IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
24. zář 2013

@renca1978 @mariiianka jj celej mesic ja se uplne stydim 8tis.a z toho muzu vzit jen 1500 to se s hvezdickou moc nerozsoupneme

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 ahojky,tý jo ani mi o posteli nemluv,jak mě se nechce vstávat,to i ta Aďa je kolikrát čilejší než já 😅 .Taky jsem dosnídala,ale už jsem zvládla umýt i nádobí od včera,taky už se mi nějak nechtělo.To víš jak mi dr.vše zakázál,tak jsem poslední dobou nějaký lenoch 😀

renca1978
24. zář 2013

@hanndy
@hanndy broučku nemáš se za co stydět,stydět by se mel nás stát....je to bída.....kdybys byla cerna a nikdy nemakala byla bys na tom lip.....holt my to nezměníme,hlavne nestresuj sebe ani hvězdičku,prachy budou a my už dávno ne....i když je to na h....

hanndy
24. zář 2013

@renca1978 ja se nestresuju to nema smysl,jen jsem myslela ze bude vic no...jeste ze mam naky skudle vedle jen pro prcka a mas pravdu bude hur..driv jeste rodinam pomohlo porodny,ted to dostanou jen vypocitavy sv....

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy přesně Hani,Renča má pravdu.Hold je v tomhle státě bordel a a my s tím nic neuděláme.Buďme rádi,že jsme zdravý i naše prďolky

hanndy
24. zář 2013

@mariiianka je a poradnej..ted mi volal macik a rikam mu ze uz mi prisla vata a on kolik 12? vtipalek co? Holky a jeste jeden dotaz materska je pak o neco vetsi,nebo stejna jak ted tohle..

mariiianka
24. zář 2013

@hanndy tak tohle by mě taky zajímalo.Ještě jsem vůbec po tom nepátrala 😒

slaboska
24. zář 2013

dobre rano,dnes jsem posledni 😉 dnes jsme spali až do 9 a pak se muselo jist.dnes jdu konečně k holiči,už mam snad odrust do pul hlavy 😀
@hanndy tak to jsou hovada,by se měli stydět oni tohle poslat 😠 a bude začinat ta akce na ten fusak,tak na mě nezapomen 😉

hanndy
24. zář 2013

@slaboska poreferuj nam jestli se lisi penizky ze socky a materska? No hele jestli ho budou mit,tak ti ten ruzovej klidne vemu,ale fakt nevim jak bude velikostne,aby nebyl Vanes malej nez zacne kosa

mariiianka
24. zář 2013

@slaboska ahojky,tak to vám holky můžu jen tiše závidět 😅 .Jak já se vždycky v pondělí těším už na sobotu 😀

slaboska
24. zář 2013

@hanndy jo,potěšim tě.ta mateřska na toho pul roku je o něco vyšši,tak Vam s hvězdičkou zbyde vic.tak stejně musim koupit nějaky fusak,tak snad ji bude.my jsme fakt malinci a drbni,pořad jěště nam je vel.56 velka 🙂

renca1978
24. zář 2013

@hanndy vis, mne nekdy nezapocitaji treba 4 dny a zaplati mi to pristi mesic................

slaboska
24. zář 2013

@mariiianka no,ale my jsme 2x za noc vzhuru,to nam určo nezavidiš 😀

renca1978
24. zář 2013

@slaboska moje Viky bude mit hned 68 pri my cukrovce 😀 😀 😀 😀 dneska se mam merit, zitra volam vysledky za celej den....................za 15 minut jdu na to........................docela jsem vyplytvala hodne tech papirku do glukometru, asi mi to do konce tehu ani nevyjde............... 😖 se asi na to moc tvarit nebudou

mariiianka
24. zář 2013

@slaboska to já taky 😀 😀 😀

renca1978
24. zář 2013

@slaboska ja uz mam fusak🙂i zimni zavinovacku, do kocarku jsem to dat zkousela a vejde se to tam...............ale nevim kam dam malou prdolku, ta korba je fakt silena

renca1978
24. zář 2013

Holky prohrabavam se fotkama a pracuji na tom dvd pro nasich.......................jaka jsem byvala hubenounka, jááááááááááááááj 😀

renca1978
24. zář 2013

Mám jeste vetsi depky, to uz nikdy nebude 😖 😖 😖 😠 😠 😠

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 neboj zase budeš hubeňounká 😉 .A jako že máš malou korbu na kočáru?

hanndy
24. zář 2013

@slaboska ja jsem prave jeste koukala na bazar tady a na emiminu a tam maji dobry ceny na emitex,tak porad dumam jestli ten ci ten,ale uvidim jak to bude vypadat aby jsi me pak nestahla za ziva 😀 ale potesila jsi me s tou materskou a ne jen me urcite..ja se musim jeste popidit jak je to kdyby se materska pocitala s Petrova platu

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 to si jen myslíš.......ale bude,počkej až začne ten kolotoč 😉

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka jojo, hoooodne malou...................jsem to rikala od zacatku, jestli se mi narodi velika holcicka, tak nevim v cem ji budu vozit, kamoska si koupila kocar Dada paradiso, ma ho u mne, je poverciva nechce ho mit doma, a to je mega korba proti casualplay

mariiianka
24. zář 2013

holky,taky máte pořád hlad,já snad poslední dobou nekonečnej 😀

slaboska
24. zář 2013

@renca1978 co nas tady draždiš 😀 a hubena budeš,ja si taky řikala jak to nikdy nedam dolu a divej,už zase obleču vel.26 😉 a Viky nebude mit tak velkou vel.56 ji bude stačit 😀

renca1978
24. zář 2013

@hanndy ja mam taky emitex fusak i tu zavinovacku

renca1978
24. zář 2013

@slaboska ale ja to bricho tak hezky plochy jako ty mit nikdy nebudu.............vzdycky jsem s brichem mela problem, byla 2x na liposukci................a stejne je to na nic................na bikini to fakt nebude 😠

mariiianka
24. zář 2013

@renca1978 hele Vikča nebude zase tak veliká,to si jen myslíš.A ty jsi ho předtím neviděla na živo?To já okoukla toho firkona,ten je dlouhý,ale zase mi příjde úzký 😒

renca1978
24. zář 2013

@mariiianka ja dneska uplne extremni, rano jsem si dala misto chleba knekenbrot, a snedla bych i slona.......................jdu merit, drzte mi palecky.................

hanndy
24. zář 2013

@renca1978 neboj Vikca bude akorad a ty nechas urcite pulku i vic si myslim v porodnici

slaboska
24. zář 2013

@hanndy nestahnu neboj,vim,že nějaky hnus nekoupiš 😀 čim větši plat,tim větši mateřska.a pokud nejste vziti tak to nemaš na 24tt,ale na 36tt pokud se nepletu,přes 30tt to je určo.