• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
holky s tema vychazkama je to ted na prd ja mela ješte před 3rokama neomezene,sou to paka,jak kdyby tehotná byla nemocná taky je mohli nechat bejt
25. bře 2013 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ratatooy ale pry se to da zaridit na socialce, staci, aby tvuj doktor odeslal zadost..............
25. bře 2013 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ratatooy já jsem právě kdysi měla taky neomezené a teď jsem slyšela,že je to jinak.No jsem zvědavá jestli my nějaký dají.Ještěže máme dceru samostatnou a školu na vesnici
25. bře 2013 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no je ted narok na 2ho dopoledne a 2odpo nebo se to da spojit odpo ale to je jak nic,no vymejšlí kraviny,@renca 1978 to by bylo dobry me by vyšla neschopenka na posledni dva mesice co bude malej ve školce
25. bře 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy hmm,tak já uvidím ve st.Ale lepší 4 hod. než-li nic.Tak děkuju
25. bře 2013 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy ja mam 6 hodin vychazek
25. bře 2013 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
neschopenka se tedka od ledna dava max.na 6 hod.denne,jedinně kdo muže mit vychazky neomezeně jsou pacienti onkologie :angry: :angry:
@ratatooy holka co tam byla semnou tak taky byli oba zdravi a nevyšlo jim to :frowning2: takže je to dosti o štesti.a neboj v masně si tě nenechaji :slight_smile:
25. bře 2013 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě mám otázku,kolik jste vypili vody za den a jak dlouho se to musí pít??? :confused:
25. bře 2013 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka já i normálně piju hodně, ale teď při stimulaci se snažím tak 4 litry aspoň dát, dnes v práci jsem dala 3 litry, tak doma už v pohodě litřík i víc vypiju za večer :slight_smile:
25. bře 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 ahojky...tak narostlo asi 12 folíků různé velikosti a Dr,říkala,že k odběru bude asi 6-8 tak uvidíme kolik bude vajíček...ve středu jedu na kontrolní UZ a pravděpodobně v pátek OPU :slight_smile:
25. bře 2013 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sakalmilion ahojky, ja byla taky v patek :slight_smile: tak tfuj, tfuj :wink: drzim palecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2013 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@akashka no to já se musím do pití nutit,ale snad to dám.Když už jsem to dotáhla tak daleko,tak nějaká voda mě nemůže dostat :sweat_smile:
@sakalmilion to je krásný,držím palečky.Mě to čeká ve středu
25. bře 2013 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 děkuju moc...určitě to dobře dopadne...já tomu věřím.. :grinning:
25. bře 2013 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariiianka děkuju...já tobě taky...tak to budeme nastejno....zadaří se uvidíš.. :wink:
25. bře 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mariiianka tak ja sem na tom s pitím blbe nedám vic jak 2litry za den a ted spíš užtak mesíc piju max litr dene
25. bře 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka
@ratatooy já se to naučila až letos o prázdnínách a to tak, že mám neustále na pracovním stole otevřenou lahev s vodou, tak to mě nějak přinutí a ono jak pár dní piješ hodně tak už to jde samo ;) Ale pravda, že o víkendu mám pak problém a na pití zapomínám, to se musím hlídat..
25. bře 2013 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak já zítra jedu na transfer. Čistili vám u toho čípek? Nevíte, jestli je to bolestivé? Jinak držím palce všem stimulujícím a těhulkujícím :slight_smile:
25. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mica21 ahoj, bylo to jako bezny vysetreni, s cipkem nic nedelaly, nic nebolelo :wink: Vse budes moct sledovat na monitoru, je to krasneeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2013 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jé super, tak zítra hodně štěstí a napiš jaké to je. A jaká byla stimulace a jak dlouho po odběru jdeš na to? :wink:
25. bře 2013 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 Tak to už se začínám dost těšit, v posledních dnech mám spíš ze všeho obavy :unamused:
25. bře 2013 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mica21 neeeeeeeeeeeee, ja byla nadsena :slight_smile: malem mi ukapla slzicka :wink:
25. bře 2013 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka Ahoj, stimulace mi problémy nedělala, injekce mi nevadí..ale po odběru mě pořád trápí břicho, snažím se hodně pít.. snad se to zítra všechno zlepší.
25. bře 2013 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Toho se taky bojím. Ještě nestimuluju, ale už začínám hodně pít, nejsem zvyklá a píšou i bílkiviny pít a jíst.
25. bře 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@raaaadka ahoj,stimulace se bát nemusíš,to nic není.Taky jsem měla obavy,ale rychle to přešlo.Člověk to musí brát pozitivně a pak to jde vše samo :wink:
@ratatooy no tak na tom jsme stejně s pitím,právě proto si to neumím představit :confused:
25. bře 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky,poslední včelka za mnou,hurá :dizzy_face:
25. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@mica21 ahoj tak přeji hodne štestí čipek ne čistily ale zkušely mi předem pruchodnost,no da se to vydržet
26. bře 2013 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no ale když sem mela hyperáka tak sme najednou vypila 5litrů pač sem musela
26. bře 2013 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krasne rano :slight_smile:
26. bře 2013 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránko. :slight_smile: Zítra jdu na první ultazvuk, tak jsem zvědavá, zda folikulky rostou. Zůstala jsem doma, přeci jen jsem se bála (je to první moje IVF) a zjišťuji, že po injkecích mi nic není. :slight_smile: tak vím pro příště... Piju 2,5 až 3 litry, v CARU doporučili 2 až 2,5l a více bílkovin.
26. bře 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pistalinda35 Urcite rostou :slight_smile: ja mam za sebou taky prvni IVF, injekce jsem taky dobre snasela, ja jsem se ty stimulace strasne moc bala, a vse bylo v pohode :wink: Preju ti, at to vyjde napoprve :wink:
26. bře 2013 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek