• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka ja ho ani nezavrela jan tak na pul :slight_smile: ale ted jsem cila jak rybka a delam polivku z Hlivy..
12. srp 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy aha,to já bych mohla jít,bolí mě nějak záda,ještě ty lýtka z těch raních křečí a hlavně mam uklizený obývák,celou stěnu i se sklem,hurááá,nemusím to už dělat na vánoce :grinning:
12. srp 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska hele vis ze se tehotny nemaji nervit :angry: no vzdyt ja taky porad premyslim jestli si neco nevymyslim :sweat_smile: ,ale ja ji jeste asi zavolam a reknu ji ze se na to necitim,ale ona to nepochopi ma ho jak sve dite,tak jestli budou zavreny a daleko odeme,tak tam nakou chvilku pobudu a bude..
12. srp 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka nekecej,tak to ja tady mam bordel jak.. no nebudu to radsi dal rozvadet :grinning: kdyz ja za to nemuzu do 3 jsem k nepouziti no a pak tolik veci nestiham a ani neci :sweat_smile: :grinning:
12. srp 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me asi konecne povyskocily srsicka,tak o milimetr :grinning: :grinning: :grinning: musim rict macikovi at to vecer pomeri :grinning:
12. srp 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy to já jsem si dala za úkol až bude Aďa pryč,tak na to mám ještě 4 dny :grinning: .Ale já to sklo ve stěně vždycky meju srpen září,abych se nemusela moc unavovat před vánoci :grinning: .A myslím,že letos budu ráda když napeču pár kousků cukroví a pak si odskočím do porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to je hezky receno odskocim do porodnice :grinning: :grinning: hlavne neskakej pri peceni rohlicku to by byla skoda :grinning: to ja mam za ukol nic nedelat,ale neboj ono to trvat dlouho nebude,musim taky vyuzit pocaska na okna atd.. :confounded:
12. srp 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no co,odskočím,vždyť je to pravda.Akorát by bylo dobrý,kdyby se mimísovi chtělo o pár dní dřív k nám.Měli by jsme hezký svátky a neumím si představit tam ležet.Na okna teď momentálně kašlu,tady se všude práší z polí.Asi ještě půjdu srovnat špajz,protože tam je to docela hrůza děs a přemýšlím co k véči,ale asi dostávám chuť na bramborák :grinning:
12. srp 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy mám uklizený i špajz :grinning:
12. srp 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no,ale ty stejně nervuješ hvězdičku od začatku a jěště těma tvy sny,zlatej muj monitor :grinning: no konečně ti povyrostly :grinning: mě se teda zvětšily hnedka ze začatku a každy to viděl,ale tim jak mi začalo rust břiško tak už to tedka tak nevypada :wink: jěště chvilku a budu mit zas ty svoje rozzuřeny 1 :grinning: řikam manžovi,že 60tisic to vyřeši a děla,že neslyši :grinning:
12. srp 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jeste budes na svoje malý kozičky rada vzpomínat,az budes mít čtyřky :slight_smile:
12. srp 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ty jsi teda frajerka a nechces zajet ze by jsi mi to taky poklidila a ja si valela sunkace?? :wink:
12. srp 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska co kecas jak ji nervuju a za ty sny si muze sam/a me se pred tehu sny vubec nezdaly a ted kazdou noc a same kokotiny minule me honili naci posuci s macetama :grinning:
@renca1978 no tak mazlik rikal ze prej povyrostly jen o ten milimetr :grinning: me to takhle vyhovuje,alespon to potom nebude vytaha nudle,kterou nebudu muset rulovat do podprdy :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebyla jste dneska nektera v Lidlu?? me tak stve ze nevim co mam v brichu,to bych to tam vykoupila ta bundicka s tema katatama nema chybu i ty bodycka jsou dobry :angry:
12. srp 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ty bláho,víš jak jsem vyřízená a ještě ke všemu přejedená těma bramborákama,zítra provozuji gaučing.Hele mě to taky štve,že nevím kdo u mě bydlí :sweat_smile: ,mě už se tam posledně líbili věcičky,ale co nadělám a v kik jsem jen taky slintala,takže smůla :confounded:
12. srp 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,tak já si dnes přivstanu a tady nikdo :angry: :grinning: :grinning:
13. srp 2013 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Já tady jsem :slight_smile: Dobré ráno :slight_smile:
13. srp 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 ahojky,jak se máš,mě za hoďku čeká zubařka,tak už aby to bylo za mnou
13. srp 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ahoj, jde to :slight_smile: Už jsem si ráno i pobrečela, když mi manžel napsal, že asi odjede pracovat do Německa....a ty se máš jak? Teda kromě toho že jdeš k zubařce :slight_smile:
13. srp 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 já se mam fajn,kontrolu mam za 14 dní a už teď se těším.Mimís kope jak o život,asi to bude pěkně živý človíček :grinning:
13. srp 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,ja jsem tady taky,ale jdu na ty ozvy tak jsem se musela hodit do kupy,co kdyby mě poslali rodit :grinning:
@hanndy teda dobry sny maš,to bude hvězdička pěkně živa :wink:
13. srp 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Já mám kontrolu taky za 14 dní a nemůžu se dočkat :slight_smile:
13. srp 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky holky......................ja mam kontrolu zitra, mala je posledni 2 dny nejak min aktivni, dava o sbe vedet, to jooooo, ale jakoby s mensi intenzitou...................tak uz mam zase nervicky, jako pokazdy pred kontrolou
13. srp 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kocky..
@renca1978 mala odpociva no,pockej jak se bude predvadet na kontrole :grinning:
13. srp 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy kez bys mela pravdu............ona sem tam kopne, ale tak slabounce jenom.............clovek uz je vystraseny ze vseho........ale jinak se citim dobre...............tak snad je ok...
13. srp 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jasne ze jo vzdyt nemuzou bejt porad tak aktivni,nebo je jinak natocena a nejni to tak silny,bud v klidu koci..ja uz se taky tesim az hvezdicku zase uvidim :grinning:
13. srp 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy a kdy jdeš na kontrolu?
13. srp 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 az 29,ale to utece jako voda
13. srp 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak už jsem doma a vše dobrý
@slaboska tak jak dneska,snad si to neměla akční jako minule
@renca1978 Reni,buď v klídku,mě příjde že to moje dítě spíš škytá :grinning: a dneska ráno mi to přišlo jak kdybych ho snad snědla,protože kopalo až v žaludku :grinning:
@hanndy tak to bude dobrý týden co na kontroly :grinning:
13. srp 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to je fajn ze jsi ok. Zase ten tyden kontrol bude trochu akcnejsi,kdyz je nas tam vic.. slaboska je zasf dulezita vid?
13. srp 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek