• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 držím,ať jsou hodnoty krásný :wink:
24. zář 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ale bude,uvidiš.držim palečky i Vaness :grinning:
Holky utikam na to barveni at ma Vanesska pěknou maminku :grinning:
24. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka nene, nevidela.....................cetla jsem ty rozmery a rikala si, ze to je v cajku, akorat.................asi to delaji pro nejaky pidi mimina...............asi se ve Spanelsku rodi mensi deti, nebo nevim...............
24. zář 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 na Dada paradiso jsem koukala na netu a hrozne se mi libil,ted jsi me potesila s tou velkou korbou a jak vypada na zivo? Popis :grinning:
24. zář 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 to bude v pohodě,bude se tam vejít :wink: .Já přemýšlím,že si ho objednám přes net,myslíš že je to blbý nápad.Nechce se mi už nikde cestovat a hlavně Pepa už nemá čas,bude rád,když stihne porod :grinning:
24. zář 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy je krasny, ona ma sedy denim.............dzinovej, opravdu se libi i manželovi..............ja na nej taky drive koukala............a koupili ho v Malviku v Hostivicich...........ona to mela jen v igelitu, uklidili jsme to s manzou do krabic po nasem kocarku, zitra ma manza volno, at se s tim ja netaham,tak ti ho muzu vyndat a nafotit jestli chces
24. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka neni to blby napad, proc..............ja ho taky objednavala pres net
24. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze mam 7,2.................limit je do 7,3 tak se vejdu................al mohla bejt i nizsi..............na to, ze jsem nejedla ani chleba :angry:
24. zář 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 nevím,kvůli tomu,kdyby se s ním něco stalo.Ale mě to fakt už ničí někde jezdit.Tak hold ho takhle objednám a uvidíme.Viděla jsi včera ve zprávách jak pošta zachází s balíkama?To byl docela mazec :angry:
24. zář 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 kdyby sis dala ten chleba určitě by nižší byla.Ale dobrý ne,budou mít z tebe radost
24. zář 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 kdyby jsi byla tak hodna,tak bych ho ocihla,me se libi i cenove...a cukr je dobrej :wink:
24. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jo videla...............ale ja si nechavam ty drahy veci posilat kuryrem..............ne postou
24. zář 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka prave ze ne, kdybych si dala chleba ten mi cukr zved, mela bych jeste vic.......................mne to tak stve...............mam porad hlad
24. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na chvíli taky mizím,včera jsem zjistila jakou mám těhotenskou sklerozu :grinning: .Měla jsem Pepovi vyzvednout tablety v lékárně a já na to totálně zapoměla :grinning: a večer jsem na něj koukala,co to po mě vlastně chce než mi to došlo :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no jasny, zitra nafotim :wink:
24. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, taky jdu trosku uklidit, pa vsem................
24. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja taky rikala ze ho obj.pres net a Petrovi se to moc nelibi,prave jak pises kvuli reklamaci..
24. zář 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 a co ty jak se mas? Je neco noveho?
24. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak budeme muset doufat,že se s ním nic nestane :wink: .A už víte který budete kupovat?
24. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka nevim,jako libi se mi jich moc,ale asi se rozhodneme az v obchode,jenze ten muj do toho porad rejpe ze s nim taky bude jezdit a bla,bla hlavne jemu se libi hrozne Dorjan,ted jsem videla nakej jinej tip a ten vypada jinak a myslim ze nebude tak tezkej
24. zář 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jo ono je to těžký něco koupit co :sweat_smile: ,dorjan je taky hezký a podle mýho už ty kočárky dělají skoro na stejnou váhu.Minule když jsme byli okukovat ty káry,tak jsme se s pánem shodli na tom,že na každým kočáru se něco najde,že žádný není ideální.Mě se ještě líbil i ten tako.Oni stejně vypadají ve skutečnosti úplně jinak než na na obrázku.Myslela jsem že mi řeknou jak vypadá ta fialová barva na firkonu a oni stejně věděli prdlajs :unamused: ,že takový ještě neviděli
24. zář 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak,tak je to na jedno brdo teda ta levna kategorie,tak proste vlezeme do obchodu a vylezeme s karou :grinning: prave na tom obrazku ty barvicky vypadaji krasne a nakonec ti prijde nakej brcal
24. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy hele nestraš s brčálem :grinning: .Pepovi se tam líbil takový světle hnědý,no na obrázku bych ho přešla,ale jinak se mi taky líbil.Ale jak říkáš,asi vlezem do obchodu a bude to hned :grinning: .A navíc,já nepotřebuju káru za třicet litrů,to zase nejsem blázen :slight_smile:
24. zář 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka hele Petrovi se taky nejvic libil hnedej a je teda pravda ze to je neutros pro obe pohlavi...my tady porad resime kary a holky meli koupeno raz dva vid?
24. zář 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy hele mě se nic na tom neukázalo .No to je fakt,ale já to zase tolik nehrotím :sweat_smile:
24. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale ty jsou taky hezký a ten fialový,ten je krááásný :wink: .No a pak si vyber.Neměli to naše babičky jednodušší,měli osmipérak a byli v pohodě :grinning:
24. zář 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maru to si pis ze meli byl 1 tip a tim to koncilo,ta fialova je bozi vid a koukej na tuhle barvicku i ta kara je lehoucka,ale ta konstrukce vypada vachrlate vid?
http://ajashop.mimishop.cz/detail/4384395/kombinovany-kocarek-s-autosedackou-coletto-giovanni-2013-postovne-zdarma
24. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy prosím tě,ty se hodně nudíš viď :grinning: ,takovýho hledání.Ta korbička je hezká
24. zář 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek