IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ak24
27. črc 2013

@ratatooy jojo golfky až tak za rok,,

ratatooy
27. črc 2013

@ak24 no i za te rok se s tímto dost nadřeš,mel yjsme tip warior a jako kočár 17kg dítě 10kg nákup pod kočárem byla sem vyfluslá

ak24
27. črc 2013
ak24
27. črc 2013

@ratatooy tento jsem mela na maleho

ratatooy
27. črc 2013

@ak24 no tak to byli uplný tanky

mariiianka
27. črc 2013

hezké teplé sobotní odpoledne přeji všem 😉 .Koukám už jsou zase na programu kočárky 😀 ,tak na to už nemám sílu,nechám to osudu,do prosince času dost 😀 😀 😀

ratatooy
27. črc 2013

@mariiianka to máme krásný teplíčko,nevim kam by sme se šli koupat,a zitra bue ještě větší a mi jedem na poutovou grilovačku

mariiianka
27. črc 2013

@ratatooy teplíčko je úžasný,ještě že můžeme hned skočit do bazénu.No já jsem teda teď spíš zalezlá a lehce poklízím,aspoň k něčemu to je dobrý 😀 .Jen doufám,že potom nepříjdou nějaký šílený bouřenice.Jejda,zítřek ti snad ani nezávidím,já teď to grilovaný ani nějak nemusím v těch vedrech

slaboska
27. črc 2013

@renca1978 od Dr.,ja myslela,že mi je daji v porodnici,no tak někdo mi je snad da 😀 ja ti to připomenu par tydnu před porodem,že to nic neni 😀 😉 mě teda k normal porodu nepřemluvi 😉 a to je dnes masakr to horko,že?si oteklina?ja jen zase trochu prsty na nohach,ale kotniky nic.

renca1978
27. črc 2013

@slaboska neeee, dnes je to ok, otoky nemam, ale venku moc nejsem, spis doma................dneska ta nase mala obzvlast divoce radi, uz je to normalne nejenom videt, ale i citit................je jako vetrelec 😀 😀 😀 😀

slaboska
27. črc 2013

@renca1978 no tak o tom mi povidej,ja mam pocit,že mi mala dnes z toho břicha vyskoči 😀 řikala jsem si,že už si nachystam tašku,kdyby nahodou něco,protože kdyby mi to nesl manža tak by se v porodnici všichni divili co je schopny nabalit 😀

mariiianka
27. črc 2013

@renca1978 tak se vyřádí v bříšku a pak to bude hodné miminko 🙂 .Jinak já jsem taky skoro zalezlá,akorát vylezu se jen zchladit do bazénu.I když ono je to jedno kde jsem,protože peču ségře věnečky,tak si to dokážeš představit u trouby jak je,ale aspoň na mě nesvítí slunko 😀

renca1978
27. črc 2013

@slaboska jo, to uz si radsi nachystej, nejvyssi cas 🙂

renca1978
27. črc 2013

@mariiianka nooooooooooo, tak to peceni ti taky nezavidim........... 🙂 to musi bejt taky vedro.....................alůe ja ted jdu delat uplne nejoblibenejsi cinnost, jdu sbirat h....a po mym mazlickovi 🙂 uz se tesim..............

slaboska
27. črc 2013

že?ja si taky řikam,ale nějak se mi do toho nechce.a divej,kdyby mě to nahodou chytlo dřiv a odtekla mi plodova voda,tak vezmou mě i tak na cisař?

mariiianka
27. črc 2013

@renca1978 tak to máš taky dobrou činnost 😀 😀 😀 ,já radši zůstanu u toho pečení 😀

renca1978
27. črc 2013

😀 😀 😀 😀 @mariiianka dobre delas, ale uz mam hotovo, ufff

ratatooy
27. črc 2013

@slaboska tak to by mě v tomto připadě zajimalo taky,ale pokud by jsi to mela napsany tak by měli,když k tomu je duvod,ale jinak se lánuje cisa podle toho aby se toto nestalo

mariiianka
27. črc 2013

@renca1978 no to já rozhodně ještě ne 😠 ,jsem si udělala nějak moc těsta 😀

slaboska
27. črc 2013

@ratatooy a jak oni zjisti,že se to nestane?
@renca1978 ty neviš jak tto je?

renca1978
27. črc 2013

@slaboska ano, pokud je jasna indikace sekce, tak i pokud by doslo k odtoku vody, coz neni hned indikace k porodu, tak ti udelaji jasne sekci........neboj, budes to mit napsany v papirech..............a tebe rodi ten tvuj dr?nebo jak to mas?kazdopadne ses sledovana na hematologii, neboj, oni budou vedet ze te nesmi rodit normalne....................

slaboska
27. črc 2013

@renca1978 děkuji.no ja pravě uvidim jak to bude.sliboval mi to muj Dr.ale minule ponděli mi oznamil,že od 12-19.srpna ma dovču,přitom mi sliboval,že to udělame 15.srpna,protože on operuje jen čtvrtky.tak mi řekl,že to udělame 22.srpna,al to ja mam strach,protože normal termin mam 26.v ponděli jak k nemu pujdu,tak mu řeknu,že jsem se rozhodla,že na něho čekat nebudu,at mě pošle do nemocnice a tam mi to uděla ten kdo zrovna bude sloužit.

renca1978
27. črc 2013

@slaboska to je pekne blby..............slibi ti neco, a pak skutek utek............tak on ti nikdo sekci ve sluzbe delat nebude, operuji se ve sluzbe jen akutni veci............je potreba te zaradit normalne do operacniho programu...........tak at ti to tam domluvi, jestli nejak s tim spitalem komunikuje................nebo at ti da veskere papiry a vyridis si to sama................rozhodne musis mit hotovou laborator, EKG a interni zaver, muze bejt i od anesteziologa, ze ses schopna vykonu v anestezii............a je jedno o jakou se jedna...........to vse by nemelo bejt starsi 14 dnu

slaboska
27. črc 2013

@renca1978 ani nemluv,když mi to oznamil tak jsem byla fakt nasr...slibuje mi to od 5 měsice a před 14 dny když jsem byla na kontrole,tak dovču nahlašenou jěště neměl a tedka mi oznamil,že si ji vzit musi,že mu dovezou kuchyn 😠 jj,ja vim,že to vyšetřeni musi byt,ja si myslim,že mě tam pošle tedka v ponděli,protože za 2 tt jsm už 38tt a v tom tydnu to dělaji.pravě on operuje jen ve čt,jinak sdi v ordinaci.tak mě je jedno jestli to bude čt nebo utery,ale at to sihnou 🙂 v ponděli budu chytřejši 😉 ale diky za info,ja věděla,že ty budeš vědět.

renca1978
27. črc 2013

@slaboska moc fer to od nej ale neni...............no, ale to uz je jedno, uvidis v pondeli, co ti rekne 😉

slaboska
27. črc 2013

@renca1978 neni,nečekala jsem to od něho.hlavně si myslim,že když nikam nejede tak by to udělat mohl,uvidim jak se zachova když mu řeknu,že do 22.čekat nebudu.

renca1978
27. črc 2013

@slaboska tak to jsem taky zvedava.....................hele ja to rikam uz asi po ste, ale ja vim, proc si platim porod..............muj ma ted taky dovcu, ale je v Cechach, a rikal, kdyby cokoliv, ihned volat..........

ratatooy
27. črc 2013

@slaboska tak předokládá se kdy nastane porod,podle čípku,měřením pásů atd a planuje se to nejdýl na 39tyden

ratatooy
27. črc 2013

@slaboska taky mi mel sekci delat muj gyn a taky operuje jen čtvrtky jenže meli plno tak me šupl na pátek,štvalo ho že to nebude delat on,ale i tak tam byla super doktorka jen vubec nevim kdo to byl😀nastoupíš den předem,po nemocnici si vyběháš předoperační,vyplníš milion papírů což nechápu jak mužou vyplnovat ženský co zrovna rodí,a že je tech papiru fakt halda

ratatooy
27. črc 2013

@renca1978 ty jo u nas nic takovýho ani nefunguje že by sis zaplatila jednoho doktora k porodu ani nevim teda kteryho bych chtela jestly svýho nebo jinyho