• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy no vidíš to sou super zprávy,ja mam plodovky zas moc
15. říj 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy j´hele ja bych mela na holu krásných jmen s klukem to bylo horší ale na holku se mi líbilo
Anita,amálka,laura,krystína,tina,isabelka,adrianka,marika,to je tolik jich že bych nevedela co prvně
15. říj 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak mi trosku posly kdyz mas na rozdavani :grinning: tak jasne ze naky pekny vyberem jen si k tomu sednout me se treba libi Linda,Nikola,Vanesa taky je jich hodne ale tatka bude vymyslet blbosti..a Adelka se mi zacina libit me Maruska nakazila :grinning:
15. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Adélka je rozkošná :grinning: .Já jsem chtěla Amálku nebo Barborku,jenže takhle říká ségra psům,fakt lepší jména snad pro psa nemohli najít :angry:
15. říj 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jo je to boj,ale kdyby jsme mely brat ohled na kazdeho,tak na ty deti kricime-hej ty :grinning:
15. říj 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy lindu ma kamaradka taky a neni to ješte tak obehraný ale už bych nedala natálka a nikola to ma fakt každej a adelek je ted taky hodně ale je to hezky
15. říj 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to je pravda,ale ty máš ještě spoustu času rozmýšlet a není nikde napsáno,že u nás se to může ještě taky změnit :grinning:
15. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy Adélek je spousta a i když jsme na vesnici a máme tu školu a školku,tak kupodivu ta naše je tady jediná :grinning: .Tady spíše převažují Terezy,Sáry,Honzíci a Kubíci
15. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jo tereza a jakub je na 1.místě co se v čr dává,honziku je taky hodne no
15. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy to mas pravdu,ale Natalku nechceme ani jeden a Nikolu nechce Petr..tak to bude gertruda :grinning:
15. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy kámoška má Gertrudu,říkají ji Gertie,a je to kouzelný.....mne se jeste líbí Elleni,a taky Lara a Mia
15. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tereza,Natálka a Nikola je v každým kočáru
15. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nějak to tu flákáte :grinning: .Já jsem se krásně vyspinkala,venku jsem si vyplela skalku a teď jsem hodila chleba do trouby
15. říj 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to jo no,hele ja ti jsem se hodila do takovyho klidu :grinning: a mala tam radi jak tajfun to mam asi za odmenu :sweat_smile: :grinning: a dalsi vec mame definitivne vybranej kocareka jsme s nim max spokojeny
15. říj 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy to je dobře že jsi v klidku a jaký jste nakonec vybrali
15. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka http://www.kocarkov.cz/p/3200/kocarek-jedo-fyn-4ds-memo-2013,ale jinou barvu neco s te hnedo-kremove ujarianty,nebo ten s tim oranzovim...
15. říj 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jsem tu dnes prvni :wink:
16. říj 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak kde jste?????to si mam psat sama ze sebou :wink: Maruško snad mě nezklameš :grinning:
16. říj 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj......
16. říj 2013 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no přece tady.....jak se mas?
16. říj 2013 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,no konečně tady někdo je :slight_smile: mam se dobře mala už dva dny po sobě spinkala od 20hod.do 2 pak hodku vzhuru a do pul 7 tak se konečně citim vyspana,doufam,že ji to vydrži.a co ty?jak je?termin se bliži vic a vic,tankuje Pepča zodpovědně auto? :grinning:
16. říj 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska toho spise já tankuju čajem,je nemocnej,jojo porod se blíží a já se tak bojim :neutral_face:pomalu balim veci,at to je hotovy
včera mi psal můj dr. Posunul mi poradnu z pondělí na středu Takze zase musím všechno překopat
16. říj 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Romi taky ti tvrdlo břicho?mne přijde ze to mam čím dal častěji,drive to bylo na podkladu nějaký činnosti,teď už i v klidu
16. říj 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 on je pořad nemocny,tak at se da rychle dokupy než přijde Viky.jojo taky mi tvrdo,ke konci mi připadlo,že ho mam tvrdy pořad,tak mi Dr.zvedl davku hořčiku na 2 denně.
16. říj 2013 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska já neberu žádný,ani jsem nikdy nebrala,už to nějak vydržíme :wink:já ti tak závidím ze už to mas za sebou
16. říj 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak malej je ve školce ani nebrečel nic,ja teda taky ne,neseme to statečně,tak sem zvedva co bude říkat odpo,akorát co ted s tím časem,už sem mela nutkání jet k zubařce ale zas tak hrozny to asi enní:grinning:
16. říj 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 me tvrdne taky furt i když spím,a dr řikal at už nic neberu nebo si zbytečn oddálím porod a řekla bych že už se asi otočil hlavou dolů pač cejtím pohyby uplne v podbřišku pokud ta nemá nohy teda a už me to tak nebere pod tema žebrama
16. říj 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja ho taky brala až nějak po 30tt jinak vubec,nezavid za chvili na tom budeš jak ja :wink: už to maš fakt za par,to je hrozny jak to leti.mala už ma 2 měsice a ty jdeš rodit,už se těšim až uvidim jak Viky vypada.
16. říj 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 ukaž jaky maš břiško :wink:
16. říj 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,už jsem tady taky :slight_smile:
16. říj 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek