• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@mariiianka vis co by me zajimalo kam se najednou podela provokaterka Romca hm :grinning: ...prosimte pohyby no tak jako neco se tam vrtne,ale nic extra..dneska jsem mela pocit ze se mi naprdelil na pravou stranu,mela jsem tam uplne tvrdo :slight_smile:
11. říj 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak to nevím :grinning: .No vidíš to je dobrý,jak se vrtí,počkej až začne bláznit,to bude teprve něco :grinning: .A že je na pravý straně,to buď klidná,já ho tam mám taky :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ale citim to jen kdyz lezim,tady leje jako z konve
11. říj 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to tak nejdřív je,že když ležíš v klídku.To náš červík,je aktivní snad furt,když jsem se v noci vzbudila,tak zase řádil a teď tu sedím a to jsou teda super vlny :grinning: .U nás pršelo zatím jen trochu,ale vypadá to že bude lejt,aspoň se bude hezky spinkat :grinning:
11. říj 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy hele ty jsi takový hledač v oblečkách na netu,nemohla by jsi mi poradit :sweat_smile: ,hledám nějaký vánoční body nebo něco s vánočním motivem,ale né takový ten vánoční kostýmek.Tak kdyby jsi se nudila a chtěla pomoct zoufalé dušičce :grinning:
11. říj 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ty uz tam mas poradnyho cerva :grinning: jj v leze a v klidu,fakt taknvy bublani,ale uz se tim tolik nezabejvam...ty tak vanocni body jsem nekde videla,ale kde to nevim.. ja se pak juknu
11. říj 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to máš pravdu s tím červem :grinning: .No já jsem je taky někde viděla,ale znáš mě,co si neuložím,tak to prostě nenajdu :sweat_smile: .Já jen kdyby jsi chtěla zahnat nějak velkou nudu :grinning: ,ale děkujuuuuu
11. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to jsme dve,ale kdo by si to pamatoval tolik stranek :sweat_smile:
11. říj 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky není mezi nama nejaka ůčetní nebo pracovnice OSSZ
11. říj 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka taky mám vánoční dupačky a ještě overal a u šimona sem měla body a da se sehnat hodně na bazarkách
11. říj 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy myslim ze nejni a co honis??
11. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy jééé děkuji ti,ten sametový overálek je moc krásný a to bodýno jsem taky tuhle našla,ale ty stránky jsem si neuložila a tam právě toho měli více,ještě jednou díky
11. říj 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy teď jsem otevřela očka,já zase vytuhla :sweat_smile: .Já snad ten po obědní spánek musím mít každý den :grinning: .To bodýčko je krásný.Já jsem právě uvažovala nad tím,že pokud kdyby teda úplnou náhodou dr.řekl co čekáme,že bych něco takovýho koupila,ale aby na tom bylo něco o tatínkovi a v dané barvě,že bych to dala Pepínovi k výročí svatby,máme 29.10.,tak snad by mi to stihlo přijít a nebo pak jedině k narozkám.Ale pochybuju že se mrňous ukáže :unamused:
11. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale potřebovala bych vědět jesstly je problém když muj zamestnavatel co jsme byla na rodičáku prodal firmu a založil si novou,a ja k nim už nepatřím,patřím buhví ke komu v ty stary firmě pokud teda ještě existuje
11. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ja ti dam provokaterka :slight_smile: neboj kačku tam v ponděli neuvidiš :wink: ja kvuli tomu kakani volala Dr.protože samozřejmě jsem z toho byla vylekana a pry plně kojici mimča nekakaji třeba 14dni,že vše střebaji,ale řeku ti minule se o pul 11 probudila,řev ja ji odkryla a malem jsem padla,smrad jak v p... :grinning: a měla tak plnou plenku,že už ji to vytikalo na bodičko :wink: o masakr :grinning:
11. říj 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
když venku prší,tak se kouzlí v kuchyni :slight_smile:
11. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka teda Marusko to jsi sikulka a chlebik je ten od Renci,nebo jinej..my prijeli po 6 z nakupu a byli jsme se podivat na kocarky a muzu ti rict ze moc nadseny nejsme co u nas maji to bude boj libil se nam Camarelo-ted nevim jak dal a jen tim ze byl vysoky..
11. říj 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi lip, o hodne, ale dnes jsem byla s kamaradkama v pizzerii a zase se dostavil prujem..............ale uz zadny zvraceni ani krece v brise..............cetla jsem tady na konikovi, ze ty vodovy prujmy jsou normalni treba 14 DNI PRED porodem..............coz by jeste bylo brzy..........potrebuji aby tam mala zustala do 38tt...........
11. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jj,to je ten od Renči a je výborný :dizzy_face: ,houstičky motala Aďa.Tak jukni na net,třeba se ti zalíbí nějaký jiný,ale zcela tě chápu a lepší je když ho vyzkoušíš a mrkneš na něj
11. říj 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,to je dobře že už je ti líp.Hele zase moc čteš,nemusíš mít průjem před porodem,tak zachovej klid,ještě se nic neděje,máš ještě čas :wink: .Tohle hold teď řádí
11. říj 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré jitro maminy,tak máme zase víkend a tady je mrtvo :grinning: .Moje spaní přestávám dávat,už nevím,jak bych zalehla,bolí mě kyčle víc a víc
12. říj 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy jdu Vas v rychlosti pozdravit a popřat pěknou sobotu :slight_smile:
12. říj 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky vas moc zdravim..............mam toho dnes moc, tak tady nebudu ale taky preji krasn :slight_smile: ej vikend
12. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocenky,trosku opozdene ale prece :sweat_smile: narocny dopoledne...preji krasny vikend
12. říj 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko buchty
13. říj 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy dobré,buchtinko :grinning:
13. říj 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek