• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy ospalče,kde si dnes touláš :grinning:
11. říj 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ale taky bys to zvladla,když už to maš za par :wink: člověk se tady objevi a tady všichni spi,jěště,že jsi tu ty :grinning: jinak bych si tady psala sama ze sebou :wink:
11. říj 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no řeknu ti už aby to bylo :grinning: .Za měsíc už budu na mateřský a pak to snad pojede ještě větší rychlostí než do teď :grinning: .i když.........znáš to sama jak se ten poslední měsíc táhne.No vidíš,ještě že mě tu máš :wink:
11. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka neboj to uteče :grinning: jěště,že se tady mame :wink:
11. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nonono,co to tady ctu...jsem si dneska prispala no
@slaboska ahojky to jsem rada ze je ti lip ja zuby taky nesnasim ty umi potrapit..
11. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak Ade to nepovolilo?
11. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to je jasný,nedávno jsme tu psali jak začneme stimulovat,OPU a čekání jak to vše dopadne a podívej kam jsme až došli :wink: ,kdo by si to před rokem myslel viď,jak to vše bude :grinning: .I ta Hanča na nás dneska kašle :unamused:
11. říj 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no dobré skoro poledne :grinning: :grinning: :grinning: .Hele včera dobrý a dneska zase říkala,že jí to trochu bolí,tak já už fakt nevím
11. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to jste si dneska s hvězdičkou pěkně pospali :grinning:
@mariiianka to maš pravdu,kdyby mi někdo před rokem řekl,že budu mit mimčo tak bych mu řekla,že keca :grinning:
11. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska ty jsi se nekoukla do tý svý koule,ta ti to neprozradila :grinning:
11. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka koule nějak rezignovala :slight_smile: takže jse se neměla kam podivat :grinning:
11. říj 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka všimla sis,že jsme tady zase jen my dvě :grinning:
11. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska aha,tak hlavně že teď zase funguje :grinning: .I když na mě moc néééé :grinning: :grinning: :grinning: .No jo,já nevím kam zase zmizela :sweat_smile: ,asi jí přepad velký hlad :grinning:
11. říj 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ona ž je starši a jak jsem ji tenkrat kvuli Hanči vyhodila tak někdy nespolupracuje :grinning: a nebo usnula :wink:
11. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka
@slaboska je ja Se nak zakoukala na ordinacku,pajdon :sweat_smile: po snidani jsem davno,mela jsem kasicku pro 6 mes.deti a docela jsem si smakla...Maru ta koule si dela co chce vid?
11. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska že by zase spala,bude holka přespalá :grinning: .To bych spíš potřebovala já,jsem se probudila ve tři na záchod a usnula jsem až někdy v pět :angry:
11. říj 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy na tu taky koukám a vidíš stíhám vše :grinning: .A co ta tvoje zácpa už povolila :sweat_smile:
11. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska co to tady na me zase svadis ja za nic nemuzu :sweat_smile:
11. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy tak se maš koukat večer at se nam rano mužeš věnovat :wink: za tu kouli mužeš ty,kvuli tobě jsem ji vyhazovala a edka si děla co chce :grinning:
@mariiianka tak to jsme si mohly napsat,ja vstavala ve 4 a 5 ulehala znova.
11. říj 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak to jsme klidně mohli :grinning: ,pak je manža na nervy,že ho prudím :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jej ,ale ty mas notase a ten muj kram musi byt porad na nabijecce :angry: zacpa nic moc porad zeru jogurty a nic..
11. říj 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy brouku,to já musím být taky napojená na elektrice,baterka nám nějak dodělala a nikdo není schopen koupit novou :sweat_smile: ,takže žádný výmluvy :grinning: .Tak jedině kefírky vyzkoušet
11. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka no tak vidiš,přistě mužeme :wink:
@hanndy ty jsi jak Vaness ta už taky 5 dni nekadila,to zas bude masakr :grinning:
11. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jen do me,ja tu jsem kazdej den nevim kdo se flakal :sweat_smile: dobre tak ja uznavam kouli jsem neverila,pockej v pondeli jestli tam misto pindika bude pulca,tak ti tu kouli zozkopu
11. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska jezis chudak mala a nemuze ji to nak ublizit
11. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska tak jo,jen dej echo :grinning:
11. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ale me chybi klavesnice :frowning2:
11. říj 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy :grinning: :grinning: :grinning: a kde ji máš.To je pořád výmluv :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka v pr. :grinning: to se vam to machruje co
11. říj 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy :grinning: :grinning: :grinning: ,taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: .Hele a co ty pohyby,jsou
11. říj 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek