• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka a taky to bylo takhle, ze si mela ze zacatku tak malej prirustek?
Ja mam nahore 3 kila, nez jsem jela k rodicum, tak jsem mela 2 kilca, nasi mne tam porad nutili do jidla :grinning: :grinning: :grinning: v tom vedru ani moc chut na jidlo nemam
7. srp 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to jsi nabrala asi z těch broskví :grinning: .Jéé,tak to už si tak nepamatuju,jak jsem přibívala,to už je dlooouhá doba na mě :grinning: .Mě taky nejede v těhlech vedrech a když už tak si udělám zeleninový salátek,na tom jsem závislá :grinning:
7. srp 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka taky mam rada , salaty si delam taky casto..................manza rano provokoval, nachystal mi k snidani broskvovej jogurt, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
7. srp 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak ten je hustej :grinning: ,to docela riskoval ne :grinning:
7. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka do smichu mi teda nebylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry ranko,holky ja dospavala tu silenou noc,jako kdyby byl unor,tak uz je prcek na svete
7. srp 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 manza je borec teda :grinning: ja mam nahore 0,5kg
7. srp 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak ty ses hubenourek,moc nenaberes
7. srp 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja hubenourek jo dyt mam 68kg ,spek a stehna ty hubenourku do tebe jsem mela daleko
7. srp 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale prosim te...............mne si prisla stihlounka :wink:
7. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy mě taky připadaš hubenounka.
@renca1978 broskovy jogurt to sis určo i přidala :grinning: ja mam nahoře 7kg,měla jsem 8,ale nějak zazračně jsem kilo zhubla :wink: snad za těch 12 dni už nic nepřiberu.
7. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska oni ty fotky nak klamou,pac ja jsem se vam vyfotila,ale foto bude az odpo.a jako na ty fotce je mensi,ale co jen at pekne roste...
7. srp 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to mas super, to ja budu mit na konci urco tak 20 kg, a jas se dnes citis?dobry?uz se tesis,vid? :wink:
7. srp 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no konečně dalši fotka,my to tady s
@renca1978 hazi,aby jste viděly vorvaně a Vy nic,tak konečně ses přidala :wink:
@renca1978 tedka už moc nepřibereš,co mam zjišteno tak ty holky co přiberou tolik přibaraji hned od začatku,takže bud v klidku.jj,dnes mi je dobře,pořadně citim malou tak jsem rada.těšim se moc,už jen 12dni :slight_smile:
7. srp 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bozenky jdu se vysprsit a valim na gyn.tak zatim papa
7. srp 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ok,tak pak jen same dobre zpravy.ja jdu dělat vorvaně k bazenu :wink:
7. srp 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak teď mě manžel málem odvezl na psychinu :slight_smile: u oběda jsem se začala tak řehtat tomu, že mi zaskočilo, že mi až valily slzy z očí a nemohla jsem přestat :slight_smile: Nejsem já opravdu blázen nebo to jsou jen hormony?
7. srp 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky kde se daji koupita takovy ty detsky pismenka na dvere detskyho pokojiku, jmeno ditete?????
7. srp 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 normalně v papirnictvi,spiš v takovym jako děcky svět.
7. srp 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma konecne :unamused: hlasim se ofiko mezi tehule uz mam prukajdu a zitra mam odbery,tak jsem na to zvedava.. A Tady je ta fotka pupku
7. srp 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak uz nic, uz jsem to nasla.................
7. srp 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy krásný bříško :wink:
7. srp 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak gratuluji oficialni mamino :grinning: tomu řikaš pupek? :grinning: podivej se par stranek na zpatek na mě jak vypada pupek :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. srp 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 tak to buď ráda,že se řehtáš,to já se dnes chytla s manžou a taky se mi valili slzy,dneska hold nemám svůj den :frowning2:
7. srp 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jak to?a pak,že s nama lomcuji hormony,oni jsou kolikrat horši jak mi :angry:
7. srp 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Adélka nechtěně vysypala oběd na zem a on na ní vyjel,tak jsem vyjela na něj a víš jak,co na srdci to na jazyku,tak to ze mě tak všechno vypadlo,až jsem to prostě nevydržela.Ještě že je teď v práci,je doma klid.Ale řeknu ti,že se mi docela ulevilo
7. srp 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy takové mám normálně, už dávno vypadám jak těhotná :grinning:
7. srp 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ja bych zareagovala uplne stejně,my jsme se předevčirem chytli kvuli tomu,že Kevin(pes) to nevydržel a učurkl si u dveři,tak mu manža daval na zadek a už to bylo na mě hodně a taky jsem to dala najevo a už jsme byli v sobě.je v praci tak maš aspon klid :wink:
7. srp 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to ti povím,to je balzám na duši,když je klídek :sweat_smile:
7. srp 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek