IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
3. srp 2013

@hanndy já bazén nestihla včera,byla jsem sama doma,tak jsem se sebrala a jela ke kamarádce,takže jsem si užila super odpoledne

renca1978
3. srp 2013

@hanndy asi jo,pojedeme už zítra

renca1978
3. srp 2013

@slaboska jak nebudeš?slíbila si mi kdysi ze tady budeš porad,ale chapu,ze bude kolem mimca spoustu prace

ak24
3. srp 2013
mariiianka
3. srp 2013

@ak24 jééé,to je krásný jak tam leží vedle sebe 🙂

ak24
3. srp 2013

@mariiianka jojo včera jsem si toho ani nevšimla že jsou tak vedle sebe,ani nevim jak jeto možne nebo každy ma jinou polohu,a jeden je dole a hlavičkou dolu a druhy je nahoře

mariiianka
3. srp 2013

@ak24 nevšimla 😀 ???Ty jsi na jedno dítko zapoměla,ale je to hezký pokochání 😉

slaboska
3. srp 2013

@renca1978 neboj,budu slibila jsem ti to,musim s vama prožit cele těhu.to jen vyhrožuji holkam,abych jim jednou nechyběla 😀 😉

slaboska
3. srp 2013

@mariiianka ne,že bych nevěřila,ale netušila jsem,že to bude až tak strašny ☹

renca1978
3. srp 2013

@slaboska tak super 😉

slaboska
3. srp 2013

@renca1978 neboj,to bych Vam neudělala 😉

hanndy
4. srp 2013

Cus buchty,tak dneska je to venku peklo uz aby prisel nakej destik

slaboska
4. srp 2013

@hanndy cus buchto 🙂 u nas je tak od mrakem takže zatim dobry.

hanndy
4. srp 2013

@slaboska neke,tady to pari jak na sahare a k ranu to vypadalo ze sprchne byl tu ficak jak blazen a ono prd uz mi z toho vedra sibe

slaboska
4. srp 2013

@hanndy fak,my mame pod mrakem.takže na bazen to nebude,ja k tomu potřebuji slunko 🙂 ale je dusno,kdyby sprchlo bylo by to super.a ty mi zitra drž pěstičky at mi ten cisař udělaji toho 15 jak mi slibovali 😉

hanndy
4. srp 2013

@slaboska treba tam jeste vykoukne a skocis jeste do bazenku..neboj budu na tebe myslet,musis byt nepricetna😀

silvik77
4. srp 2013

Ahoj holky, krásnou neděli 🙂 Dneska už jsem se zoufalstvím rozbrečela...na zahradě bugr, doma bugr, vítr mi shodil sušáky, zdrhly nám kuřata z ohrádky, pořád to děsné vedro, atd atd..nevím jestli to má co dělat s tím, že jsem těhotná, že mě to tak bere...ještě že zrovna přijel manžel z lesa, obejmul mě a povzbudil...

renca1978
4. srp 2013

Cauky holky,dneska konečně uvidím po týdnu mýho miláčka už se na něj šíleně těším,ani dospat jsem nemohla

renca1978
4. srp 2013

@slaboska taky drzim palce

renca1978
4. srp 2013

😀 @hanndy cau bábo

silvik77
4. srp 2013

Konečně prší 🙂)))

slaboska
4. srp 2013

@hanndy budu tak nepřičetna,že mě vezmou radši hnedka 😀
@renca1978 po tydnu,to aspon na sebe budete hodni,jak budete radi,že se vidite 😀 děkuji i za ty tvoje palečky 😉

slaboska
4. srp 2013

jinak u nas tedka tak hodku byla bouřka a tedka mame super vzduch,HEČ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

renca1978
4. srp 2013

@slaboska závidím,taky chci déšť a ochlazení

hanndy
4. srp 2013

@silvik77 jo holka to jsou hormony 😀 a jako nestvete me s tim destem ja ci taky ☹

hanndy
4. srp 2013

@renca1978 nazdarek jej tak to bude dojemne schledani a pojedete teda dom dneska?

renca1978
4. srp 2013

@hanndy az zítra ráno protože naši připravili grilování 😊

mariiianka
4. srp 2013

zdárek maminy,tak dneska jsme si dojeli s manžou na obídek,dojela jsem si pro dítko,už tu byl moc velký klid 😀 a teď se jdeme ochladit do bazénu.Jinak u nás pršelo ráno v pět,tak se krásně spalo a teď zase hrůza vedro

hanndy
5. srp 2013

Dobre ranko bozenky 🙂 mam dotaz,kdy jste byly na prvni krvi?

mariiianka
5. srp 2013

přejeme všem krásné pondělí 🙂