IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ak24
6. srp 2013

@hanndy no neboj měse taky nechtelo do toho pouštet ale nekdo to udělat musi,,

mariiianka
6. srp 2013

vítr,bouře,déšť-to se krásně dýchá 🙂

silvik77
7. srp 2013

@mariiianka @hanndy No já to myslela tak, že jsem se tu vetřela na výzvědy a nakonec je všechno jinak, za což jsem teda ráda, tak snad bude vše ok. Ještě dva dny musím vydržet 🙂 Jinak všem DOBRÉ RÁNO 🙂

silvik77
7. srp 2013

No a taky je mi mezi váma dobře 😕 🙂

slaboska
7. srp 2013

@ak24 to maš zasoby plenek i pro sebe,ne???? 😀 😀
@verisek.s ja teda IUI odmitla,že tam je mala pravděpodobnost a nechtěla jsem čekat měsice jestli se zadaři nebo ne,tak jsme šli do ivf a take nam vyšlo na poprve.
@silvik77 proč bys mezi nas nepatřila 😠 to asi z tebe mluvi ty hormony 😀 ja jsem taky někdy protivna,vyletim tak na manžu až mi ho je pak lito,ale neda se nic dělat 😀
JINAK VŠEM DOBRE RANO

slaboska
7. srp 2013

@slaboska to si tady budu psat jako sama 😠

silvik77
7. srp 2013

@slaboska Já se snažím něco pracovat, dokud není hic, pak se v kanclu fakt nedá ☹

slaboska
7. srp 2013

@silvik77 tak to chapu,tebe omlouva prace,ale ty šipkovy ruži neomluvi nic 😠 😠 😠 😠

silvik77
7. srp 2013

@slaboska Jen ať se ještě vyspí dokud můžou 🙂

renca1978
7. srp 2013

cauky....

renca1978
7. srp 2013

u nas v noci taky burina..................az jsem se bala

renca1978
7. srp 2013

@slaboska jak tady tak koukam na ty fotky tech zasob, tak mam co dohanet.....................ale rozhodne dopredu pleny nakupovat nebudu..............kamoska nakoupila taky jednu znacku, a vubec mimcu nesedeli a objevila se alergie.............

slaboska
7. srp 2013

@renca1978 ahojky.u nas taky bouřila,ale ja se teda nebala 😀 ja taky nemam zasobu plenek.pravě,že mi kamaradky řikali at to nepřehanim,že nevim jak to bude sedět,tak mam 5 baliku a budu kupovat až tu bude Vaness.tak jsem rada,že nejsem jedina kdo nema takove zasoby 😉

renca1978
7. srp 2013

@slaboska a hlavne porad jsou p obchodech nejaky akce, staci to vychytat, a je nakoupeno.............ja to taky budu kupovat, az uvidim, co maly bude vyhovovat

mariiianka
7. srp 2013

dobré jitro,to mě těší,že dneska nejsem zase až poslední 😀

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978
@slaboska holky plínky taky ještě nemám,koupím jen dva balíky a pro začátek stačí,kdykoli můžu dokoupit,ale u ak to chápu s těma dvojkama 😉

mariiianka
7. srp 2013

@silvik77 jaký pak vetřela,prostě seš naše a hotovo 😉 🙂

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka Marusko, mne jeste chybi hromada veci...................neresim to uz...............je jeste hromada casu............

slaboska
7. srp 2013

@renca1978 pravě dnes to koupiš kde koliv,ale jak piše
@mariiianka s dvojkama je to asi horši.ja si myslim,že taky nemam vše,ale to zjistim až tu bude mala a budu to potřebovat.

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 jééé Reni,to mě přeci taky,taky mě to nechává klidnou,já jen že tu byla řeč o těch plínách.Teď si budu akorát objednávat tu sadu do postýlky,abych jí dala konečně dohromady a zůstávám u tý fialový barvy,tím myslím,že nic nezkazím viď,když teda nevím,kdo že se tu stále u mě schovává 😅 .Jinak teď momentálně mam asi bouři v břichu 😀

mariiianka
7. srp 2013

@slaboska já toho nemám většinu,na to musí dojít zase nálada 😅 a hlavně finance 😀 ,už aby dorazili na účet

slaboska
7. srp 2013

@mariiianka no ja jsem zvědava kdy mi dorazi ta mateřska,tedka ji budu mit poprve tak vubec nevim,ale budu doufat,ža na mě nezapomenou 😉 to stihneš jěště nakoupit,času je dost 😉

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka to vase mimco to taky mezi nozkama ne a ne a ne ukazat, vid???? 😀 😀

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 a já se tak těšila,že koupím konečně něco do barvy a né furt neutrál 😠 .No jo stydlín/ka už od mala 😀
@slaboska taky si říkám,že času dost 😀 .Tak ta by ti měla dorazit asi jako ti dávali výplatu ne,určo nezapomenou neboj 😉

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 Reni,já si snad už na tu napínavost zvykla,vždyť já to mam takhle od začátku 😀

renca1978
7. srp 2013

@mariiianka vim, ten pocit znam osobne.............ale neboj, brzy uz budes vedet, co nosis v brisku 🙂

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 víš,že já to ani nějak nehrotím,buď se ukáže a nebo nás v prosinci čeká velké překvápko 😅

ak24
7. srp 2013

@slaboska nene pro sebe ne,,,ale u dvojčat to poleti hodně ,,,a zase nemusim kupovat potom,a v zimě komu byse chtěli tahat plynky ,,

renca1978
7. srp 2013

Holky dotaz, kolik kilo mate nahore????

mariiianka
7. srp 2013

@renca1978 já prozatím 4 kg,ale myslím,že se to brzy rozjede a budu jak obluda 😅 .S Aďou jsem měla 17 kg nahoře,mazec 😕