IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
2. zář 2013

@renca1978 ahojky,neptej se nemaš je,neboj.

renca1978
2. zář 2013

@slaboska ahoj, jojo, timhle jedinnym jsem si jista 😉 jen mne zajima, jak to poznam...................si predstav, ze mne od rana boli v krku, ryma...............a v noci jsem sla spat a nic..................u nas fouka uplne studenej vitr, hnus...............ale slun icko sviti............rodice jsou v Chorvatsku, ,mame tam letni byt, a uz jsou tam 14 dni a dalsich 14 dni tam jeste asi budou, pry je tam tak 30 stupnu, tak tam budou do ty doby, nez se zkazi pocasi.............uplne jim zavidim................

hanndy
2. zář 2013

@slaboska kamosce prave vysly blbe vysledky jen z toho ze mela chripku a hnali ji na plodovku a na genetice ji rekli ze mirne nachlazeni muze ovlivnit vysledek,tak jsem se prave chtela zeptat i vas jaky na to mate nazor,uz zacinam byt lehce v nervu 😅

hanndy
2. zář 2013

@renca1978 tak tam vyraz za nima se trosku ohrat

slaboska
2. zář 2013

@renca1978 je tak to jim taky zavidim,taky bych hnedka jela,ale to si budeme muset jěště nějaky čas obě počkat 😉 u nas je taky zima,mě zase začina pobolivat močak 😠 ale koukala jsem,že ve čt ma byt zase 25st,tak snad jěště bude aspon babi leto.
@hanndy aha,tak to ja netušila,tak uvidiš co ti tady někdo poradi.

renca1978
2. zář 2013

@hanndy to jsme mysleli, ze bychom tam na par dni jeli...............ale zjistovali jsme pojisteni pro mne, a uz mne nikdo nepojisti, vsechny jsou do 26tt...............takze smula 😠 mne uz ceka jen ten porod 😀

renca1978
2. zář 2013

@hanndy ja bych se toho nebala..............a hlavne si myslim, ze ses mlada zdrava holka, od amnio se ted uz hodne upousti..............neboj, vse bude ok

hanndy
2. zář 2013

@renca1978 to jsou sicaci uz ani tehotny nedovoli relax jo 😠 jo od amnio se upousti mozna u vas,ale tady to jede jak na bezicim pasu jen jedna odchylka a uz valis 😖

slaboska
2. zář 2013

@renca1978 no vidiš aspon ten porod tě čeka,ale ujistim tě,ten te nemine 😀 když nikam nemužeš tak ti aspon nebudeme zavidět 😉

renca1978
2. zář 2013

@slaboska to je od tebe tak krásnéééééééééééééééé...................

renca1978
2. zář 2013

@hanndy taky mne to prekvapilo...............ale byl by pruser porodit v Chorvatsku jako nepojistena.................by pak po mne chteli treba pul mice, to bych si sla rovnou uvazat masli 😀

hanndy
2. zář 2013

@renca1978 nekecej az tak?? ja se v tehle vecech ohledne cestovani navyznam,tak nevim no,ale to je mazec

hanndy
2. zář 2013

holky ja mam hubu samej pupenec 😠

slaboska
2. zář 2013

@renca1978 že?ja si myslela,že t potěšim 😀 😉

renca1978
2. zář 2013

@slaboska dik, ses kamoska................ 😉

renca1978
2. zář 2013

@hanndy zkus aknecolor, vysusuje ale pomaha.............

hanndy
2. zář 2013

A u vas zadny pupinky nejsou??

slaboska
2. zář 2013

@renca1978 ja vim 😉 ne,dělam si srandu.
@hanndy ja měla pupiky od začatku těhu,byla jsem jaknějaka 15 😀 no a tedka to neni o moc lepši,ale o trochu je.doufam,že po 6neděli se to zpravi uplně.

hanndy
2. zář 2013

@slaboska ja jen ze se rika,ze holky berou krasu ne? tak jestli v tom brichu nemam holsisku a tva koule rika kjuka,kecka jedna 😀

slaboska
2. zář 2013

@hanndy divej se,ale jaka ty seš,už zase osočuješ moji kouly a jěště ani neviš vysledek 😉 kamoška čeka kluka a ma pusu jeden velkej bolak a to na to nikdy netrpěla.tak než se začneš zase navažet do me koule,tak jěště počkej 😀 😀 at se zase nemusiš zbytečně omlouvat 😉

renca1978
2. zář 2013

@hanndy tomu moc never, ze holky berou krasu......................mne to ted slusi uplne strasne moc, vic nez kdy jindy a cekam holku.................taky jsem myslela, ze to bude kluk, i lidi mi to rikali...............pockej si na UZ, jestli tam bude pytlik nebo pipi..............

hanndy
2. zář 2013

@slaboska ale jdi ty jedna ja jen spekuluju ja tve kouli verim je tam kluk jak buk 😅 😀

hanndy
2. zář 2013

@renca1978 neverim ja si jen chtela rejpnout do Slabosky 😅

hanndy
2. zář 2013

Vcera jsme tady meli navstevu a kamoska koukala na fotky z UTZ a povida na tyhle fotce to vypada jak pinda s koulickama,tak jsem se na to zadivala a fakt to tak vypadalo,ale je to blbost pac ta fotka je z 9+4

renca1978
2. zář 2013

@hanndy to je blbost............jak pises.............nekdy to nejde poznat ani ve 23tt..........

renca1978
2. zář 2013

90 dni do TP

hanndy
2. zář 2013

@renca1978 tak to uz mas za par leti to vid?

mariiianka
2. zář 2013

hezké i když u nás zatažené odpoledne přeji všem 😉 .Tak první školní den za námi a docela fajn,zítra už jedou chudáčkové na ostro

renca1978
2. zář 2013

@mariiianka cau, jaci chudackove???? 😀 😀 😀 my jsme taky prece museli hodit do skoly.............ja je nelituju 😀

renca1978
2. zář 2013

@hanndy mazec........uz se bojim..............