• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 ale to jo,ale oni už začínají se od zítra už učit,to zase bude na moje nervy :grinning:
2. zář 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak tebe lituju............. :wink:
2. zář 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 tak aspoň někdo má se mnou soucit :frowning2: :grinning: .Teď si myslím,že to ještě půjde,ale až nastane násobilka a měkký a tvrdý i,tak to bude oříšek :grinning: ,ale hold už to lepší nebude,budu jí věřit,že bude pilná,že mě ani potřebovat nebude :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 hele je to stejn jak začinajici porod akorát že to není pravidelný,jsou to takový bolesti jak při ms asi bych řekla
2. zář 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska me pekne nahlodala kamaradka jestly budem mít opravdu kluka?pač sem u kluka vypadala uplne jinak sice je každy tehu jiny,a pak sem ji řekla že jmeno pro holku by jsme mely al pro kluka ne a u šimonka jsme to mely přesne naopak nemohly jsme vybrat pro holku,tk řikala jestly to neni znamení????
a ve finále doktorka u ktere jsem byla já i ona na určení pohlaví jí řekla že bude mit 100%kluka a maji holku,no ještě že mám všechno v neutrálu,doufá že ve středu už tam bude muj dr a to se ho teda zeptám co tam vidí
2. zář 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy no tak to je hezký,ale stát se může všechno.Tak to jsem zvědavá co tam dr.teda uvidí,ty nás teda taky pěkně napínáš :wink:
2. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 neboj se,kdyz to zvladne kdejaka nadhera tak my taky :wink:
2. zář 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj ja te taky lituju,pac az nam nastanou skolni leta,tak na to se vubec netesim
2. zář 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
:grinning: :grinning: koukam ze je to v tehle diskusi s pohlavim naky zacarovany :grinning: @ratatooy a co by jsi ted chtela aby bylo v brisku
2. zář 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy me je to celkem i jedno,ale už sem si zvykla na kluka
2. zář 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak tomu rozumim jsem zvedava co ti rekne tvuj doky :slight_smile: jestli to potvrdi
2. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy :grinning: :grinning: :grinning: já myslím,že ty máš ještě moře času.Hele naše dětičky už nebudou používat ve škole učebnice,sešity a pera,ale rovnou tablety :grinning:
2. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já mám dnes tři jedničky tt :sweat_smile:
2. zář 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka co ze to mas?
2. zář 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy 111 do termínu porodu :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy :grinning: sorry jsem to předtím blbě napsala :grinning: ,to víš chvátala jsem pouštět draka :sweat_smile:
2. zář 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja jsem si to myslela,ale radsi jsem se zeptala :grinning:
2. zář 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy taky si to rikam............vcera rano porodila kolegyne z prace...........spontanne bez epiduralu, ale drobecka, 2770 gramu, 46 cm............
2. zář 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jééé,takový drobeček by mi taky stačil :slight_smile:
2. zář 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @mariiianka taky si to rikam
2. zář 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 takovej pidizvik ju :grinning: ja chci taky takovyho drobka mrnavouckyho,tak to nemela tak dlouhy ne?
2. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jeji vaha pred tehu byla 48 kg, pribrala 33kg :grinning: vsichni co ji znaj cekali velky dite a ono nic..............byla prvorodickka, v 8 prijela do porodnice a vcera v 9.09 se prdola narodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tolik?Tak to je mazec :grinning: .No kdoví kolik naberu já :sweat_smile:
2. zář 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,tak ja nak nemuzu zase spat a za chvilku stejne musim vstavat k dokymu na tu krev,vubec se mi do toho hnusu nechce
3. zář 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko
@hanndy neboj krev bude v pořádku :wink: .Tak to já bych spala a ještě v takovým šíleným počasí,u nás pěkně leje,to bude únavný den
3. zář 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak Ada ta uz vyrazila do skoly ne?,tak to bez dohnat.. tak ja doufam ze to bude v poradku,ale strach mam :unamused: ja od doktora pujdu jeste nakoupit a podivat se k tamanum,potrebuju kos na pradlo, fusky a mozna nakej darek hvezdicce :sweat_smile: :grinning:
3. zář 2013 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Aďu jsem dovezla autem,protože jsme se tam odstěhovali :sweat_smile: ,to víš kufřík na výtvarku,oblečení na tělák a tašku plnýho učení a do toho deštník,tak opravdu stěhování :grinning: .A já když se vzbudím,tak se mi jen tak spát nechce,to spíš až po obídku :grinning: .A rozhodně hvězdičce něco kup za odměnu,mě taky dnes dorazí balíček pro toho našeho vetřelce.To by mě zajímalo,co v tom břiše dělá,mele sebou jako blázen :sweat_smile:
3. zář 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maniny
@hanndy držim pěstičky at vše dopadne dobře,ale koule řika,že vše bude na 1 :wink:
@renca1978 to kamoška měla taky takovou prdolku jako ja,aspon nejsem sama.to,ale teda přibrala masakr chudinka a 90dni do porodu je taky slušny,uvidiš jak to tedka uteče.
3. zář 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maminy,tady je dneska ale mrtvo,kde se všichni touláte
3. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ty jsi toho malyho chudaka stehovala do skoly :grinning: a kde jste vsechny ja ted dorazila domu a penizky zase litali,ale hvezdicce jsem nic nekoupila nic se mi nelibilo,ale koblizek do zaludku jsem poslala :sweat_smile:
3. zář 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek