• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska tak to je parada ze se mala otocila,ale vic te stresovat nebudu holky uz to udelaly dost :grinning: :grinning:
29. črc 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ja musim asi navstivit doktora,dneska me hrozne casto pichalo na pravn strane a ted vecer me zacalo rezat v celmdm podbrisku,tak nevim jestli zanet..muze to ublizit hvezdicce? :unamused:
29. črc 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy cauky, to muze bejt jak se deloha roztahuje, neboj..............pro tvuj klid si tm radsi zajdi, ale myslim, ze je to ok :slight_smile:
29. črc 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo já zas nemůžu spát, to se mi nikdy nestávalo, manžel spí a já čučím do tmy :frowning2:
30. črc 2013 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile: Tak to je můj dnešní test, druhá čárka je pořád docela slabá, dnes je to 4.den po očekávané MS, každopádně je tam :slight_smile:
30. črc 2013 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Ahojky vyletnice :slight_smile: no dneska je to trosku lepsi,ale stejne je to sivna bolest,tak tam radsi sjedu
30. črc 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 ja myslim ze od posledka zesilil krasne,ale jak rikas hlavne ze tam je.. :wink: :wink: jo a s tim spankem to si zacni zvykat holky tady spaly jak zabity a ja cumela porad do stropu,az ted se to tak nak upravilo
30. črc 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy No jsem zvědavá, jak to dneska v práci vydržím, hlavu mám jak střep! Já jsem zvyklá, že lehnu a spím, a tohle je pro mě utrpení. Držím palečky, ať je u dr.všechno v pořádku! :slight_smile:
30. črc 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy dobre rano a jsi hodna,že sis to rozmyslela a už mě nestrašila :wink: mě taky ze začatku pichalo,ale brutus,že jsem si musela sednout na postel,abych se nepo...bolesti a vše bylo ok,Dr.mi tenkrat řikal at si zvykam,že bude huř :grinning: už chapu o čem mluvil :wink: jo a ja na začatku těhu taky nemohla spat,to jen holky tady dělali ruženky :grinning: :grinning:
@silvik77 ahojky neboj maš to tam :slight_smile:
30. črc 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 ja jsem ale mela stigro ze jsem od zacatku doma a dospavala jsem to pres den,tak se to nak dalo..tak hodne pij,ona povoli neboj a parelen ten muzes,tak skus treba jen pulku..
30. črc 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ja vim,ale tohle mi silne pripomina zanet mocaku,nebo neco takovyho,radsi jednou za hysterku,nez neco posrat ne?? :grinning: :grinning: a taky preji dobre ranko
30. črc 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ja to znam,ja tam taky ze začatku pořad litala :grinning: jak řikaš je lepši tam jit 100x než 1 nejit :wink: po tom co jsme si prošly si myslim,že každy Dr.to pochopi.
30. črc 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednaná příští týden v pátek, to budu 5+3tt, ale ovulku jsem měla o týden dříve, tak snad už bude něco vidět. To čekání bude kruté :frowning2:
30. črc 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nepochodila,ta doktorka co zastupuje meho dr.mi rekla ze me veme az odpo.driv ne a to jsem tam byla v 9,tak jsem zasla vedle k jiny doktorce a ta me taky nevzala vsude zenskejch,vydejchanej vzduch az mi bylo zle,tak jsem se nasrala a jela k babicce,ale ted je mi fajn docela papam urinal a ten zabira,tak snad to hvezdicka zmakne..
30. črc 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 neboj to uz tam urcite neco bude.. :slight_smile:
30. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ja chapu,že ma plno,ale to tě jako nevezme jako akutni připad?to je blby. :frowning2:
30. črc 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska kaslu na ne..pokazdy kdyz se vycuram,tak me to zacne pobolivat celej ten podbrisek,tak mozna az prijede mazlik,tak sjedeme do nemocnice
30. črc 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to asi fakt bude ten močak :frowning2: ty bys ani nemohla mit vellky bazen,divej co s tebou uděla bazenek :wink:
30. črc 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tohle jsem rikala vcera taky ,ze uz tam nevlezu a mazlik povida tak se budes divat jak se koupu ja :grinning:
30. črc 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno maminy,jakpak se dnes máte.Dnes jsem zase vyjímečně brzy vstala opět,tak jdu žehlit :unamused:
31. črc 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka bry ranko,tak to se mas s tim zehlenim :grinning: :grinning: :sweat_smile: ja jdu zase delat marmelady ono si nevyberes
31. črc 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano maminy ja už jsem taky vzhuru a mam vše hotovy takže nebudu dělat nic :grinning:
31. črc 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahojky,tak ty se máš nejlíp :grinning:
@hanndy dobrý ranko,tak to máš taky super kšeft :grinning:
31. črc 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka co ti na to mam řict :grinning: :wink: ale ne,ja makala včera když nebylo takovy horko.
31. črc 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to já včera dlooouho spala :grinning: a pak jsem měla návštěvu,tak to musím dohnat dneska
31. črc 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka vidiš,takže ty ses flakala včera a ja budu dnes :wink:
31. črc 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ale já to zase tolik nepřeháním.Sice se říká,že práce šlehtí,ale to já zase nechci být přešlechtěná:grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka jasny,maš k tomu nadherny přistup :grinning: dnes to vypada zase na pořadny horko :frowning2: mě už to sluničko leze uplně na nervy. :angry:
31. črc 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jinak to ani nejde :sweat_smile: .Vždyť je léto.A mám být zase hůř.Prosím tě chtěla jsem se zeptat,jakou máš matraci v postýlce,jsem zjistila,že budu muset koupit jinou.Předtím jsme měli molitan s něčím a teď tápám jakou
31. črc 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja mam kokosovou,tak mi byla řečena,že je nejlepši.ty sis myslela jak vše nemaš a najednou člověk zjištuje,že to tak neni,že?
31. črc 2013 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek