IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
26. črc 2013

@mariiianka ja si verim 😀

slaboska
26. črc 2013

@ratatooy aha,tak to mam asi smulu,ja vim,že to je jedno když jdu na cisař,ale ja chtěla,aby se Vaness otočila 🙂
@renca1978 ja blila 3 měsice aspon ses na 1 den do mě vcitila 😀

mariiianka
26. črc 2013

@hanndy dobrá dobrá,už mlčím 😀 .My ti pošleme nějaký odkazy a rozhodně neodoláš 😀 😀 😀

renca1978
26. črc 2013

@slaboska tak to ti pekne dekuju za takovy vciteni...............nejaky hezci chvilky nemas???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
26. črc 2013

@renca1978 zatim ne,ale jěště porod 😀

renca1978
26. črc 2013

@slaboska ja mam porad dilema......................ale uz ne se sekci, po rozhovoru s par holkama, jsem se rozhodla o spontanni porod bez epiduralu...............to je moje soucasna verze, mozna za tejden to bude zase jinak................. 😀 😀 😀 😀 no nejak ven ta mala musi 😉 bude to krasna az slavnostni hvile plna emoci, tomu verim 🙂

slaboska
26. črc 2013

@renca1978 tak jěště maš nějakou dobu čas,to jěště parkrat změniš 😀 ja mam taky jasno 😉 jj,to bude krasny pocit,už se nemužu dočkat.dnes v noci se mi pořad dokola zdalo,že mi jěště do porodnice chybi župan a crocsy 😀 chapeš to?mě už začina hrabat 😉

renca1978
26. črc 2013

@slaboska tak ty ses taky husta, zupan a crocsy......... 😀 😀 😀 😀 prosim te, i kdyz bys neco zapomnela, manza ti to prinese, neboj 🙂 a i kdyby si na botky zapomnela, svet se nezbori.................ty se tak mas.............uplne ti zavidim, ja chci taky 🙂

ak24
26. črc 2013

holky jak se vam liby,,tet mi řika švagrova žejeto brzo kupovat

renca1978
26. črc 2013

@ak24 ja bych ten TAKO nekupovala................ma hodne spatny recenze 😒 nechces se z 😒 kusit podivat po jiny znacce????abys pak nebyla z toho nestastna..........oni ty TAKO vypadaj hezky, ale pry kvalitni nejsou, zeptej se Ratatoy, ta ho taky mela, a psala, ze nikdy vic...........Mne se taky dric hodne libila tato znacka, ale bylo to ze zacatku, nevedela jsem spousta veci, vybirala jsem jenom ocima.............a brzy to neni, ja uz mam kocarek taky doma koupenej.....kdyz mas moznost dobryho obchodu, tak proc toho nevyuzit........ 😉 prece nebudes pak kupovat 😉 vsechno na posledni chvili...............klido si kocarek kup ted, kdyz chces 😉 😉 😉 je to prece tvoje vec 🙂

renca1978
26. črc 2013

@ak24 a chces novej?nebo z bazarku?

ak24
26. črc 2013

@renca1978 ne novy nechci sice muj prej at si koupim novi ale podle me jeto zbytecne,,tento jsem sehnala za 4000,,teda přes tetu ,,a + cesta takže 4700,,celkem

ak24
26. črc 2013

@renca1978 a tek na ten odkaz semi neliby

renca1978
26. črc 2013

@ak24 tak promin............

ak24
26. črc 2013

@renca1978 ne v pohodě,,jsem rada za každy nazor,

ak24
26. črc 2013

@renca1978 no po pravdě jsem se na značku nedivala mese liby ten tvar,,zae nekdo prej by nemoupil kočarek s otačecima kolečkama prej se v tom zimě špatne jezdi,,,ale zase tahat takovi ten težky tosemi nechce,,ten cos mi poslalas neni špatni ale kdyby nebyt strajkaty,,,taky jsem se divala na neho

hanndy
27. črc 2013

Dobre ranko mamci 😉

renca1978
27. črc 2013

@ak24 ale dyť si na něj můžeš nechat usit potah jinej,jakej ty sama budes chtit.vyberes si vzor i barvu sama.ja mam taky na kocaru otáčecí kolo a jezdí se s tím suprove 🙂

renca1978
27. črc 2013

😉 @hanndy nazdar bábo

hanndy
27. črc 2013

@renca1978 ja ti dam babo 😠 😀

slaboska
27. črc 2013

dobre rano
@renca1978 co mi zavidiš,to že se mi zda o botech nebo to,že už to mam za par 😀 jako řeknu ti začinam mit šileny strach,ja mam pořad strach,že mi praskne plodova voda ☹ v ponděli jdu na ty ozvy a nevim jestli už mě Dr.nepošle do nemocnice do porodnice domluvit se co a jak.pry se před porodem jěště vyplnuji nějake papiry na jmeno atd.tak jsem zvědava.

renca1978
27. črc 2013

@slaboska ty papiry bys mela nafasovat od svyho dr., jinak nezavidim crocsy 😀 😀 😀 😀 ale ten porod.............prosim te, nicehjo se neboj, vsichni co jsem se s nema o porodu bavila a uz to maj za sebou, mi rikali, ze to bylo moc krasne, intimni, nezapomenutelne.................dokonce jedna moje kamoska, ktera jeste kdyz nebyla tehule porad tvrdila, ze jedinne cisar, ze nikdy by nerodila normalne, a nakonec ji k tomu personal premluvil, rodila bez epi a rikala, ze by rodila znovu 🙂 ze na to nikdy nezapomene, plakala stestim...............samozrejme ze mam taky obavy, ale aspon clovek vi, ze to skonci, a to ocekavani, a zvedavost, jak mimi vypada.............to musi bejt super.............ja uz chci takyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

renca1978
27. črc 2013
ratatooy
27. črc 2013

@ak24 tako neeeee,a ještě dvojčecí no to jen kočár s detma bude vážit 60kg

ratatooy
27. črc 2013

@ak24 ja mam v albu přijatelny kočár pro dvojčata a věř nebo se zeptej nekde v diskuzi u dvojek že je neuležitejší lehkost kočáru

ratatooy
27. črc 2013

@ak24 jo a ještě když nechceš kupovat novej dobrý ale to si kup teda fakt kvalitní zančku,mi máme tako po jednom ditěti a víš jak vypadá???na vyhození do šrotu,takže nevěřím že by z bazaru byl dobrej

ak24
27. črc 2013

@ratatooy no tet teda fakt nevim,novi nechci na tu chvili nebo pak si koupime jen golfky,,zase sestra ma tako a je spokojena možna zaleži naco se človek trefi,,chtela bych korbyčky vedle sebe za sebou semizo neliby

ratatooy
27. črc 2013

@ak24 no do golfáče asi jelikož budou narozeny taky prakticky v zimě tak až v roce a půl

ratatooy
27. črc 2013

@ak24 ja sem byla rozhodnutá kdyby byli dvojky do easy walker taky bych ho brala z bazaru vyjde kolem 7tis