• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy no neboj měse taky nechtelo do toho pouštet ale nekdo to udělat musi,,
6. srp 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítr,bouře,déšť-to se krásně dýchá :slight_smile:
6. srp 2013 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka @hanndy No já to myslela tak, že jsem se tu vetřela na výzvědy a nakonec je všechno jinak, za což jsem teda ráda, tak snad bude vše ok. Ještě dva dny musím vydržet :slight_smile: Jinak všem DOBRÉ RÁNO :slight_smile:
7. srp 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a taky je mi mezi váma dobře :confused: :slight_smile:
7. srp 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 to maš zasoby plenek i pro sebe,ne???? :grinning: :grinning:
@verisek.s ja teda IUI odmitla,že tam je mala pravděpodobnost a nechtěla jsem čekat měsice jestli se zadaři nebo ne,tak jsme šli do ivf a take nam vyšlo na poprve.
@silvik77 proč bys mezi nas nepatřila :angry: to asi z tebe mluvi ty hormony :grinning: ja jsem taky někdy protivna,vyletim tak na manžu až mi ho je pak lito,ale neda se nic dělat :grinning:
JINAK VŠEM DOBRE RANO
7. srp 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to si tady budu psat jako sama :angry:
7. srp 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Já se snažím něco pracovat, dokud není hic, pak se v kanclu fakt nedá :frowning2:
7. srp 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 tak to chapu,tebe omlouva prace,ale ty šipkovy ruži neomluvi nic :angry: :angry: :angry: :angry:
7. srp 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Jen ať se ještě vyspí dokud můžou :slight_smile:
7. srp 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cauky....
7. srp 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas v noci taky burina..................az jsem se bala
7. srp 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jak tady tak koukam na ty fotky tech zasob, tak mam co dohanet.....................ale rozhodne dopredu pleny nakupovat nebudu..............kamoska nakoupila taky jednu znacku, a vubec mimcu nesedeli a objevila se alergie.............
7. srp 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky.u nas taky bouřila,ale ja se teda nebala :grinning: ja taky nemam zasobu plenek.pravě,že mi kamaradky řikali at to nepřehanim,že nevim jak to bude sedět,tak mam 5 baliku a budu kupovat až tu bude Vaness.tak jsem rada,že nejsem jedina kdo nema takove zasoby :wink:
7. srp 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska a hlavne porad jsou p obchodech nejaky akce, staci to vychytat, a je nakoupeno.............ja to taky budu kupovat, az uvidim, co maly bude vyhovovat
7. srp 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré jitro,to mě těší,že dneska nejsem zase až poslední :grinning:
7. srp 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978
@slaboska holky plínky taky ještě nemám,koupím jen dva balíky a pro začátek stačí,kdykoli můžu dokoupit,ale u ak to chápu s těma dvojkama :wink:
7. srp 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 jaký pak vetřela,prostě seš naše a hotovo :wink: :slight_smile:
7. srp 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Marusko, mne jeste chybi hromada veci...................neresim to uz...............je jeste hromada casu............
7. srp 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 pravě dnes to koupiš kde koliv,ale jak piše
@mariiianka s dvojkama je to asi horši.ja si myslim,že taky nemam vše,ale to zjistim až tu bude mala a budu to potřebovat.
7. srp 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jééé Reni,to mě přeci taky,taky mě to nechává klidnou,já jen že tu byla řeč o těch plínách.Teď si budu akorát objednávat tu sadu do postýlky,abych jí dala konečně dohromady a zůstávám u tý fialový barvy,tím myslím,že nic nezkazím viď,když teda nevím,kdo že se tu stále u mě schovává :sweat_smile: .Jinak teď momentálně mam asi bouři v břichu :grinning:
7. srp 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska já toho nemám většinu,na to musí dojít zase nálada :sweat_smile: a hlavně finance :grinning: ,už aby dorazili na účet
7. srp 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no ja jsem zvědava kdy mi dorazi ta mateřska,tedka ji budu mit poprve tak vubec nevim,ale budu doufat,ža na mě nezapomenou :wink: to stihneš jěště nakoupit,času je dost :wink:
7. srp 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to vase mimco to taky mezi nozkama ne a ne a ne ukazat, vid???? :grinning: :grinning:
7. srp 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 a já se tak těšila,že koupím konečně něco do barvy a né furt neutrál :angry: .No jo stydlín/ka už od mala :grinning:
@slaboska taky si říkám,že času dost :grinning: .Tak ta by ti měla dorazit asi jako ti dávali výplatu ne,určo nezapomenou neboj :wink:
7. srp 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Reni,já si snad už na tu napínavost zvykla,vždyť já to mam takhle od začátku :grinning:
7. srp 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka vim, ten pocit znam osobne.............ale neboj, brzy uz budes vedet, co nosis v brisku :slight_smile:
7. srp 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 víš,že já to ani nějak nehrotím,buď se ukáže a nebo nás v prosinci čeká velké překvápko :sweat_smile:
7. srp 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska nene pro sebe ne,,,ale u dvojčat to poleti hodně ,,,a zase nemusim kupovat potom,a v zimě komu byse chtěli tahat plynky ,,
7. srp 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz, kolik kilo mate nahore????
7. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 já prozatím 4 kg,ale myslím,že se to brzy rozjede a budu jak obluda :sweat_smile: .S Aďou jsem měla 17 kg nahoře,mazec :confused:
7. srp 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek