• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska dobré jitro,jste si dneska ale přispali co :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no kež by jsme si přispali :wink: vstavali jsme o pul 8,ale mala nějak plakala tak jsem se ji musela věnovat :slight_smile: co noveho u tebe?
14. říj 2013 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no ale to je hezké,já už jsem funkční zase od sedmi + noční vstávání na záchod :sweat_smile: ,to je fakt nejúžasnější.U mě ani snad nic,jen to že jsme na chvíli zase zdraví :sweat_smile:
14. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ty vstavaš na zacho,ja na kojeni :grinning: maš to lepši :wink: takže už jste šupali do školy?
14. říj 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no jo,ale co by jsme pro ty naše prďolky neudělali viď,tak dlouho jsme o ně bojovali,tak to hold musíme vydržet :wink: .Jj už pádila do školy,dala jsem jí dohromady,tak snad mi jí tam zase nenakazí bacilama :grinning:
14. říj 2013 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka jojo, stromecek je nadhernej, az nas to prekvapilo............krasny, vysoky, husty............jeste hodlas nakupovat jo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka jak ikaš,tak dlouho jsme na ně čekali a bojovali o ně,že člověku ani to vstavani nevadi :wink: to uvidiš jestli ji někdo nakazi :grinning:
14. říj 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 tak už ho máš ustrojený :grinning: .Potřebuju jen ty overálky :slight_smile:
14. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 ahojky,neplašiš ze stromkem nějak brzo? :grinning:
14. říj 2013 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no doufám že néééé :confused: :confused: :confused: .Hele a kojení máš místo nočního jídla :grinning: ,nebo tě to snad ještě drží :sweat_smile:
14. říj 2013 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka jojo drži.vždycky si večer připravim 2 kofily a 2 čokoladovy zavitky a to mam připraveny v obyvaku na stole a jak kojim tak to jim,pak dam malou do postylky a jak čekam než usne tak snim vanilkoveho pribinačka a jdu spat :grinning: ja myslim,že tohle mě nepřejde :wink:
14. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska :grinning: :grinning: :grinning: tak to seš dobrá :grinning: :grinning: :grinning: ,pak že Vanesska zažívá po kojení,prdlajs v tom budou čokoládičky :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka nejsou :wink: kdyby nevstavala Vaness tak ja taky ne :wink:
14. říj 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no to nemůžeš vědět,chuť je mocná i v noci :grinning: .Kam se nám ztratila Renča :confused:
14. říj 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no řikam si to,tak u toho zustaneme,že bych nevstavala at nevypadam jak žrout :grinning: Reča se kocha asi tim stromkem :grinning:
14. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska hele já si minulý týden taky koupila dřevěný betlém jo,to víš my musíme být za včasu připravený,aby nás to pak nezaskočilo,že to nestihneme :grinning:
14. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka jo vlastně Vy budete mit uplně jiny starosti než kupovat stromek a betlem :wink: ja zapoměla,ale stihly by jste to tak i tak :wink:
14. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no právě,jeden nikdy neví :grinning:
14. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka tak by jste si utrhly někde větvičku,tyhle Vanoce stejně stromeček nebude tak podstatnej,tedka bude nejduležitějši mimčo :wink:
14. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska to sice jo,ale nevím jak bych to vysvětlila Adélce,že místo stromku a dárků se má koukat na řvoucí mimčo :sweat_smile: ,to by měla asi ty nejzkaženější vánoce :grinning:
14. říj 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska byl na slevomatu , puvodne stal necely 3 tisice, ja ho koupila za 500
14. říj 2013 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holk jak se máte po víkendu?

holky taky vás tak bere tvrdnutí břicha nebo už posly?mě teda šíleně a snad i 30x za den
14. říj 2013 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy ahojky,není to nějak moc :confused: .Ty nám porodíš ještě dřív snad.U mě zatím dobrý,ani žádný náznak.Až na ty kyčle,to je teda docela děs,přes den dobrý,ale v noci hrůza,nevím už jak mam spát
14. říj 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no sme zvědvá ale na kontrole je vžddcky totálně zabetonováno takže nevim nevim,spíš me to takhle bude brat až do konce těhu.
včera jsem koupila v kaufu dobrý a zajimavý plíínky,vypadaji srovnatelný s pamperskama a maji krásný barevný desing a 86ks za 249,.
14. říj 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy tak snad to uteče rychlostí blesku.Já teda jím pravidelně magnézko a myslím,že kdybych ho neměla,že ani snad nepřežiju.Tak to je dobrá cena,tak snad budou i tak kvalitní.Já jsem si objednala ten overal jak jsi mi poslala odkaz z MMB,tak snad ho paní pošle,výjde mě na 77,- :grinning:
14. říj 2013 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka tak to je super cena
14. říj 2013 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy tak to rozhodně,tak ještě uvidíme co příjde
14. říj 2013 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ja sem tady sehnala krasnej fusak do autosedačky
14. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy jj bazárky jsou prostě super.A už máš vše nachystané a nakoupené.Já asi už docela i jo,ještě objednám tu kolíbku a pak ještě koupit kočárek,s tím jsem zatím nějak v klídku :grinning: .Já ho stejně nemám kam dát
14. říj 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no tak nejak skoro taky jo
14. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek