• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka my jsme prave vzdycky mely zivy, kupovali jsme...............na zahrade mame taky svoje stromy, a les za domem. ale my jsme taci milovnici prirody, je nam to lito kvuli tem par dnum............ale nejaky vetvicky na ozdobu mit budu, at to u nas taky krasne voni..........................Nechci ti brat iluze, ale ja uz jsem se smirila s tim ze ted porostu hodne...........uz jsem se radsi tyden nevazila :grinning:
8. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jo rani ptacek co? :slight_smile: jej to by jsi si nechala poslat chlebik? Aby ti neprisli misto toho mysky :grinning:
8. říj 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja si to myslela,ale radsi se zeptam..napapnu se a jdu na to to jsem zvedava co mi vznik :sweat_smile: ne
8. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky muzu mit na nekterou z vas prosbu? Prijdte mi dat nektera do drzky pjosim,ja porad pozoruju ty pohyby uz mi z toho sibe :sweat_smile:
8. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no víš co,my zakrátíme vršek,stejně by jsme je museli seříznout tak jako tak,takhle to aspoň využijeme.Ale letos se obávám,že ten stromeček bude neustrojený,poněvadž ho zdobím jen já :grinning: .Ale třeba to stihnu.Jen bych potřebovala vědět kdy budu rodit :grinning: ,abych stihla něco málo napíct.Hele to je mi jasný,že se teď vytáhneme dopředu,ale 10 týdnů to už nějak dám,stejně když bude zima,tak vylejzat nebudu a k dr.mi to bude stačit
8. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no tak jeden maličký a já myslím,že ani by ty myšky nevadili,Adélka by se o ně postarala :grinning:
8. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no a co,jsou?
8. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Hele on je Hanuli fakt jednoduchej, a kdyz jsem to zvladla ja tak ty taky :wink: nech ho klido hodku kynout :wink:
8. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no ja jsem uplne hotova, Pepa se mne ptal, jestli by nevadilo ze by 18.10 jel na takovou jakoby seslost pocitacovych expertu.............prijeme mi segra tak mi to bylo jedno, a vcera m i rika, jeeeee ja se spletl, ono ta akce je 8.11 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se mi udelalo uplne spatne..................je od nas tak 25 km, tak jsem rikala at jede, ze bude na telefonu...........................ale mozna uz bude Viky na svete :wink: to by byla ta nejlepsi varianta :wink:
8. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jo pro Adu ta by me mela rada vid? :grinning: Maru nejsou dneska rano jsem se ho snazila budit a po hodne dlouhy dobe se tam neco zavlnilo,ale tot vse.. :cry: ja mam nakej strach z ty genetiky,aby mi tam nerekli ze .....ty vis ja to ani psat nebudu,jsem magor ja vim
8. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 se mu ty čísilka pěkně pomotali :grinning: ,ale Vikča nebude ještě na světě,přeci až 15.11. :wink: :slight_smile: :slight_smile: .Ale to máš dobrý máš ho kousek,ale co budu dělat já,když jezdí kamionem kdo ví kde :sweat_smile: ,zatím teda nad tím tak nepřemýšlím,ale počkej za měsíc už tady budu plašit :grinning: .No hold budu doufat,že se to rozjede v noci.Ale u Aďi to začalo v šest ráno a to on už je dávno pryč
8. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem po 3 IVF :slight_smile:) první dítko mám spontálně, druhé IVF hned na poprvé přes IVF přes čerstvé embryo a chceme třetí a již jsme prodělali další 2 IVF vždy transfery a stále nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: již 2 roky to zkoušíme :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka jojo v noci by to i pro mne bylo nejlepsi, sice vytahnu porodnika z postele, ale co uz...............ale to je Jistota ze je Pepa doma :slight_smile:
8. říj 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucmora Ahojda, a pricina???kam chodite do KAR?
8. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Hele Maru uvazuji o koupi jeste jednoho kocaru na zahradu a dvur, co myslis?jen nejakej bazarkovej, jsem koukala, ze se daj sehnat i za 500
8. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ted na to koukam,mam 54 dni do porodu :grinning:
8. říj 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 to je mazec co :slight_smile: ,já 75 :sweat_smile: .Hele já nevím a není to zbytečný
8. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no ta by tě zbožňovala :wink: :grinning: :grinning: .Hele ničeho se neboj,počkej až se rozvlní pořádně a nad takovýma věcma vůbec nepřemýšlej.I když vím jak ti je,já taky si furt říkala,že tam asi nikdo není :sweat_smile: a podívej dneska,je to divoch.Pošli mu čokošku a uvidíš aktivistu :grinning:
8. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka myslis?ja vubec nevim..............tak myslis, ze se mam na to vykaslat????rada si necham poradit
8. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 stejně když jí budeš mít na terase nebo na zahradě,tak si myslím,že ji stejně šoupneš do novýho.Nebo jedině že by jsi s nim chodila do těch polí venčit pejska.Ale já teda s kočárem jezdila všude vrámci možností teda
8. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka milovala vid :grinning: neblbni vcera jsem mu tam poslala pytlik bonbonu :sweat_smile: ale asi mu nejedou parky po tech v ten patek divocil :grinning:
8. říj 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no vidíš a ty říkáš,že žádný pohyby.Ze začátku jsou občas,ale počkej pár dní a to budeš na mě vzpomínat :wink: .A nebo chutnali párky :grinning: .Já si teď dala ovoce s bílým jogurtem a medem a mám tady čaj s medem,tak to bude sebou mlít celý den :sweat_smile:
8. říj 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jak pise Maruska jedine nakej vrak do poli,jinak si myslim ze je to blbost :wink: boze ja musim jit na ten chleba pram se asi nezadela
8. říj 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to je pekny prasatko jestli mu chutnali me z nich bylo pekne zle :sunglasses: divocil ale jen jednou,nu coz musim mit trpelivost
8. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy já myslela,že už ti kyne :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jak říkám,dej mu pár dní a uvidíš :wink: a nebo zkus zase párky :grinning: ,hold se musíš přemoct :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tys na nej jeste nezadelala????styd se :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mne napada, kde je zbytek nasi party??????
8. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 já nevím kde se toulají,kde je dnes Romča vůbec,ta se ještě ani neohlásila
8. říj 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se na chvili odmlcim, jdu si uklidit kuchyn a pak zase pricupitam, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
8. říj 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek