• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska jojo, ale jeste ho budu dlouho splacet...........ale zatim jsem s nim moc spokojena, mam rada velky fara... :wink: a jak blivno?jako myslis, ze by to mohlo bejt driv nez toho 19?
11. srp 2013 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 ne,tak dřiv to nebude,vubec se neoteviram,ale blivno-najedla jsem se,chtěla dt taliř do myčky a najednou se mi tak navalilo,že jsem taktak doběhla do koupelny a vše šlo ven(a to jsem nic nepila :grinning: ) a pak mi bylo cely den nějak divně,tak jsem jen ležela :frowning2: jako řeknu ti,že ten posledni měsic je uplně ten nejhorši :frowning2: taky se mi libi velky auta,hlavně když je řidi ženska :wink:
11. srp 2013 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 asi byli nějaký erupce,ale mě je to fuk,hlavně že netrpím já,jen mě mrzí,že ho dneska ta hlava nebolí :grinning: ,já jsem ale škodolibá co :grinning: .Ale koukám,ten tvůj si v tom pěkně pochodil když jsi ho nemohla ani vzbudit :confused: ,to je teda šílenec.Když oni chlastaj a nevědí kdy mají dost,nechápu
@slaboska už aby jsi to chudáku měla za sebou co,ty dny se ti určo teď táhnou :unamused:
11. srp 2013 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ahojky,maru oni se ani netahnou,ale oni se snad zastavili :angry: jěště tyden,to už dam :slight_smile: a už mate uklizeno :wink:
11. srp 2013 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska kdyz jsem pracovala na plastice, moje sefova,krasna zenska, medialne hodne znama , jezdivala v obrovskym vinovym Volvu.............strasne se mi to veliky Volvo libilo, ale koukala jsem na nej, kdyz jsem si ja kupovala auto, a stalo porad kolem mice, takze pro mne smula, ted ma Medoura, taky snad toho nejvetsiho co vyrabej :slight_smile: :slight_smile: ...
11. srp 2013 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka on prave pit nemuze, neumi to, blbec...........ja na nej nahlizela celou noc snad po 20 minutach, jestli dejcha, aby se nezadusil a tak..............asi jsem taky cakla z ty my prace...............ale stat se muze cokoliv................a je dobre, ze ses skodoliba, v tomto pripade je skodolibost na miste........... :wink:
11. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 tak sis ho měla vzit,cela nemocenska by šla na leasing a živil by tě manža :grinning: a jak mu je?doufam,že aspon špatně :wink:
11. srp 2013 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska ti to rychle utika, i je mi lito, ze tady uz nebudes mit na nas tolika casu................ale hlavne at je vse ok, a jste obe v poradku............s tim se muselo pocitat, ze zacneme takhle odpadavat, pribyde spousta starosti..............ale i tak budu rada, kdyz si tady sem tam vsechny pisneme, jak se mame, a jak ty nase zlaticka rostou........... :wink:
11. srp 2013 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 neboj,budu sem chodit a doufam,že až i Vy porodite tak taky.člověk si na Vas zvykl :wink: sice bude min času,ale čas se najde vždycky :slight_smile:
11. srp 2013 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska dokážu si to představit.Uklizeno je už od večera,nejdřív jsem myslela,že mu to nechám,ale to bych asi nedala,tak jsem se obětovala
@renca1978 to víš,že se stát může cokoli,taky jsem ho kontrolovala,ale když to šlo ven,tak už jsem byla klidnější.A neblázni,budeme mít hodný miminka,tak si budeme moci pokecat :wink: ,hlavně v zimě,až se nebude moct nikam vylízt ven.I když je pravda,až drobečka budeš mít doma,že na ní budeš koukát víc jak na televizi :wink: :grinning:
11. srp 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariiianka tak to jsi dobra,že ses obětovala :wink: ja mam v obyvaku postaveny koš a stul mam kousek vedle,takže zapnu notas a malou budu mit pod dozorem a mužeme si psat cele hodiny :wink: a jak pišeš,bude zima tak na sebe mit časek budeme.
11. srp 2013 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska co mi zbývalo :angry: ,ještě že to odnes jen záchod,pako jedno.To je jasný,že se nemůžeme jen tak opustit :wink:
11. srp 2013 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska prave ze vubec..........jakoby nikde ani nebyl, a nic se nestalo..............asi ma dobrej a rychlej metabolismus :grinning: :grinning: :grinning: v 15 jedu pro auto, modlim se, aby tam bylo..............ale snad jo.....si predstav, ze z nej vylezlo, ze byl na diskotece.................dement................jsem mu rikala, ze z nich ty 16-ti lety kocicky museli mit prdel.................pane boze, mam ja toto zapotrebi................mu asi hrklo v hlave, nebo ja nevim..............
11. srp 2013 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 na diskotece?tak to se ty hormony plaši spiš mu než tobě,ne? :grinning: to si museli řikat co to tam je za dědka :grinning: když tam auto nebude tak dostaneš tu X6 :grinning:
11. srp 2013 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska hele koukni, co jsem objednala minulej tejden Viktorce do pokojicku.............bude tam mit bilou postylku..........joooo, psala si na tem mimibazar, ohledne tech pismenek?mne se ozvali hned ten den, a v patek mi pismenka odeslali.............
11. srp 2013 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska pry sli vsichni, tak sel blbec taky.............asi kdyby vsichni naskakali do studny, tak taky skoci............ma domaci vezeni..............do odvolani.............. :grinning:
11. srp 2013 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 ty brdo to je nadhera,ty vždy najdeš takove luxusni věci.jo,pismenka mam objednane,ja myslim,že do středy je mam doma at se to stihne jěště nalepit.
11. srp 2013 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 jasny,pořadek musi byt,taky bych to vyřešila domacim vězenim :grinning: na ně člověk nemuže byt hodny :wink:
11. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska uz se tesim, az je nalepim..............no ja porad brouzdam po netu, ale moc mne to uz nebavi...............nnastesti uz mam skoro vsechno.............uz jenom par detailu
11. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska jakmile ses hodna, hned toho zacnou zneuzivat..................
11. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@renca1978 ja pravě taky,bude to vypadat nadherně.ja taky koukala,ale nikdy tak nic pěkneho jsem nenašla.jak řikaš,jsi hodna a je to špatně.takhle dostane zaracha a bude si to pamatovat :wink:
11. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska presne tak..............no nic, jdu trosku nahodit fasadu a vyrazim............vypadam po ty noci jako mumie, jako kdybych byla kalit ja, a ne on........zatim paaaaaaaaaaa :wink:
11. srp 2013 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 :grinning: uplně vim jak vypadaš,protože ja už to tak mam delši dobu.tak zatim papapa
11. srp 2013 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 ta postylka nema chybu na kolik te vysla? ja taky budu ladit pokoj do bila
11. srp 2013 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy cauky, dekuju.......pres mimibazar na 1000,-Kc............jinak auti uz mam doma, a vse ok.............. :slight_smile:
11. srp 2013 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 tak právě tohle do postýlky budu objednávat,ale v tý fialový barvičce :grinning:
11. srp 2013 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariiianka no vidíš máme stejně vkus...
11. srp 2013 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 už to tak vypadá :grinning: .A co auto,v pořádku
11. srp 2013 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka nastesti v poradku..............
11. srp 2013 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 tak to má manža velký štěstí :wink:
11. srp 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek