• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@ratatooy cauky, ja mam kolem sebe spoustu holek, co ted rodili, vsechny poprve a vsechny driv.............snad to bude i muj pripad..........a navic, mame s dr. domluvu, nejpozdeji porodim 1.12 :wink:
24. srp 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy je pravda, ze od doby, kdy zacaly ty sileny reportaze o potravinach z Polska, a o masovym separatu, posypovych solich, atb v kuratech a tak.................koukam na etikety, chci vedet co jim, a radsi si priplatim............veskere maso a mastne vyrobky nakupuji u soukromnika tady ve vesnici, kterej je poctivej a nejenom ze jim chutne, ale taky zdraveji...............uz bych nekoupila zadnou polskou sracku
24. srp 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 ja taky ne,ja vždycky šílím když vidím tchána čím se cpe,pak má vysokej tlak a celkove je uplně v prdeli a nevysvětlíš mu že kdyby přestal vymenil nektery potraviny bude na tom mnohem líp
ja třeba už nekupuju vubec tavenáky protože to kolem sýru ani nejelo
24. srp 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda nevim ale ja tady napisu ze jim nakej jogurt a div by jste me neukrizovali za to ze jim vse spatny,veskery maso mame domaci jak kureci,vepr.i hov. Zadnej dovoz
24. srp 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy jojo, taky ne..............ja i manza mame treba radi pastiku, delame ji doma sami, a to je labuzo....:slight_smile:vis, ona ta starsi generace to vidi jinak, uz jini nebudou
24. srp 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale prosim te, nikdo te prece nekrizuje :wink: .............ona Ratatoy to myslela dobre, a ma pravdu.............ale je tvoje vec co jis a co ti chutna, nikdo to tady nemyslel nijak proti tobe, jen tady vyjadrujeme svoje nazory a za aktivii te nikdo nesoudi........... :wink: at si kazdej ji co chce............hm? :wink:
24. srp 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata,teda koukám tady včera propukla válka skrz potraviny.My jsme včera výletovali,super den,akorát jsem byla krapek zmožená,ještě navečer jsme s manžou upravili lehce foliák,protože nám to nějak zarostlo a zo byla moje jediná činnost a v deset už jsem byla mrtvá.
@ratatooy myslíš že když dáme to semínko do jogurtu,že to bude mít menší účinek,já právě ten sliz nechci :unamused:
25. srp 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj kocko a ja si rikala kde jsi ze jsi me tu nechala na pospas :grinning: kde jste vyletili?
25. srp 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahoooj,né napospas určo né :wink: .Byli jsme na Malé skále u Turnova a měla jsem toho až až :sweat_smile: .Byli jsme se známýma.A pak Adélka ještě na lodičkách,tak měla super výlet.A dneska jsem ráda,že jsem doma :grinning:
25. srp 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to jste meli peknej vylet i pocasi vam vyslo krasny tak akorad..dneska hod nozky nahoru a odpocivej..ja jedu ve 3 na masaz,tak se tesim moc,moc
25. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy chvílema teda byl pěkný pařák,ale jo šlo to.Jéé tak to si užij relaxační odpoledne.Zítra mám kontrolu,tak se těším
25. srp 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka uzijt neboj.. pravda ty zitra zacinas stafetku kontrol,tak at uz ti konecne rekne to pohlavi :slight_smile: jinak :angry:
25. srp 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no já si myslím,že mi utz asi dělat nebude :unamused: ,že až tu další ko kolem 30 tt. :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: páni,to už budu tak daleko :sweat_smile:
25. srp 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jo leti to strasne zachvili se pridate k Slabosce,jak asi bojujou holky vid? ja mam utz jisty minule mi to rikal ze mrnouse pekne okoukneme pomerime,tak doufam ze bude dalsi foto..
25. srp 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no počkej,ty tam budeš za chvíli za námi :grinning: .Taky na ně myslím,jak si to užívají.No já podám info zítra a myslím,že už mě pošle na ten test na cukrovku,už aby to bylo vše za mnou :unamused:
25. srp 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, maminy,tak hůasim navrat s porodnice.včera jsem to nestihla.doma nam je mnohem lip,mala dnes v noci spala jak dudek a vstavala až po 7,5 hod.mlika mam,že bych ho mohla prodavat.
@renca1978 a pro tebbe mam super zpravu,viděůa jsi jak mam velky břiško!!!tedka bys na mě nepoznala,že jsem před tydnem rodila,skoro vše jsem nechala v porodnici.jěště 2 kg a jsem na sve vaze,takže to jen tak pro uklidněni.
25. srp 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahojky,doma je doma vid? v porodce na tebe kazdej porad cuci a hlida..tak nam nezapomen hodit foto z domaciho prostredi :grinning: ty blaho 2 kg,tak to je parada
25. srp 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahojky,strašně na vás holky myslíme,hezky si to užívej.To je dobře že máš mlíčko,aspoň Vanesska poroste jak z vody.Až budeš mít zase čas,přijď se na nás podívat :wink:
26. srp 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko
@mariiianka v kolik jdes na kontrolu?
26. srp 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano maminy.tak e hlasim,že jsme přežili dalši noc.sice jsme spali jen od 12 do pul 5,ale už se ta doba zdelšuje :slight_smile:
@mariiianka jakou maš dnes kontrolu?
26. srp 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska ahojky i tak je to pekny mala krasne spinka to je tou tvoji smetankou :grinning:
26. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy
@slaboska už mám kontrolu za sebou :grinning: .Vše v pořádku,akorát zvýšené magnézko a hurá na test na cukrovku :confounded:
26. srp 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale řeknu t,že to je kurna naročny :wink: jěště,že ma manža dovču a snaži se mě co nejvice pomoct,ale m to dopilujeme.mlika mam i na prodej :grinning:
26. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska začátky jsou vždycky náročný,než se zajedete.Pak už to bude v pohodě :wink:
26. srp 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka aha :slight_smile: no tak nestiham,no :grinning: tak cukr.zvladneš raz dva ty jsi statečna,jak mi tady všichni :wink:
26. srp 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka mysliš?ja mam strach,že se to neuklidni :frowning2: hlavně mi je ji lito,že plače a ja ji nedokaži pomoct.někdy je i hystericka.
26. srp 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no radši se na cukr vydám za čerstva ještě tento týden,dokud se mi chce :grinning: .ale uklidní neboj,to chce jen vydržet :wink: .A proč pak pláče?Trápí jí prdíky?Dneska jsem se musela u dr. zasmát,ptal se mě na pohyby,tak mu říkám,že někdy jsou až moc velký a on mi povídá,že jak už je to po jednom dítku uvnitř všecko roztahaný,takže sebou takhle mlít bude,že má velký prostor.To mam fakt dobrý :sweat_smile: .Večer je to teda mazec,až to někdy bolí
26. srp 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja nevim pro č plače :frowning2: nakrmene,přebalena je a křiči.prdiky jsme měli,tak jsem mslela,že breči kvuli tomu,ale dnes je neměla byla v poho a stejně křik :frowning2: tak to maš dobry,že to budeš mit jěště vic :frowning2: ja je měla taky velky,ale ani před porodem nemužu řict,že by mě to bolelo :wink: to si jěště užiješ.
26. srp 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ale beruška malá,v porodnici taky tak brečela?
26. srp 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no tam jěště vic. :frowning2: budu doufat,že to přejde.
26. srp 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek