IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
28. srp 2013

@silvik77 jak myslis no,uvidis rano,tak zadny sex ju?!!

silvik77
28. srp 2013

@hanndy No to ani náhodou! A manžel je stejně v hospodě 😀 Uvidím ráno, raději bych tam šla, pro jistotu, ale vůbec se mi tam nechce ☹

renca1978
28. srp 2013

@hanndy nazdar bábo 😀 o tom vrznuti mi povidej...................az bych brecela 😀 😀 😀 😀 no neke..........ty uz konecne kakas??? 😀 😀 😀 zdravas kefir, to je dobre, konecne................ale mozna je to i tim , ze uz ses ve 2.trimestru, jsem ti psala, ze mi to taky povolilo, tak hlavne at ti to vydrzi 😉

mariiianka
28. srp 2013

@hanndy no vidíš,zlatý kefírky 😉 .A já ráno nespím,když lítám po všech čertech 😠 😅 .Jo a za dlouhé čekání jsem našemu bobánkovi koupila botičky a zimní čepku 😅

hanndy
29. srp 2013

Bry rano hvezdy,tak dneska budu az odpo.jdu umejt kacku a valim na kontrolu,tak drzte pesti at se nam ten drobek pekne ukaze papa

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 no funguje jen občas když do toho říznu paličkou

ratatooy
29. srp 2013

koukám že jste meli včera dory tema...mi jsme za dobu tehu sexovali jednou,a uplně mi to stačí na dalších pár let

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka cauky, uz mam lehatko, choditko i hraci hrazdicku...............vsechno jsem koupila vcera od kamosky 🙂

renca1978
29. srp 2013

@ratatooy cauky, jakto?tebe to nebavi?ja kdyz jsem chodivala unavena z prace tak jsem to taky moc nevyhledavala 😀

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 hele po malým me to vubec nebere

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 čauky,sakra,ty jsi rychlá 😅 .Chodítko já pořizovat nebudu,Adélka ho měla a moc jí to v tom nebavilo a koupila jsem hrací deku,ale tu už někdy v květnu,s tím že ji dostane malý pod stromeček.Aby tam chudáček taky něco měl 😅 ,takže o tom doma nevědí 😀 ,pokud jí neobjeví 😕

renca1978
29. srp 2013

@ratatooy jsem zvedava co bude po porodu, ale hodne kamosek rika to samy co ty

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka maly?ty uz vis,ze je to chlapecek?mi neco uniklo?

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 ne neuniklo 😀 ,to já tak blábolím 😀 😀 ,tak jak mu mam říkat,když to nevím 😢 😢 😢 😀 ,my mu doma říkáme Kvído,když už nás naladil na toho chlapečka 😀 😀 😀

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka Kvídák je dobrej 😀

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 jj,já vím 😀 .A víš jak to leze Pepovi na nervy,že mu tak říkáme,jen Adélka z toho má prču 😀 .Ale já mu tak říkám od samýho začátku,protože zrovna ten den bylo Kvída 😀

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 naštestí mám hodně toleantního chlapa a tak jako celkově jsme vuči sobě tolerantní že kdyby jsme si každej odskočily nekde jinde tak nam to nevadí,a právě přemejšlím jestly me ten sex nebaví spíš jen doma

ratatooy
29. srp 2013

@mariiianka a mi furt jmeno nevime

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka kamoska ma zakrslyho kralika Kvidaka 😀 hele oni ti chlapi jsou fakt divni................se nedivim Adelce ze ma z toho srandu 😀 ja bych se taky rechtala 😀

mariiianka
29. srp 2013

@ratatooy a já myslela,že vy už jste jméno měli vybraný

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 😀 😀 😀 králík je ještě dobrý,Aďa říká že je to jak jméno pro prasátko 😀 😀 😀 😀 😀

renca1978
29. srp 2013

@ratatooy to ja bych teda netolerovala, ale ma to tak spousta lidi, navzajem o tom vedi, a vyhovuje jim to...........my jsme jeste porad do sebe opravdu zamilovani, takze mame jenom jeden druhyho.........jsme spolu docela kratce, ale porad to mezi nama jiskri........doufam, ze to vydrzi co nejdele...............a co se tyce sexu pred tehu, s manzou to byla bomba od prvni chvile, tak nemam duvod to hledat jinde................je to prvni chlap v mym zivote, kterymu jsem verna...............drive to moje silna stranka moc nebyla, verna jsem nebyla nikomu a ani mne tmo netrapilo, neresila jsem to, asi je to i tim, ze jsem ty chlapy driv nemilovala

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka Babicka s dedou na Morave driv chovali prasatka a pokazdy se jmenovali bud to Vasek, nebo Honzik..........joooo, a tusim taky Pepicek 😀 😀 😀 😀 ale to uz je davno

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 tak to je taky dobrý,Pepíček 😀 😀 😀 😀 😀 .Hele včera jsem byla v KIK a ty super věcičky co tam měli,proto mě štve,že nevím kdo u mě bydlí,to bych tam nechala zase majlant 😀 .Mě příjde,že za Adélky snad ani takový věci nebyli,co jsou dneska.Jinak jsem koupila první pamprsky 😅

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 no u nas teda zatím mel ulet jen manža ja zatim ne,ale i z toho jeho uletu mám já profit protože to byla celekm hodne vlivná osoba,takže se nám ted třeba dobře staví barák😀a další veci ale to už je vedlejší bonus,ja si teda na sex s manželem taky nemužu stežovat ale spíš je to o tom,že jsme dřív hledala samy krasavce a ted mi to možná chybí

ratatooy
29. srp 2013

@mariiianka meli ale manžovi se už zas nelíbí a ja si teda jistá taky nebyla ja čekám pořád že proste přijde osvícení s jménem kdy budem veět jooo to je přesně pro naše dítě

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka jeeee, ja vcera taky..............ale koupila jsem ty zeleny new born, tusim 42 ks

ratatooy
29. srp 2013

taky mám už bílý pampersky 84ks za 249,. a pak má jedny tesco

renca1978
29. srp 2013

@ratatooy ja jsem v tomhle megera, vratila bych mu to, jsem netolerantni............v techto vecech

ratatooy
29. srp 2013

holky ja bych se užrala sladkýho,a to kamaradce řekl dr že sladky bejvá u holek tak snad se dr nespletla,jinak sem šla ve meste s malym kolem cukrárny kam jsme chodily a od ty doby nemyslim na nic jinýho dnem i nocí,asi tam budu muset s ním jít ale ....to bude