IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
29. srp 2013

@ratatooy pry ty tesco jsou dobry.............slysela jsem

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 ja si to schovávám kdybch náhodou nekoho takovýh potkala človek nikdy neví,ale na druhou stranu bych mela trochu strach že kdyby se to opakovalo by nešlo už jen o sex a to by bylo v prdeli

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 jj ty zeleny esentials

renca1978
29. srp 2013

@ratatooy to zajdi 😉 hele diky, ted jsem i ja dostala chut...............stacil by venecek, ale nejakej vetsi, ne takovy ty pidi maly co delaj u nas v cukrarne, to jsou takovy jenohubky..............ale treba jeste medovnik bych si dala

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 ikdyž dneska už jsou srovnatelny skoro všechny líny akorát že pamperska je nejtenčí a nejdýl vydrží absorbci
takže ty jsou dobry pro me lenocha 🙂abych nemusela každou druhou hodinu přebalovat,a třeba od tech 2let byli pro nás už super albertácký ktery stojí 149,.

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 no jako ja sem šlado obchodu že bude větrník ale ještě nebyl,ale jak vlezu do ty cukrárny tak jim to tam vymydlím😀ještě že mám zatim nahoře 4kg

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 nebo včera říkám chlapovi dala bych si nejakej dobrej dort...celej

renca1978
29. srp 2013

@ratatooy
@ratatooy celej????taky dobry.................. 😀

ratatooy
29. srp 2013

@renca1978 no právě že já sním neco sladkyho a nic to jako neudělá spíš tím víc chci další a další

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 jj,taky jsem kupovala new born 😀 .Ještě koupím takový asi troje a pak dvoje větší a pro začátek stačí,vždyť je mají všude.Kdybych pak poslala chlapa je koupit,tak kdoví co by přinesl 😀

mariiianka
29. srp 2013

@ratatooy aha,tak do porodu ještě času dost 😉 ,tak můžete promýšlet stále dokola

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978
@ratatooy holky vy tady děláte chutě 😠

ratatooy
29. srp 2013

@mariiianka no jo jenže to by musel nekdo vymyslet novej seznam protože z toho co je se nam nic nelibi

mariiianka
29. srp 2013

@ratatooy což o ten seznam,to mi by jsme i vybrali,jenže my jsme tááááák veliká rodina,že všechny jména,už jsou rozdaný 😀 .Tak jsme se schodli kupodivu na Lukášovi,ale to víš Pepíček by byl Pepíček 😀 😀 😀

ratatooy
29. srp 2013

@mariiianka no u nás taky neexistuje dávt jmena po někom,a navíc ja jsem pro moderní jména manža pro strary

mariiianka
29. srp 2013

@ratatooy já taky nejsem zastáncem dávat jména po rodičích,to si myslím,že takový trend už je dávno pryč

mariiianka
29. srp 2013

holky,mě to tady tak s VÁMI utíká,že nestíhám ani vařit oběd 😅

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka nekupuj uz zadny troje, ted jsem se o tom bavila s kamaraaadkou co ted nedavno porodila, rikala ze staci jeden balik...........pak uz ty c.1 vetsi kup..............byly u dr. a ta ji rekla, ze mala uz by zaslouzila vetsi plinu...............pro jistotu kup jedny, a to si myslim staci, aspon ja to tak udelam

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka Maru posli mi do IP tvuj mail, neco ti poslu............. 😉

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 no jo,oni jsou asi do 5 kg viď.Tak uvidím,ale větší koupím určitě.Jinak se chystáme do lesa,tak jsem zvědavá jestli něco najdeme.No ale nějak jsem se přepapala a tak se mi moc nechce,ale už jsem to dítěti slíbila,tak musím na výšlap 😨

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka mas to tam, uz jsem to poslala.................mrkni na to az do konce, snad ti to pujde spustit 😉

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 co dodat,nááádhera 😉 😵 😵 😵 😵 😵

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka ja se s tim programem zatim ucim, ale myslim, ze se docela povedlo........ 😉 dekuju 😉

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 no to bych taky potřebovala naučit,to nemá chybu,fakt krásný.Takhle já to dohromady nikdy nedám ☹

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka Marusko, kdyz jsem to zvladla ja..............x krat jsem to ruzne mazala............da se s tim opravdu skvele vyhrat a to ja jsem antitalent na tyhle veci.....................stahla jsem si program Windows movie maker......................je to zdarma

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka videla si jaky ma Viktorinka krasny palecky na nohou? 😀

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 prý antitalent 🙂 ,tak to jsi neviděla ještě mě 😀 .Když já těm pc nerozumím a to je ta chyba ☹

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka Maru ja taky ne..............a to muj Pepa je odbornik na PC, a nic mne nenauci, ani neukaze...............ten program je jednoduchy, chce to vyzkouset............

renca1978
29. srp 2013

@mariiianka muzes si tam vkladat fotky, videa i hudbu, co vsechno chces.................kdyz se ti tam neco nelibi, tak to kdykoliv odtamtud vyhodis

mariiianka
29. srp 2013

@renca1978 to se omlouvám,palečků jsem si nevšimla,juknu znova.Mě se líbili ty ksiftíčky jaký dělala 😅 .Je úžasná 😵 .Já jsem si měla dr.říct taky o fotku ze 3D,ale jak jsem toho našeho prcka viděla,tak byl úplně stejný jako Adélka když se narodila.Byl to sice jen obličej,ale neva.Se ho příště na to zeptám