IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
26. srp 2013

@slaboska vážně?A to ti nic neporadili nebo neřekli proč?Já Adélku plácala lehce po zadečku,když jsem jí chovala a ona se uklidnila,chápeš jak to myslím.Ale to víš že to přejde,brzy se holky sehrajete,je to všechno nový,já taky byla ze všeho vykulená a obávám se,že v prosinci budu znova 😅

slaboska
26. srp 2013

@mariiianka neporadili a to co pišeš dělam,ona se sice uklidni,ale jak přestanu tak toho necha a to ji dělam třeba hodinu.

mariiianka
26. srp 2013

@slaboska Pane jo hodinu,no snad bude co nejdřív lépe 😉 ,tak že by chtěla ještě víc pozornosti?Tak to musí být krapek o nervy co,když nevíš,co by chtěla nebo jestli jí něco bolí

hanndy
26. srp 2013

@slaboska teda to vam to pekne zacalo co?? Ted by byl dobrej cas na ty Bohnice?ale ja verim ze do konce tydne bude lip,kdy jdes detsky doktorce?? Treba ti neco poradi..ja se tehle stavu taky bojim ze nebudu vedet co a jak.. 😅

hanndy
26. srp 2013

@mariiianka tak cukr jo,jsem zvedava tohle pro me bude smrt

mariiianka
26. srp 2013

@hanndy pro mě bude smrt,jestli nějaký budu mít 😠 .Jinak se toho nebojím.A kde máme dneska Renču 😕 😕 😕

slaboska
26. srp 2013

@mariiianka ale viš co je zajimavy,že dnes rano v 7 usnula,probudila se v 10 nakojila jsem ji,přebalila,dala si ji do koše a sice kouka,nespi,ale je klid a neřve a vypada,že za chvili usne,ale večer se vzbudi a to vim,že min.3 hodky nebude spat ☹
@hanndy jojo,taky se na ty bohnice citim,kde je dnes ta Renča,aby mi to tam domluvila 😀 švagrova je dětska doktorka,takže dnes se tu stavi,ale na to moc rad nebude,prostě vydržet.

slaboska
26. srp 2013

@mariiianka tak hlavně at ji nemaš,to se rodi velky děti,at se ti tam vleze 😀 v porodnici měla 1 curkovku a normalně porosila 3kg chlapečka 😀 😀 masakr,to jsem řikala,že bych dala nohy k sobě a nechala ho tam.jo a už vim,co to jsou ty stahy.normalně ja kdybych nešla 19 na cisař a třeba až 20 tak by mě tam chlap 19 vezl,protože to na mě přišlo,ja samozřejmě nevěděla co to je až mi to řekl dr.že mimčo chce na svět,takže mi to vyšlo za minutu 12. 😀 měla jsem to po 5 minutach a myslela,že se poseru 😀 😀

mariiianka
26. srp 2013

@slaboska takže si obrnit nervy fakt vydržet.3 kg to je super,Adélka měla 3600 a podívej žiju 😀 😀 😀 .Jé tak to jsi měla teda opravdu hezky naplánovaný,Vanesska už tušila,že bude venku 😀 .Jj stahy to je mazec,to jsem taky pak už nedávala,ale taky jsem přežila 😉 😀

slaboska
26. srp 2013

@mariiianka pardon ja se upsala on měl 5kg 😀 jo,přežije to každa,ale že mě přkvapilo,že až tak.aspon vim jake to je 😉

mariiianka
26. srp 2013

@slaboska tak to potom jooo 😅 ,to prý měl manža taky když se narodil,takže vyhlídky fakt suprový 😠 .Po pěti minutách to taky ještě jde,ale pak když to je každý 2 minuty,to je teprve mazec 😕

hanndy
26. srp 2013

@slaboska tak uvidis no,ale jak to ctu tak Vanesska je proste zivelka ktera chce hodne pozornosti 😀 😀 5kg 😨 tak to bych taky dala nohy k sobe ty vole to si nedokazu ani pradstavit 😅 tak ty sis ten porod malem uzila v plne parade no vida

hanndy
26. srp 2013

@mariiianka no ja se toho taky bojim ja ted uplne brutalne ujizdim na sladkym 😅 tak doufam ze se mi to nak nerozhasi

mariiianka
26. srp 2013

@hanndy já když sladký nevidím,tak ho nepotřebuju 😀 ,ale neboj to dáme a ty seš hubeňour,ty buď v klídku,horší to je semnou 😖

hanndy
26. srp 2013

@mariiianka mam obavu ze se mi zacina delat spek a to tehu urcite nejni 😅 a tobe ten UTZ teda nedelal??

mariiianka
26. srp 2013

@hanndy jsem ti říkala,že budu bez utz,až prý příště.Takže 3 neděle budu zase čekat 😒 .A jaká byla včera masaž

hanndy
26. srp 2013

@mariiianka ja se ptam jestli jsi ho neobmekcila a netajis nam toho fesaka na fotce vis 😀 masaz super,kamoska se mi tlemila jak mam vsechno citlivi,masirovala mi kriz a to jsem myslela ze chcipnu bolesti,vecer jsem teda citila bricho asi se ji/mu moc nelibilo,ale me jo 😅

ratatooy
26. srp 2013

@mariiianka no asi o moc menší ne ale právě ma mit učinek ten sliz aby se ti zvlhčila sliznice nebo jak to mám říct

ratatooy
26. srp 2013

@slaboska ja sem mela taky cukrovku prej,a malej ml 3,4kg asi možna tim že sem si jidlo hlidala,ale jinak je to určo i dispoziční pokud jsou velcí rodiče

ratatooy
26. srp 2013

@slaboska skus rektální rourku nam to vždycky zabiralo muže mít i zácpu,nebo prdíky sou ikdyž normáně neslyšíš že by prděla proste je tlačí bříško,ale přejde to

mariiianka
26. srp 2013

@ratatooy jj,jasně,chápu to 😉
@hanndy teď jsem vstala,jsem nějak totál vytuhla 😅 .Ne,netajím nic neboj 😉 .Dneska mi dorazilo lehátko pro mimčo,tak mam radost,sehnala jsem bazarový

hanndy
26. srp 2013

@mariiianka ty ulicnice jedna,tak ja varim a ty si klidne spis jo..to mas taky stesti ze nic netajis 😀 tak uz mas vybavicku kompletni? A Jaky jsi koupila to obyc,nebo houpaci a hraci

mariiianka
26. srp 2013

@hanndy jak vařím,to už máš mít dávno navařeno 😀 .No co,jsem potřebovala dospat to ráno 😅 .Blázníš,ještě nemám komletní,ještě nemám vybavenou postýlku,ale to musím počkat až na penízky až mi pošlou a pak už jen tu káru 😅 .Koupila jsem houpací a hrací,no mě teda moc houpací nepříjde,ale mám z toho radost 😵

hanndy
26. srp 2013

@mariiianka nee ja varim az odpo.abych nemusela ohrivat,ale dneska se mi ten chlap nekde coura 😀 tak to uz ti zbyva par veci ja zase dneska cumela na kocarky bych mela nakupovaci 😅 a co tu kolibku budes porizovat

ratatooy
26. srp 2013

holky a jak rostete,já nejak moc 25tt(aktuálně)

už me začíná dost bolet pod hrudní kostí uplne nahoře mezi žebrama,do žaludku už se mi nic nevejde jak ho mam stlačenej,malej kope jednou až pomale u moji nohy a hned zase až pod prsama

ratatooy
26. srp 2013

a náš malej si zvykl mi říkat jménem,nebo prdeláči,milajdo,miláči atd atd

mariiianka
26. srp 2013

@hanndy jasan,kolíbka bude,to už jsem pevně rozhodnutá 😉 .To já bych taky nakupovala,kdyby bylo za co 😀

mariiianka
26. srp 2013

@ratatooy no krásný pupendo

ratatooy
26. srp 2013

@mariiianka ja bych hrozne chtela ten košík s tím dřevěným podvozkem

mariiianka
26. srp 2013

@ratatooy já koukala i po bazarech a tam toho mají,jenže když jsem psala,tak tu kolíbku už měli vždycky prodanou.Než já se rozkoukám,tak je to pryč 😅