• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka ahojky, mas malo horciku, dopln magnezium, a krece zmizi............. :wink:
12. srp 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 magnézko zobu,3 tablety denně,myslíš,že je to málo?
12. srp 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcinky,ja mela teda noc,zdal se mi sen ze me napadl kamaradky pes a prisla jsem o hvezdicku a k ty kamosce mam jet o vikendu na narozky,normalne jsem uz nezamhourila ocko a brutalne me bolelo bricho,tak jsem z toho naka prejeta :frowning2:
Jo a ja nemuzu najit ty nebesa,vse hledam po tel,nemuze mi nekdo poslat odkaz primo na tu stranku? :sweat_smile:
@renca1978 a co to tady porad honite se Slaboskou k cemu to je?
12. srp 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahojky,prosím tě takový divoký sny máš,dej s tím pokoj.Chceš celou sadu nebo jen ty nebesa?Já ti pošlu co jsem si našlá já jestli chceš :wink:
12. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja tyhle sny fakt nevyhledavam,ale to je z nervu,pac uz po me jednou vyjel a ja k ni nechci jezdit se ho hrozne bojim je to strasny a nezvladatelny tele Brazilska fila jestli ti to neco rekne.. kterou tu sadu mas?
12. srp 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jo tak tahle bestie jednou po mě taky vyjela,když jsem jela na kole.A to jí nemůže někam zavřít?Já mam teda psi ráda,ale taky mam z nich velký respekt,takže dokud by jí nenezavřela,tak bych za vrata nevlezla.Já ještě žádnou,teprve budu objednávat,fialovou.Ještě ti pošlu jeden odkaz
12. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka no jenze jeji sinator si minule udelal srandu,teda myslel si ze to bude vtipny a vlitnul s nim do obyvaku a to jsem byla po tom Ketu a tak brutalni sok jsem nezazila klepala jsem se jak osika a do odjezdu jsem nemluvila a druhy den jsem zacala krvacet,ted mi slibuje ze bude zavrenej,ale bojim se ze se najde nakej magor kterej je zase pusti a ted ti psi budou dva oni se prestehovali k rodicum a ty taky maji Filu
12. srp 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no tak to je šílený :confused:
12. srp 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ta fialova je krasna a to mas celou tu sadu? se porad ptam jak blbec vid :sweat_smile:
12. srp 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis ja napsala synator s mekkym i :sweat_smile:
12. srp 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy chtěla bych celou sadu :sweat_smile: a neptáš se jak blbec.Nejdřív musím sestavit postýlku,až mi ji manža snese z půdy
12. srp 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ty blaho to se placnes pres kapsu co,ale prcek se bude mit jak v bavlnce..ja budu mit jednu postylku s nebesama od kamosky,ale jeste potrebudu jednu dolu,nebo jsem premyslela o kosi
12. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy hele já si to užívám,to víš nějak tu nemocenskou musím provětrat :grinning: .Já si budu pořizovat do obýváku kolíbku
12. srp 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja koukam :grinning: ale to je dobre. Ja ted slintam nad tim druhym odkazem jako je to pokochanicko :grinning: ja snad budu muset nastartovat Pc a okouknout to poradne..a kolibku uz mas nakou vycihlou?
12. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak zalezi na sile tech tablet, co zobes.............ja nejim zadne, zatim......................ale mam doma sumive tablety, a ta jedna ma 1000mg............
12. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no tak to už startuj :grinning:,potřebuješ ještě nějaký odkaz poslat :grinning: :grinning: :grinning:.I kolíbku mam vyhlídlou :grinning:,to bych nebyla já :sweat_smile:
12. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy je to aplikace jakoby chat v mobilu, zdarma...............je to super vec, muzes pres to posilat i fotky..............mne se to moc libi........
12. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 takhle mi to dr.napsal.no uvidíme,co to udělá.
12. srp 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 aha,tak to ja mam v tel. Talk ,Icq,Skype,ale nejvic pouzivam ty prvni dve
12. srp 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jasne per sem odkazy jak diva,alespon se zabavim,ale na Pc nejdu :grinning:
12. srp 2013 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 a Ratatoy minule psala ze je nak bez netu ne? ze musi chodit ke tchyni
12. srp 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy a co by jsi si tak přála,není problém :wink:
12. srp 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no vsechno preci :grinning: tu kolibku treba
12. srp 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to je asi neco podobnyho...........
12. srp 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ano, psala...............ale myslela jsem, ze to ma jen na chvili, ten vypadek-..............
12. srp 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka teda tak tomu rikam vybavenicko vypada to uzasne,ale na me moc nacancany,ale jestli ji poridis,tak chci videt foto..
12. srp 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek