IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
9. srp 2013

@slaboska teď už to můžeš odpočítavat na ruce co

renca1978
9. srp 2013

@slaboska jojo, ruce mam trosku opalene, jak jsem byla u nasich, ale pod slunecnikem, vazne.......... 😉 mne to na slunicku nedela dobre........

renca1978
9. srp 2013

@mariiianka Marusko, to bude ted turbo rychlost 😀

mariiianka
9. srp 2013

@ak24 no to jsem na to zvědavá,ale třeba to nebude zase tak hrozný 😉 ,teda aspoň si to furt říkám 😀

renca1978
9. srp 2013

@slaboska pockej az to budu mit po kojeni vytahany, jako psi usi......................to mne z toho odvezou do tech Bohnic..............joooo, a jen tak mimochodem, pro tebe tam to reserve uz zrusim, ne????co myslis???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slaboska
9. srp 2013

ta prvni fotka je +- jak jsi ty a ten vorvan pod tim je dnešni aktualni 😀 😀 taky jen tak na pobaveni 😉

renca1978
9. srp 2013

@slaboska Ty brdo, mne fakt to tvoje brisko prijde malinke..................ja uz jsem z toho jelen..............rozhodne nevypadas ze bys za 10 dnu mela rodit 😉 taky tak chci vypadat!!!!

mariiianka
9. srp 2013

@renca1978 prosím tebe,u tebe jo 😀 ,to bude v pohodě.Já se jen hrozím,co budu nosit v zimě,protože kabát ten teda nezapnu,bude to zajímavý.A nic se mi teda kupovat nechce

mariiianka
9. srp 2013

@slaboska ty že máš už rodit 😀

renca1978
9. srp 2013

@mariiianka Marusko, ja ho taky nezapnu, a nic kupovat nebudu............stejne nikam moc chodit pres tu zimu nebudu.............a do porodnice mne manza odveze autem..............a treba bude teplo 😉

slaboska
9. srp 2013

oprava dnešni je tohle.

renca1978
9. srp 2013

@slaboska hele at koukam, jak koukam, vedle tebe jsem jako veprik 😀 😀 😀

renca1978
9. srp 2013

@slaboska jeeeeeeeeeeeeeee, tak to je moc krasne............to uz vypada vic, ale stejne je krasne, malinke

mariiianka
9. srp 2013

@renca1978 no kéž kdyby nemrzlo,svetr by to spravil 😉

renca1978
9. srp 2013

@mariiianka ja myslim, ze poradne mrznout zacne az od ledna, a to uz budeme mit nase milacky u sebe, takze neboj, to nejak dame 😉

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 pry psi uši 😀 nic neřuš,jěště neviš jak dopadnu po porodu,třeba mě Vaness přivede k šilenstvi 😀
@mariiianka jj,už za 10 dni,jěště 10 injekci fraxiku a mame o člena vic.vidiš a mě to břicho připada brutalni.

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 a to si vem,že to je rozdil cca 14dni,jak je to dlouho co jsme si to tady posilali?ono to tedka nějak rychle roste 😀 😀

renca1978
9. srp 2013

@slaboska no, vsichni mi rikaj, ze na sestinedeli je potreba se obrnit................ja se toho trosku bojim, ale kez by jsme mely hodny holky..........ja tomu verim, ze budou hodne spinkat 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Hele, tohle si musim zapamatovat, na ktery to je strane, a pak si to v prosinci prectu a hodne se pobavim 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
9. srp 2013

@renca1978 no budeme muset,nic jinýho nám nezbyde.A máš pravdu,většinou začíná mrznout až v lednu,když se Adélka narodila,tak to bylo -17st.
@slaboska brutální?Takhle jsem vypadala s Adélkou v 6.měsíci 😀

renca1978
9. srp 2013

@slaboska podle mne ty patris k tem holkam, co jdou z porodnice jako proutek...............mne to mega bricho zustane, uz to uplne zive vidim

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 no tak mě mala tedka v noci budi,taže doufam,že až se narodi,že se to otoči,jinak Bohnice to jisti 😉 jj,zapamatuj at se maš před porodem čemu smat 😉
@mariiianka no,ale tahej to,to je strašny,funim jak lokomotiva a vstat ze sedačky začina byt nadlidsky ukol 😉

slaboska
9. srp 2013

@renca1978 děkuji za utěchu,ale tomu ani ja sama nevěřim,budu muset posilovat,abych měla na břiše želvu 😀 ale holky to dame 😀 😉

mariiianka
9. srp 2013

@slaboska ano,to si dokážu živě představit,já se modlila,aby ten 9.měsíc už byl zamnou.Hlavně v noci se stím otočit,to byl nadlidský úkol 😀 😀 😀 a teď mě to čeká nanovo 😀

renca1978
9. srp 2013

Holky, taky chodite tak casto curat???nekdy je to i po 10 minutach...........kdyz je mala nizko, tak to je mazec.............co si myslite, kdy se muze zacit s fitkem?po sestinedeli?kojeni nevadi????

mariiianka
9. srp 2013

@renca1978 tak to já tak často zase né,ze začátko tomu tak bylo.Hele se cvičením když to nebudeš zase tolik přehánět,tak si myslím,že to není problém 😉

renca1978
9. srp 2013

Holky, ja se prozatim loucim............musim zajet nakoupit, a tak...................papa vecer 😉

ak24
9. srp 2013

@mariiianka no jen kdyby to nebylo tak moc sladke a hlavne toho je moc ,,

mariiianka
9. srp 2013

@ak24 to přežijeme 😉 ,tak snad se to nemusí vypít na ex né,nebo já nevím jak to chodí,já to zažiju poprvé 😒

hanndy
9. srp 2013

Teda vy jste remcalky to svet nevidel 😀 mate krasny briska
@renca1978 ale ty kozy jsou fakt obr ty moje nulky ti zavidi 😀 😀

mariiianka
9. srp 2013

@hanndy no a kde jsi se toulala ty 😀