IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
2. srp 2013

@slaboska cauky,to si děláš srandu?ty vypadáš jako já před měsícem🙂úplně ti závidím,ses jako proutek

slaboska
2. srp 2013

@renca1978 ahojky,proutek?????????tak bud maš vadu zraku nebo v Praze mate jiny proutky než my 😀 😀 😀 😀 😀

silvik77
2. srp 2013

@slaboska Taky první. Snažili jsme se 4 roky. Dva týdny zpátky jsem byla na první konzultaci v IVF centru, čekala jsem na MS kvůli odběru krve na hormonální profil, no a MS už nepřišla 🙂

slaboska
2. srp 2013

@silvik77 to je ,ale stejně haluz.to je až neuvěřitelny,my čekali 2 roky a pak jsem chlapovi řekla,že takhle ne,to bylo hrozny každy měsic když jsem dostala ms,však to znaš 😉 tak hlavně,že se Vam zadařilo neboj ty penize co si ušetřila za ivftak brzo investuješ do mimča 😀

silvik77
2. srp 2013

@slaboska No pokud všechno dobře dopadne, ještě jsem nebyla ani u doktorky. A vám se podařilo IVF hned napoprvé?

slaboska
2. srp 2013

@silvik77 bude,neboj,jj,naštesti hnedka na poprve,vubec jsem tomu nemohla uvěřit,ale stalo se. 😉

ak24
2. srp 2013

dobre rano,tak od rana totu žije toje fajn,,

slaboska
2. srp 2013

@ak24 dobre rano,no jo každy neni šipkova ruža jak většina tady 😀 😀

hanndy
2. srp 2013

Holky vy jste telatka,takhle se dohadovat o briskach kdyz jste od sebe tak daleko tydnama,ale musim stat pri Rence,ta ho bude mit za chvilku stejny jak ty a to zadny nemas

mariiianka
2. srp 2013

dobré ráno kecalky,tak jsem dneska tu a zase poslední 😀

hanndy
2. srp 2013

@mariiianka stejne to slizneme ze jsme opozdenky 😀

ak24
2. srp 2013

@slaboska no ja dnes teda jsem hore od 5 hod,nebo jedu do brna doktorovi,,,

slaboska
2. srp 2013

@hanndy ale ja to beru od toho jak jsem sem davala tu 1 fotku a to jsem byla ve stejnem tt jak Renča.a ty se tedka probudiš a už nas soudiš 😀
@mariiianka my už jsme si na to zvykly,že tě tady vidime až jako posledni.
@ak24 tak držim pěstičky at vidiš,že je vše ok.

mariiianka
2. srp 2013

@hanndy no jo,co naděláš,já si ráda pospím,když teda můžu 😀

mariiianka
2. srp 2013

@slaboska hlavní je,že tu nakonec jsem 😀

slaboska
2. srp 2013

@mariiianka to maš pravdu,ale za chvili se budeš divit,že tu zase nikdo neni 😀

ak24
2. srp 2013

@slaboska děkuji večer jak dojedu dam vědět,

mariiianka
2. srp 2013

@slaboska a kde jako všichni budete 😕 😀 .Je pařák tak buďte zalezlý 😀

slaboska
2. srp 2013

@ak24 ok,budu čekat...

slaboska
2. srp 2013

@mariiianka ja jdu tedka za kamoškou,před 14 dny rodila tak mi musi povykladat co a jak a co vše je do porodnice potřeba,jdu pravě tak brzo at pak v tom horku jsem doma,teda spiš u bazenu.takže tedka si tady budeš psat sama se sebou 😀 ale ja jsem na to zvykla tak se to nauč i ty 😀

mariiianka
2. srp 2013

@slaboska tak to si to užij a hezky se pokochej,za pár dní už se dočkáš vlastního štěstíčka 😉

hanndy
2. srp 2013

@slaboska kusuj babo stejne jste trdla 😝 😀 tak bez pak nam poreferujes

hanndy
2. srp 2013

@mariiianka tak uz jsme tady jen my dve 😀

mariiianka
2. srp 2013

@hanndy tak jsme si tu zbyli my dvě viď 😀

mariiianka
2. srp 2013

@hanndy 😀 😀 😀 😀 😀 no stejné myšlení 😀

silvik77
2. srp 2013

Holky pozorovaly jste na začátku těhu-v 5.týdnu-nějaké změny? Mě asi 4 dny bolel podbřišek, včera jsem byla trochu unavená a jsem teď taková bez nálady, jinak nic ☹

hanndy
2. srp 2013

@mariiianka no jo zase stejnej cas vid,telepatie 😀 mas vyprany dalsi hadriky?

hanndy
2. srp 2013

@silvik77 kocko krome pobolivani v podbrisku,ktery trvalo asi tyden v tom 5tt a malicko prsa,jinak vubec nic az ted unava a zase tahani v podbrisku,nesleduj se tolik

mariiianka
2. srp 2013

@hanndy jsem na to koukala,proč jsem to jako poslala dvakrát 😀 a ono né já 😀 😀 .Hele já myslím,že to stačí ne,jen jsem doprala plínky a tím prozatím končím,třeba ještě něco nakoupím 😀 .a co děláš dneska ty?
@silvik77 Silvi,nemá cenu se tak stále sledovat,pak jsi z toho akorát ve stresu.Vím,že ti to nedá,ale změny už teď budeš pociťovat furt až ti poroste bříško 😉

silvik77
2. srp 2013

@hanndy To víš, když je zadaří po takové době tak je člověk trochu nervozní, však to znáš a hrozně se to vleče, ještě týden než půjdu k dr. ☹