• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy to víš,já nehledám nic špatnýho :grinning: .Mě právě nepříjde moc načančaná,já nemusím ty nějak moc berevný s obrázkama,ale tahle mi příjde dobrá
12. srp 2013 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 to ja taky myslela ze je to na chvilku,nebo nas ma plny zuby :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka to je jasny ze vybiras jen to nej. :grinning: ja to myslela tak ze jsem takovou kolibku nikde nevidela jen takove ty drevene :sweat_smile:
12. srp 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy no aspoň vidíš k čemu je neschopenka dobrá :grinning: ,stále jsem vyhledávala něco na netu :grinning: .Mě se právě ty dřevěný moc nezamlouvali,tak jsem hledala hledala a tohle na mě jednoho dne vykouklo :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka a neschopenka je jeste dobra na obzerstvi :grinning:
12. srp 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy to je taky pravda :grinning: ,no i když přes léto mi moc nechutná v tom teple
12. srp 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka tak to me bylo uplne fuk ze bylo horko ja jsem jak ziravina,ted treba taky bastim :sweat_smile: :grinning:
12. srp 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy jo,to já teda fakt ne.A dřív jak jsem musela mít něco sladkýho,tak teď si na to ani nevzpomenu :sweat_smile: .A kdy budeš mít ty výsledky z tý krve nebo jsem to tu prošvihla?
12. srp 2013 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No fakt ja muzu zrat porad :sweat_smile: ne neprosvihla ,meli by byt tenhle tyden a kdyz tam neco bude tak zavola,takze doufam ze volat nebude..
12. srp 2013 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy to víš že nebude a vše bude v pořádku.A co děláš,já už zase koukám na net,spíš teda co by se mi ještě hodilo :sweat_smile: .Koukám,žijeme tady jen my dvě
12. srp 2013 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka taky doufam,tak on doktor rikal ze ty prvni jsou vetsinou cisty..ja jsem se napapla a nak se mi zaviraji ocka :sweat_smile: to vis holky na nas dlabou,slaboska je zase na monitoru ne?
12. srp 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy no tak šup na gauč :grinning: .Jj,ta je zřejmě na posledním monitoru
12. srp 2013 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ja uz na gauci jsem :slight_smile: jsem zvedava kdy se ozve jestli nas budou holky zase napinat..
12. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy aha,ty nás budou napínat zase až do večera.No nic půjdu taky něco dělat,aby se neřeklo :sweat_smile:
12. srp 2013 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy jj na zlatejch pískách
jiak jak se máte holky,sem 14dní bez netu a věříte že se mi o hodně líp dejchá když mi zdraví neničí internet:grinning:
jinak dostávám od malyho pěkný kopance a furt jen do močáku protože je otočenej věčně dolů smerem do zad,v sobotu sme mely oslavu mejch 30tin tak bych to dospávala ještě ted
12. srp 2013 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy ahojky,jééé,ty jsi dnes vyslyšela holky,byla tu po tobě sháňka.Jinak dodatečně všecičko nej k narozkám :slight_smile: .U nás ty kopance jsou taky docela šílený,hlavně teda večer,když zalehnu :grinning:
12. srp 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no vidíš sem vzala pc a šla si ho připnout ke tchánovcum potřebuju na neco kouknout
12. srp 2013 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak furt nevime jak se bude prcek jmenovat ale možná štěpánek u šimonka jsem se rozhodovala mezi temato dvouma jmenama a sranda je jak to šimon neumí říct tak říká že budem mít copánka
12. srp 2013 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy to nás těší,že jsi na nás nezapoměla :wink:
12. srp 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy my už máme jména,hurááá a je div,že jsme se dohodli takhle brzy.Štěpánek je moc hezký jméno a Copánek je taky dobrý :grinning: ,ale on si zvykne
12. srp 2013 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka
@hanndy maminy,dnes žadny monitor až zitra.dnes jsem musela ke kadeřnici se objednat na melir a ke kosmetičce na řasy,přece nemužu udělat Vaness v porodnici ostudu :slight_smile: zitra na 10 hod.jdu na monitor,tak doufam,že mě nevystresuje jak minule. :wink:
12. srp 2013 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no vidíš to a my jsme mysleli že už to máš za sebou.Žádný stresování snad nebude.To je jasný,že se musíš zkrášlit :wink: .
12. srp 2013 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy No nazdarek,tak takhle to je ty se jako na nas prijdes podivat az kdyz te tady nahanime jo :angry: ale mas omluvenku tema narozkama no,vse nej.,nej.,nej a at domecek rychle roste.. hele ja bych dala toho copanka takove jmeno urcite nikdo nema :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska delas mi v tom curbes holka, no ale mas pravdu prece nebudes delat Vaness ostudu,tak budeme nervit az zitra :grinning:
12. srp 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy ty už jsi otevřela očko :grinning:
12. srp 2013 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy tak budete nervit 2 dny po sobě,to nevadi :wink: jo a jinak s tim psem to je sila,mě by tam nikdo nedostal :frowning2:
12. srp 2013 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska ahoj ja sem dostala v porodnici pěknej sprdunk že sem tam přišla s obarvenyma vlasama
12. srp 2013 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy a proč?to jako něčemu vadi?
12. srp 2013 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska asi abych jim nezabarvila ručniky a polštáře
12. srp 2013 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy :grinning: si dělaš prdel,ne? :grinning: tak naštesti jsem blondyna tak jim to snad vadit nebude :wink:
12. srp 2013 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek