• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska teď už to můžeš odpočítavat na ruce co
9. srp 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska jojo, ruce mam trosku opalene, jak jsem byla u nasich, ale pod slunecnikem, vazne.......... :wink: mne to na slunicku nedela dobre........
9. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka Marusko, to bude ted turbo rychlost :grinning:
9. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ak24 no to jsem na to zvědavá,ale třeba to nebude zase tak hrozný :wink: ,teda aspoň si to furt říkám :grinning:
9. srp 2013 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska pockej az to budu mit po kojeni vytahany, jako psi usi......................to mne z toho odvezou do tech Bohnic..............joooo, a jen tak mimochodem, pro tebe tam to reserve uz zrusim, ne????co myslis???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2013 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ta prvni fotka je +- jak jsi ty a ten vorvan pod tim je dnešni aktualni :grinning: :grinning: taky jen tak na pobaveni :wink:
9. srp 2013 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska Ty brdo, mne fakt to tvoje brisko prijde malinke..................ja uz jsem z toho jelen..............rozhodne nevypadas ze bys za 10 dnu mela rodit :wink: taky tak chci vypadat!!!!
9. srp 2013 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 prosím tebe,u tebe jo :grinning: ,to bude v pohodě.Já se jen hrozím,co budu nosit v zimě,protože kabát ten teda nezapnu,bude to zajímavý.A nic se mi teda kupovat nechce
9. srp 2013 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska ty že máš už rodit :grinning:
9. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka Marusko, ja ho taky nezapnu, a nic kupovat nebudu............stejne nikam moc chodit pres tu zimu nebudu.............a do porodnice mne manza odveze autem..............a treba bude teplo :wink:
9. srp 2013 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
oprava dnešni je tohle.
9. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska hele at koukam, jak koukam, vedle tebe jsem jako veprik :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska jeeeeeeeeeeeeeee, tak to je moc krasne............to uz vypada vic, ale stejne je krasne, malinke
9. srp 2013 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 no kéž kdyby nemrzlo,svetr by to spravil :wink:
9. srp 2013 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ja myslim, ze poradne mrznout zacne az od ledna, a to uz budeme mit nase milacky u sebe, takze neboj, to nejak dame :wink:
9. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 pry psi uši :grinning: nic neřuš,jěště neviš jak dopadnu po porodu,třeba mě Vaness přivede k šilenstvi :grinning:
@mariiianka jj,už za 10 dni,jěště 10 injekci fraxiku a mame o člena vic.vidiš a mě to břicho připada brutalni.
9. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 a to si vem,že to je rozdil cca 14dni,jak je to dlouho co jsme si to tady posilali?ono to tedka nějak rychle roste :grinning: :grinning:
9. srp 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no, vsichni mi rikaj, ze na sestinedeli je potreba se obrnit................ja se toho trosku bojim, ale kez by jsme mely hodny holky..........ja tomu verim, ze budou hodne spinkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hele, tohle si musim zapamatovat, na ktery to je strane, a pak si to v prosinci prectu a hodne se pobavim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 no budeme muset,nic jinýho nám nezbyde.A máš pravdu,většinou začíná mrznout až v lednu,když se Adélka narodila,tak to bylo -17st.
@slaboska brutální?Takhle jsem vypadala s Adélkou v 6.měsíci :grinning:
9. srp 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska podle mne ty patris k tem holkam, co jdou z porodnice jako proutek...............mne to mega bricho zustane, uz to uplne zive vidim
9. srp 2013 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 no tak mě mala tedka v noci budi,taže doufam,že až se narodi,že se to otoči,jinak Bohnice to jisti :wink: jj,zapamatuj at se maš před porodem čemu smat :wink:
@mariiianka no,ale tahej to,to je strašny,funim jak lokomotiva a vstat ze sedačky začina byt nadlidsky ukol :wink:
9. srp 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 děkuji za utěchu,ale tomu ani ja sama nevěřim,budu muset posilovat,abych měla na břiše želvu :grinning: ale holky to dame :grinning: :wink:
9. srp 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska ano,to si dokážu živě představit,já se modlila,aby ten 9.měsíc už byl zamnou.Hlavně v noci se stím otočit,to byl nadlidský úkol :grinning: :grinning: :grinning: a teď mě to čeká nanovo :grinning:
9. srp 2013 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky chodite tak casto curat???nekdy je to i po 10 minutach...........kdyz je mala nizko, tak to je mazec.............co si myslite, kdy se muze zacit s fitkem?po sestinedeli?kojeni nevadi????
9. srp 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 tak to já tak často zase né,ze začátko tomu tak bylo.Hele se cvičením když to nebudeš zase tolik přehánět,tak si myslím,že to není problém :wink:
9. srp 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja se prozatim loucim............musim zajet nakoupit, a tak...................papa vecer :wink:
9. srp 2013 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariiianka no jen kdyby to nebylo tak moc sladke a hlavne toho je moc ,,
9. srp 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ak24 to přežijeme :wink: ,tak snad se to nemusí vypít na ex né,nebo já nevím jak to chodí,já to zažiju poprvé :unamused:
9. srp 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda vy jste remcalky to svet nevidel :grinning: mate krasny briska
@renca1978 ale ty kozy jsou fakt obr ty moje nulky ti zavidi :grinning: :grinning:
9. srp 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy no a kde jsi se toulala ty :grinning:
9. srp 2013 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek