IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
7. říj 2013

@renca1978 to delam porad a nic:( no to vis my jsme to s Maru odskakaly 😀

ak24
7. říj 2013

ahoj holky ,,mam kvam dotaz podle vas coje lepi pro miminko SUNAR nebo NUTRILON,,chci si koupit do zasoby kdybych nahodou,,u syna jsem použivala nutrilon,,,,,a ješte jeden dotaz budete kupovat kojeneckou vodu ja chci to same co u maleho HORSKY PRAMEN,,moc diky za vaše nazory

renca1978
7. říj 2013

@ak24 prosim te co blaznis?tyto veci nemuzes kupovat do zasoby..............tvym mimcum nemusi vubec sedet a co s tim pak, s tema zasobama budes delat?a taky prece muzes pocitat s variantou ze budes kojit, co myslis?

hanndy
7. říj 2013

@ak24 me se to zda taky jako blbost nic nekupuj dystak vysles chlapa..hm?

ak24
7. říj 2013

@renca1978 do zasobyc ne ale 1 krabyčku jo,,nebo u maleho jsem mliko neměla vubec,už v porodnici jsem ho musela dokrmovat,,tak raděj nechci moc riskovat,,

ak24
7. říj 2013

@hanndy no jenže ja s mojim nežiju takže jsem sama s malym 😖
takže musim trochu uvažovat do předu ,,jako nechci zase kupovat hodně jen 1 krabyčku co kdyby nahodou

mariiianka
7. říj 2013

@renca1978 Reni 14 dní do utz už vydržím a na pohlaví už nesejde,tak to řešit už nebudu 😉 ,důležitý,aby mimčo bylo zdraví

hanndy
7. říj 2013

@ak24 pockej jak nezijes,neco mi uniklo? vzdyt jsi psala ze mas v baraku jen chlapy a ted cekas dalsi kluciky nak se neorientuju

ak24
7. říj 2013

@hanndy jeto složite on se stara o prvni děti za malym chodi po praci ,,ale když ma volno ale nežijem spolu ,,

mariiianka
8. říj 2013

dobré jitro přeji všem 🙂 .................konečně jsem jednou první 😀 .Úžasný mám usmrkaný nos a pobolívá mě v krku,já nechcíííííí 😠

ratatooy
8. říj 2013

@renca1978 jj uplne stači v patek

ratatooy
8. říj 2013

@ak24 ja kupuju sunar protože ma chut fakt jak mliko,nutrilon je hrozná umělotina

renca1978
8. říj 2013

@ak24 tak 1 krabici asi jo,ty si psala do zásoby tak jsem si představila větší množství....

ratatooy
8. říj 2013

@ak24 jinak taky koupim jednu nebo dve krabice před porodem,protože u prvniho sem doma nic nemela a pak jsme mely honičku,protože jsme jely z porodnice malej už mel hlad,a chlap teprve jel shánět vodu,sunar a novej hrnec kterej bude extra na převařování vody

renca1978
8. říj 2013

@ak24 ale dyť ty ses po ivf s nim ne?to se teda divim,ze si do toho šla.....budes to mít těžké....

hanndy
8. říj 2013

Dobre ranko vsem 🙂
@mariiianka tak zalez pod perinu a potit,zadny gruntovani dneska pekne horkej caj s medikem a bude to ok.uvidis..

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy potila jsem se po ránu u žehličky 😀 ,čaje piju jako divá,snad to brzy přejde

hanndy
8. říj 2013

@renca1978 je to divny vid,taky bych do toho nesla mit chlapa jinde a jeste cekat dvojky, 😒

renca1978
8. říj 2013

@hanndy Ahoj,přesně tak.....vubec nechápu....a mne by vadilo ze žije s jiným dětma,a já s nim mela 3 děti a se mnou by nebyl?co to je?to není nic pro mne

hanndy
8. říj 2013

@mariiianka u zehlicky,jdi do peri ty jedna 😠 p

hanndy
8. říj 2013

@renca1978 no jsme na tom stejne,taky mi to hlava nebere no,vzivote bych si neudelala dite s nekym s kym neziju a jeste pres ivf,ale vis co soudit nemuzeme,treba jsou takhle spokojeny 😒
Reni jdu delat chleba 😀 akorad dotaz kolik toho octa s tou vodou pomer

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy a co jsem měla dělat zase od šesti 😅 .Jééé pošli mi taky jeden chleba,se k tomu nemůžu nějak dokopat 😀

renca1978
8. říj 2013

@hanndy to si dej do hrnicku nebo misecky malinky asi 1 centimetr vody a cvrkni tam cca 2 lzicky..............je to jenom na potirani behem peceni..................ja ho trosinku potiram jeste nez ho tam dam. jenom zlehka 😉

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy
@renca1978 jinak holky,ráno jsem na sebe hodila zimní kabát a představte si,já snad v zimě nezmrznu,ještě ho zapnu 😀 .A akorát jsem zjistila,že potřebuju ještě pro mrňouse deku,měla jsem najitou huňáčkovou,ale odkaz jsem si samozřejmě neuložila 😅 ,nemáte náhodou nějaký tip,děkujuuuuuu

renca1978
8. říj 2013

@hanndy davam to tak od oka........to je asi jedno, dela to asi tu kurcicku........jinak citit tam ten ocet nejde, tak je to jedno 😉 potiram to vsehovsudy tak 3x za cely peceni

renca1978
8. říj 2013

@mariiianka Marusko v Kiki maj takovy ty nunavy heboucky za 200,-taky budu jeste jednu asi kupovat 😉

mariiianka
8. říj 2013

@renca1978 jéé děkuji,jsi zlatíčko

renca1978
8. říj 2013

@mariiianka nemas vubec zac............jinak ja nedopnu zimni kabat ani bundu urcite...........ted teprve mi zacalo to bricho rychle rust, jsem jako tank................ale rano to byva lepsi, vecer jsem jako micuda 😀

renca1978
8. říj 2013

Holky dnes prijde postou ten umelej vanocni stromek........ma vypadat k nerozeznani od zivyho, tak jsem na to koste zvedava

mariiianka
8. říj 2013

@renca1978 já doufám,že moc neporostu 😀 ,naivka že 😀 😀 .Jakou já měla radost.A žádný koště to určitě nebude 😉 .Já jsem kupovala Adélce vloni umělej do pokojíčku u číňanů asi za dvě stovky a ten byl fakt krásnej,pak jsme ho dali do pytle i s ozdobama,tak doufám,že letos nevyndám jen dráty 😀 .Jinak v obýváku máme živý z vlastní zahrádky