• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy oko lepší,ale jak už jsem psala Renče nastoupila horečka 38 :angry: .Můžu mít něco jednoduchýho
10. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 asi začíná chřipka,ale rýma,kašel žádný.Tak se tady válí na gauči,nasadili jsme sirup a čaj s medem.Ale je docela vysmátá
10. říj 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jj ted jsem si to precetla,tak snad se ji z toho nerozjede neco vic,ale kdyz je vysmata,tak to bude dobry... :wink: Marusko dneska zacinam 20tt dopr..to to leti :sweat_smile: a prisla mi ta lekarna s tema betantenama a s kremikama ob.jsem nakej kremik na zimu pro prcka to tak krasne voni,dala jsem si ho na tvar a mam ji jak detskou prdelku jo a prisel letak z Kiku,zitra asi pojedu hresit :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no uvidíme jak do zítra,ale myslím,že to odleží.To je mazec jak to letí vid,podívej já 30tt a za 8 týdnů už můžeme být ve čtyřech :grinning: .A co mě těší,dneska přesně za měsíc budu na mateřský :dizzy_face: .Kolik stál ten krém?To se máš že ti chodí leták z kik a co budou mít krásného.Já se tam stavovala včera a měli pořád ty samý věci.Akorát Aďa si koupila nějakou kabelku s pejskem a já si koupila vánoční svícen betlém :grinning:
10. říj 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to vis ted ty bacily budou litat,ale treba bude vecer fit..ten krem stal 82kc a je to od Bubchen ja to chtela vyyzkouset,protoze tu znacku ted vidim hodne,tak uvidime...tady mam psano ze letak platil od vcera,ale to nemohlo byt vyprodano
10. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak tohle tam fakt ještě neměli,ale vyndávali nějaký zboží tak možná dneska,ale to je hezký pro sestřičku pro bratříčka a něco neutroš by neměli :grinning: .Né ja jsem si řekla,že už nic kupovat teď nebudu,protože toho mám fakt dost a budu kupovat až potom.Jo tak tahle značka je dobrá volba,už jsem jí měla u Adélky a mam taky olejíček slunečnicový a krém do mrazu na obličej
10. říj 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka nadpis pro matky co nevi co maji v brise tady nejni :grinning: ja tam taky nepojedu asi ,leda by jel Petr do Peny pro pivko...tak to jsem rada ze jsem nekoupila zadnej sit
10. říj 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak to je škoda :grinning: ,já tedy počkám ještě těch pár týdnů.Neměla jsi náhodou jet taky pro ten přebalovák :grinning: .Nám tahle kosmetika vyhovovala,ale každýmu sedne něco jiného
10. říj 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka nak se mi nechtelo jet takovou dalku a tech lidi co tam urco je na to se muzu vis co...stejne bych nic neporidila se tam zajedeme podivat v pondeli az pojedeme na genetiku,presne tak kazdymu vyhovuje neco jinyho..
10. říj 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba by jsi zrovna pořídila,ale taky mě to nebaví jezdit samotnou.Ale na nákup radši jedu sama,protože když pak vidím jak kulí ty oči u pokladny a pak ty kecy kolem všeho,to se radši obětuju a mám klid :grinning:
10. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka coz na normos nakup taky radsi sama,ale na tyhle veci radsi jedu s nekym a kdo by se s tim tahal prdim na to,radsi si schrupnu :sweat_smile:
10. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hlavne ja jeste vubec nevim co budu kupovat,jestli jen komodu a na to jen podlozku,nebo prebalovak
10. říj 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co zblázníte s těma nemocema :unamused:
10. říj 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tady to leze pres monitory asi :grinning:
10. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy no mi za to bohužel nemůžeme,ty už to máš vybraný se svým kašlem,tak teď byla řada na nás :unamused:
10. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jo vybraný prd leda atb nic moc nezabraly,je to tak ještě na jednu várku
10. říj 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy vážně,ach jo jak já tyhle podzimní virozy nesnáším.Ale teď si to všichni hezky vybereme a pak budeme aspoň zdraví k mrňouskům
10. říj 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,tak jak,už je dneska líp
11. říj 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak přeju všem dobré ráno.................
11. říj 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy :slight_smile: už se dneska aspon ohlašuji.jste hodne,že jste mě tady hledaly,ale ja byla na umřeni :frowning2: v těhu mě začal bolet zub tak mi ho otevřela,ale nemohla udělat rentgen.tak tedka jsem k ni šla a kdy udělala rentgen tak řekla,že je po zubu a že musi ven,že by dělal neplechu.z toho jsem dostala 39 horečky.roman si vzal volno a staral se o malou a ja jen kojila a spala :wink: dnes už je mi lip.
11. říj 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka koukam,že jste taky nemocni :frowning2:
11. říj 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ahojky,tak to dobře,že už je ti líp,to ti ani nezávidím,jak jde o zuby tak to je konec :unamused: .Tady se to na nás tento týden nějak sype.Ale snad už bude jenom dobře
11. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka koukam,že jedine mě něco nebylo :frowning2: ja bolest zubu špatně snašim.hlavně zlatej cisař proti trhani zubu :wink: a kde jako zase všichni jsou?
11. říj 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no ani mi nemluv,pořád něco.Zlatý léto než tohle.Nemám ráda tyhle podzimní virozy a to víš jak jde do školy,začne jeden prskat a chytnou to ostatní.Doufám,že aspoň to oko bude dobrý,i když ráno říkala,že jí to bolí,tak se obávám,aby jsme příští týden nejeli znova :confounded:
11. říj 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska buď ráda,že jsi v pohodě,ale zuby jsou prevít,taky to mám zažitý.Všichni asi spinkají.Snad už se Renče taky trochu ulevilo
11. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no četla jsem,že Renče je zle :frowning2: to oko je taky previt :angry: fakt zlaty leto a ty vedra :grinning: ja věděla,že na ně budeme jěště vzpominat :grinning:
11. říj 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska viď teď si taky říkám zlatý hici :grinning: :grinning: :grinning: ,sice bych nikam nevylezla,ale zase nebyli nemoce
11. říj 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak mě už by tedka nevadili :grinning: at přijdou :grinning:
11. říj 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no děkuju,to mě zase jo :grinning:
11. říj 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek