• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy já maximálně pověsím prádlo.Já nevím,jak to děláme,ale u nás se pořád pere :sweat_smile: ,ještě kdyby se to chtělo samo žehlit :grinning:
25. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka u nas taky a to jsme jen dva,ale ty tam mas spoustu pidi vecicek ne?? ja dneska vysaju,vytru a povlecu..uz kdyz to pisu,tak se mi nece :sweat_smile:
25. zář 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to sice mám,ale už uložený ve skříni :grinning: ,takže tím to nebude.Počkej až bude mimčo,to pak tu pračku strháš :grinning: .Já dnes fakt budu lenošit,odpo jdu na návštěvu,tak ať jsem hezky odpočinutá.Už teď mi tu padají očička,takže se myslím brzy přestěhuju :sweat_smile: .No co,dobře jsem posnídala,tak se bude hezky spát :grinning: :grinning:
25. zář 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak si jdi hajnout ja sepisuju nakup na zitra a pracka uz jede,tak musim makat dokud jsem cila :grinning:
25. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy taky amme i podkroví,ja jsem pro využít prostor i nahoře a jelikž jsme už 6
rok v 1+1 tak se na ten prostor těším hlavně na velkou kuchyn
25. zář 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy už se na to chystám :grinning: .Jsem totál,tak se tu zatím mějte :wink:
25. zář 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy my jsme se taky mackali v malym a nemohla jsem se dockat toho prostoru,ale ten uklid me :unamused: ale hlavne kazdej mi rikal pockej prvni 3 roky nebudes delat nic jinyho nez uklizet,ze se tam strasne prasi ja tomu neverila a je to tak..ted uz se mi zda ze to polevilo
25. zář 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ten celej pozemek je obrovské,koupili jsme ho za úplně super cenu,musel se koupit celej,nijak dělit.jojo,baten máme v baráku,ty m2 jsou včetně bazénu ,chodeb...hlavne v dobe kdy se ten pozemek kupoval jsme se s Pepcou ani neznali....:slight_smile:teď by mel mnohem větší hodnotu než před téma X lety,tehdy to bylo laciny
25. zář 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to je jasny,dobra cena tak koupit cely,my ho meli taky za hubicku..a jak se mas jinak dneska
25. zář 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy dneska jedu do porodnice kvůli registraci na edukační pohovor,předtím musím se psem na vteřinu na očkování a koupit granule....jinak v noci zase byly menstruační bolesti ale jen krátce.co ty?je to dnes lepší?
25. zář 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@hanndy
@renca1978 včera jsem u holiče si nenechala vlasy pozlatit ani jsem nevypelichala :grinning: když jsem měla hlidani tak jsem šla konečně v klidku s holkama na kafčo a pak jak jsem dorazila domu jsem se musela starat o malou,už jsem sem nestihla.
@renca1978 kurna,to mate obr barak to je fakt na nějakou hospodynku,jsem zvědava jak to budeš zvladat s Viky.my mame jen bungalov 5+1 a tedka to těžce nestiham,to je ale nic proti tobě. :wink:
25. zář 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska cauky,už jsem si říkala kde ses....jojo,když mas hlídání přič toho nevyužit,i odpočinek musí bejt.ja v tom úklidu nám už docela systém.....ale jak to bude az bude prcek to nevím....chtela bych pak uklízet když malá usne,ale naplánovat to sice můžu a realita bude úplně jiná.treba bude Viky křikloun:slight_smile:to už brzy zjistíme.zase mne k ránu pibolivalo břicho jako na mrchu.....ale netrvalo to dlouho,co dnes děláš?
25. zář 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jrste k ty hospodyni,mne by asi vadilo kdyby mi tady uklízela cizi ženská a lezla mi do veci .....nevim..a zase kdyby tady byla nějaká důchodkyně,bylo by mi ji líto a radši bych to uklidila za ni:slight_smile:jsem tak blba:slight_smile:
25. zář 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pisu z mobilu snad to po mne ty překlepy přelouskáš
25. zář 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to uz je fakt za rohem,tak jim to tam rovnou rekni ze mas bolesti,treba na tebe juknou :wink: budes mit rozbehano dneska.
25. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to jme radi ze nejsi plesata :grinning: a kavicku mas povolenou no..hele bobku posles mi adresu az po tom jestli ten fusak budou mit,nebo ted?
25. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ono je to jen takový chvilkový,a dnes nejdu ke svým dr.budu tam mít asi jenom pohovor se sestrou,vyplníme anamnézu a tak.....
25. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy se balí taška do porodnice?
25. zář 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja nemam hospodyni,ale akorat si od jedne pani na uklid nechavam umyvat okna :wink: je ji tak kolem 40 takže te mi lito byt nemusi :grinning: jinak taky by mě vadilo,aby mi doma někdo uklizel.manža mi to nabizel jak jsem byla tehu,ale ja nechtěla,aby se mi někdo hrabal v pradle atd.tak to bych nedala.tedka jsem dovařila a zachvili se mala vzbudi tak ji dam najist a pujdu na prochazku,dnes je u nas pěkně tak toho musime využit.a copak dělaš ty?jěště jsi u Dr.?
@hanndy je mi to jedno,klidně pošlu adresu hnedka.to bys chtěla,abych byla plešata :grinning: ale nejsem,jsem opět krasna :grinning: :grinning:
25. zář 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 hele nevim kamoska radsi balila postupne 3tydny pred porodem,myslim ze je to akorad..
25. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja ji balila v 37tt,nějak mě zaalo bolet břiško tak jsem ji radši nabalila.nechat to na Romčovi tak je schopny v tom zmatku mi nabalit trenky :grinning:
25. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska tak ji posly ted at ti to dystak hnedka leti a penizky pak na ucet,nebo dobirku,jak to bude pro tebe lepsi?
25. zář 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy poslala jsem ti Ip,ju?a penizky ti pošlu na učet at je maš hnedka a nemusiš na ně čekat.
25. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska neeee, jeste jsem doma........jedu az kolem 14 hodiny s pejskem, pak k Apolinari..............to pocitam ze budu doma az tak ve 20 :confounded: zitra rano frcim zase na odbery............hruza des.............uz mne nebavi nikam jezdit!!!!Romi, chtela jsem se te zeptat, co pejsci, jak reagovali na Vanessku?????uz jsem se te mockrat na to chtela zeptat, a pokazde jsem nejak zapomnela
25. zář 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jdu vyfotit ten kocarek...............
25. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ty pejsci uplně super,přijela jsem z porodnice tak na ni koukali,ale nešli k ni.ja měla strach z toho mladšiho,protože ten je jěště střeštidlo,furt lita,ale na Vanessku v pohodě.ani se k ni pořadně nepřibliži a když už jo,tak se k ni jen jak kdyby natahuje,aby si ji očuchal,chapeš jak to myslim? :slight_smile: takže uplně v poho.ty Dr.v těhu jsou masakr,ja taky pořad litala ze štitnou žlazou,pak hematolka,pak gynda :angry: ale už to maš za par tak to daš :slight_smile:
25. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dada paradiso Denim
25. zář 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podvozek je origos zabalenej i sportak...............nechci ji do toho lizt, tak aspon takhle............................jako prostorove je velikej, o dost vetsi nez ten muj
25. zář 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska uz at je to ua nama..............fakt
25. zář 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek