IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
2. zář 2013

@renca1978 ale to jo,ale oni už začínají se od zítra už učit,to zase bude na moje nervy 😀

renca1978
2. zář 2013

@mariiianka tak tebe lituju............. 😉

mariiianka
2. zář 2013

@renca1978 tak aspoň někdo má se mnou soucit ☹ 😀 .Teď si myslím,že to ještě půjde,ale až nastane násobilka a měkký a tvrdý i,tak to bude oříšek 😀 ,ale hold už to lepší nebude,budu jí věřit,že bude pilná,že mě ani potřebovat nebude 😀 😀 😀

ratatooy
2. zář 2013

@renca1978 hele je to stejn jak začinajici porod akorát že to není pravidelný,jsou to takový bolesti jak při ms asi bych řekla

ratatooy
2. zář 2013

holky dneska me pekne nahlodala kamaradka jestly budem mít opravdu kluka?pač sem u kluka vypadala uplne jinak sice je každy tehu jiny,a pak sem ji řekla že jmeno pro holku by jsme mely al pro kluka ne a u šimonka jsme to mely přesne naopak nemohly jsme vybrat pro holku,tk řikala jestly to neni znamení????
a ve finále doktorka u ktere jsem byla já i ona na určení pohlaví jí řekla že bude mit 100%kluka a maji holku,no ještě že mám všechno v neutrálu,doufá že ve středu už tam bude muj dr a to se ho teda zeptám co tam vidí

mariiianka
2. zář 2013

@ratatooy no tak to je hezký,ale stát se může všechno.Tak to jsem zvědavá co tam dr.teda uvidí,ty nás teda taky pěkně napínáš 😉

hanndy
2. zář 2013

@renca1978 neboj se,kdyz to zvladne kdejaka nadhera tak my taky 😉

hanndy
2. zář 2013

@mariiianka ahoj ja te taky lituju,pac az nam nastanou skolni leta,tak na to se vubec netesim

hanndy
2. zář 2013

😀 😀 koukam ze je to v tehle diskusi s pohlavim naky zacarovany 😀 @ratatooy a co by jsi ted chtela aby bylo v brisku

ratatooy
2. zář 2013

@hanndy me je to celkem i jedno,ale už sem si zvykla na kluka

hanndy
2. zář 2013

@ratatooy tak tomu rozumim jsem zvedava co ti rekne tvuj doky 🙂 jestli to potvrdi

mariiianka
2. zář 2013

@hanndy 😀 😀 😀 já myslím,že ty máš ještě moře času.Hele naše dětičky už nebudou používat ve škole učebnice,sešity a pera,ale rovnou tablety 😀

mariiianka
2. zář 2013

jinak já mám dnes tři jedničky tt 😅

hanndy
2. zář 2013

@mariiianka co ze to mas?

mariiianka
2. zář 2013

@hanndy 111 do termínu porodu 😀 😀 😀

mariiianka
2. zář 2013

@hanndy 😀 sorry jsem to předtím blbě napsala 😀 ,to víš chvátala jsem pouštět draka 😅

hanndy
2. zář 2013

@mariiianka ja jsem si to myslela,ale radsi jsem se zeptala 😀

renca1978
2. zář 2013

@hanndy taky si to rikam............vcera rano porodila kolegyne z prace...........spontanne bez epiduralu, ale drobecka, 2770 gramu, 46 cm............

mariiianka
2. zář 2013

@renca1978 jééé,takový drobeček by mi taky stačil 🙂

renca1978
2. zář 2013

😀 @mariiianka taky si to rikam

hanndy
2. zář 2013

@renca1978 takovej pidizvik ju 😀 ja chci taky takovyho drobka mrnavouckyho,tak to nemela tak dlouhy ne?

renca1978
2. zář 2013

@hanndy jeji vaha pred tehu byla 48 kg, pribrala 33kg 😀 vsichni co ji znaj cekali velky dite a ono nic..............byla prvorodickka, v 8 prijela do porodnice a vcera v 9.09 se prdola narodil 😀 😀 😀 😀

mariiianka
2. zář 2013

@renca1978 tolik?Tak to je mazec 😀 .No kdoví kolik naberu já 😅

hanndy
3. zář 2013

Dobre ranko,tak ja nak nemuzu zase spat a za chvilku stejne musim vstavat k dokymu na tu krev,vubec se mi do toho hnusu nechce

mariiianka
3. zář 2013

dobré ranko
@hanndy neboj krev bude v pořádku 😉 .Tak to já bych spala a ještě v takovým šíleným počasí,u nás pěkně leje,to bude únavný den

hanndy
3. zář 2013

@mariiianka tak Ada ta uz vyrazila do skoly ne?,tak to bez dohnat.. tak ja doufam ze to bude v poradku,ale strach mam 😒 ja od doktora pujdu jeste nakoupit a podivat se k tamanum,potrebuju kos na pradlo, fusky a mozna nakej darek hvezdicce 😅 😀

mariiianka
3. zář 2013

@hanndy Aďu jsem dovezla autem,protože jsme se tam odstěhovali 😅 ,to víš kufřík na výtvarku,oblečení na tělák a tašku plnýho učení a do toho deštník,tak opravdu stěhování 😀 .A já když se vzbudím,tak se mi jen tak spát nechce,to spíš až po obídku 😀 .A rozhodně hvězdičce něco kup za odměnu,mě taky dnes dorazí balíček pro toho našeho vetřelce.To by mě zajímalo,co v tom břiše dělá,mele sebou jako blázen 😅

slaboska
3. zář 2013

ahoj maniny
@hanndy držim pěstičky at vše dopadne dobře,ale koule řika,že vše bude na 1 😉
@renca1978 to kamoška měla taky takovou prdolku jako ja,aspon nejsem sama.to,ale teda přibrala masakr chudinka a 90dni do porodu je taky slušny,uvidiš jak to tedka uteče.

mariiianka
3. zář 2013

no maminy,tady je dneska ale mrtvo,kde se všichni touláte

hanndy
3. zář 2013

@mariiianka tak ty jsi toho malyho chudaka stehovala do skoly 😀 a kde jste vsechny ja ted dorazila domu a penizky zase litali,ale hvezdicce jsem nic nekoupila nic se mi nelibilo,ale koblizek do zaludku jsem poslala 😅