IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
8. říj 2013

@mariiianka my jsme prave vzdycky mely zivy, kupovali jsme...............na zahrade mame taky svoje stromy, a les za domem. ale my jsme taci milovnici prirody, je nam to lito kvuli tem par dnum............ale nejaky vetvicky na ozdobu mit budu, at to u nas taky krasne voni..........................Nechci ti brat iluze, ale ja uz jsem se smirila s tim ze ted porostu hodne...........uz jsem se radsi tyden nevazila 😀

hanndy
8. říj 2013

@mariiianka no jo rani ptacek co? 🙂 jej to by jsi si nechala poslat chlebik? Aby ti neprisli misto toho mysky 😀

hanndy
8. říj 2013

@renca1978 ja si to myslela,ale radsi se zeptam..napapnu se a jdu na to to jsem zvedava co mi vznik 😅 ne

hanndy
8. říj 2013

Holky muzu mit na nekterou z vas prosbu? Prijdte mi dat nektera do drzky pjosim,ja porad pozoruju ty pohyby uz mi z toho sibe 😅

mariiianka
8. říj 2013

@renca1978 no víš co,my zakrátíme vršek,stejně by jsme je museli seříznout tak jako tak,takhle to aspoň využijeme.Ale letos se obávám,že ten stromeček bude neustrojený,poněvadž ho zdobím jen já 😀 .Ale třeba to stihnu.Jen bych potřebovala vědět kdy budu rodit 😀 ,abych stihla něco málo napíct.Hele to je mi jasný,že se teď vytáhneme dopředu,ale 10 týdnů to už nějak dám,stejně když bude zima,tak vylejzat nebudu a k dr.mi to bude stačit

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy no tak jeden maličký a já myslím,že ani by ty myšky nevadili,Adélka by se o ně postarala 😀

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy no a co,jsou?

renca1978
8. říj 2013

@hanndy Hele on je Hanuli fakt jednoduchej, a kdyz jsem to zvladla ja tak ty taky 😉 nech ho klido hodku kynout 😉

renca1978
8. říj 2013

@mariiianka no ja jsem uplne hotova, Pepa se mne ptal, jestli by nevadilo ze by 18.10 jel na takovou jakoby seslost pocitacovych expertu.............prijeme mi segra tak mi to bylo jedno, a vcera m i rika, jeeeee ja se spletl, ono ta akce je 8.11 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to se mi udelalo uplne spatne..................je od nas tak 25 km, tak jsem rikala at jede, ze bude na telefonu...........................ale mozna uz bude Viky na svete 😉 to by byla ta nejlepsi varianta 😉

hanndy
8. říj 2013

@mariiianka no jo pro Adu ta by me mela rada vid? 😀 Maru nejsou dneska rano jsem se ho snazila budit a po hodne dlouhy dobe se tam neco zavlnilo,ale tot vse.. 😢 ja mam nakej strach z ty genetiky,aby mi tam nerekli ze .....ty vis ja to ani psat nebudu,jsem magor ja vim

mariiianka
8. říj 2013

@renca1978 se mu ty čísilka pěkně pomotali 😀 ,ale Vikča nebude ještě na světě,přeci až 15.11. 😉 🙂 🙂 .Ale to máš dobrý máš ho kousek,ale co budu dělat já,když jezdí kamionem kdo ví kde 😅 ,zatím teda nad tím tak nepřemýšlím,ale počkej za měsíc už tady budu plašit 😀 .No hold budu doufat,že se to rozjede v noci.Ale u Aďi to začalo v šest ráno a to on už je dávno pryč

lucmora
8. říj 2013

ahoj holky, jsem po 3 IVF 🙂) první dítko mám spontálně, druhé IVF hned na poprvé přes IVF přes čerstvé embryo a chceme třetí a již jsme prodělali další 2 IVF vždy transfery a stále nic ☹ ☹ ☹ ☹ již 2 roky to zkoušíme ☹ ☹ ☹

renca1978
8. říj 2013

@mariiianka jojo v noci by to i pro mne bylo nejlepsi, sice vytahnu porodnika z postele, ale co uz...............ale to je Jistota ze je Pepa doma 🙂

renca1978
8. říj 2013

@lucmora Ahojda, a pricina???kam chodite do KAR?

renca1978
8. říj 2013

@mariiianka Hele Maru uvazuji o koupi jeste jednoho kocaru na zahradu a dvur, co myslis?jen nejakej bazarkovej, jsem koukala, ze se daj sehnat i za 500

renca1978
8. říj 2013

@mariiianka ted na to koukam,mam 54 dni do porodu 😀

mariiianka
8. říj 2013

@renca1978 to je mazec co 🙂 ,já 75 😅 .Hele já nevím a není to zbytečný

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy no ta by tě zbožňovala 😉 😀 😀 .Hele ničeho se neboj,počkej až se rozvlní pořádně a nad takovýma věcma vůbec nepřemýšlej.I když vím jak ti je,já taky si furt říkala,že tam asi nikdo není 😅 a podívej dneska,je to divoch.Pošli mu čokošku a uvidíš aktivistu 😀

renca1978
8. říj 2013

@mariiianka myslis?ja vubec nevim..............tak myslis, ze se mam na to vykaslat????rada si necham poradit

mariiianka
8. říj 2013

@renca1978 stejně když jí budeš mít na terase nebo na zahradě,tak si myslím,že ji stejně šoupneš do novýho.Nebo jedině že by jsi s nim chodila do těch polí venčit pejska.Ale já teda s kočárem jezdila všude vrámci možností teda

hanndy
8. říj 2013

@mariiianka milovala vid 😀 neblbni vcera jsem mu tam poslala pytlik bonbonu 😅 ale asi mu nejedou parky po tech v ten patek divocil 😀

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy no vidíš a ty říkáš,že žádný pohyby.Ze začátku jsou občas,ale počkej pár dní a to budeš na mě vzpomínat 😉 .A nebo chutnali párky 😀 .Já si teď dala ovoce s bílým jogurtem a medem a mám tady čaj s medem,tak to bude sebou mlít celý den 😅

hanndy
8. říj 2013

@renca1978 jak pise Maruska jedine nakej vrak do poli,jinak si myslim ze je to blbost 😉 boze ja musim jit na ten chleba pram se asi nezadela

hanndy
8. říj 2013

@mariiianka tak to je pekny prasatko jestli mu chutnali me z nich bylo pekne zle 😎 divocil ale jen jednou,nu coz musim mit trpelivost

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy já myslela,že už ti kyne 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀

mariiianka
8. říj 2013

@hanndy jak říkám,dej mu pár dní a uvidíš 😉 a nebo zkus zase párky 😀 ,hold se musíš přemoct 😀 😀 😀

renca1978
8. říj 2013

@hanndy tys na nej jeste nezadelala????styd se 😀 😀 😀

renca1978
8. říj 2013

Tak mne napada, kde je zbytek nasi party??????

mariiianka
8. říj 2013

@renca1978 já nevím kde se toulají,kde je dnes Romča vůbec,ta se ještě ani neohlásila

renca1978
8. říj 2013

tak ja se na chvili odmlcim, jdu si uklidit kuchyn a pak zase pricupitam, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa