• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy leti když nedavno jsem rodila a za 2 dny mame 2 měsice.
@renca1978 citim to stejně jak ty :wink: jsem rada,že jsem sem napsala ikdyž jsem do toho tematu nepatřila,ale Vy jste i mě tak přijaly.
@mariiianka nebud smutna,ja dokrmim malou a jdeme na prochazk,takže ani ja tu nebudu :wink:
17. říj 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 nemužu na to přijit proč se ji tam nelibi přitom ty hračky ma bliž a sedi vysoko,to křesilko je uplně u země.taky ji nepouštim ty vybrace jen ty melodie a jak se u toho chlame :wink:
17. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj hlky tak se hlasim dnešni kontrola dopadla dobře zase za 7 dni znova a 1 musim nastoupit do nemocnice ,,
17. říj 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět :slight_smile:
@ak24 ahojky,tak to jsou krásný zprávičky.A v nemocnici budeš už až do porodu?
17. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy už máš napečeno,já jen že by jsme pro změnu jeli zase k tobě :grinning:
17. říj 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka za 5 min.vyndavam chlebik a to testo na strudlik se krasne zpracovalo udelala jsem ho z jihoc.masla a mela jsem jen 1 jogurt,tak jsem tam dala smetanu a super,ted se chladi
17. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no super,nový recept na štrúdlík :sweat_smile: .Já už ujídala :grinning:
17. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak strudlik dopad dobre teda na oko kost bude az vecer :wink:
17. říj 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka ahoj asi ano až do porodu
17. říj 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prosim o radu,jak jsem došla od doktora tak me štrašne boli celi spodek a hlavně me picha na boku pod břichem,a když chodim,,trapi to i vas nekoho
17. říj 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky moje,na mě přišlo období nespavosti :angry: .Mohu vám jen tiše závidět.Tsk balím aspoň věci,to je užitečná věc :sweat_smile:
18. říj 2013 ve 04:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 ahojky,to víš máš dvě miminka,tak to bude asi tím.Už se tam sotva vejdou,já když běhám po nákupech,tak mě to taky docela bolí.Nebude to nic hroznýho a navíc máš to už za pár.Tak užívej klidu dokud to jde,protože pak to bude asi frmol :wink:
18. říj 2013 ve 04:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj devce to koukam nespavost je potvora,ja dnes spala jak mimco az do ted a bez wc coz se divim.. a vis co mam strasnou chut na sex :sweat_smile:
18. říj 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no já nevím co to mám zase za období,včera jsem byla vyspalá taky už v půl šestý :angry: .No to já na wc musím.Teď jsem vyhnala Pepu na oční,haha tam jsme už dlouho nebyli
18. říj 2013 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka treba se to jeste srovna a budes spat jak dudek,hele me to taky dlouho nevydrzi..hele tak nekdo beha po uradech a nekdo po doktorech :sweat_smile: se nakazil od Adi?
18. říj 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jak jezdí tím nákladákem,tak mu tam nalítal nějaký bordel z toho co vozí.Tak si vzal kapky a že to bude dobrý,nechtělo se mu tam jet,co by jsi chtěla chlap :grinning: .Ale nakonec jsem ho dokopala,oči napuchlý,slzavý a červený,no zánět jako prase no.A s tím sexem si nech zajít chuť :grinning: ,já už ani nevím co to je :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jo tak to je u nas to same,ale s tim rozdilem ze ty ho k tomu lekari nakonec dostanes ja ani bohovi.. jak jako nech zajit chut,me se muselo asi neco zdat cico..ale on stejne nechce...si budu muset ulevit nakupem v ......Kiku :slight_smile:
18. říj 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ale víš co mi to dalo,taky říkal jak to bude dobrý,tak jsem řekla že na víkend nejedu s žádným sleponěm a bylo :grinning: :grinning: .To musel být teda peprný sen :grinning: :grinning: :grinning: .Nakupovat se ti zachtělo,mě už to nějak přestalo bavit :sweat_smile: ,jestli to nebude tou plnou skříní :grinning: .a co ten štrůdl,jaký byl z toho těsta
18. říj 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano

@mariiianka když trpiš tak nespavosti tak se přestěhuj k nam budeš vstavat s Vaness :grinning:
18. říj 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak takhle na nej jdes :grinning: no nevim asi to byla divocina,ale ja si to nepamatuju :sweat_smile: no jen tak jako kouknout musim nakou tu ruzovou poridit :sweat_smile:
18. říj 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska na rozmazlování klíďo :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak to musel býl náročný sen,když to přešlo až do chutí :grinning: :grinning: :grinning: .Tak to se máš,to se v kiku vyřádíš,takových sladkých věcí co tam mají,vletět tam já,tak jim tam nezbyde nic :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ale nikam se mi nechce je tam zima jako prase,ale musim aby jsme nechcipli hlady
18. říj 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jestli to nebude tím,že je říjen :grinning: .Jen hezky nakup,ať se můžu pokochat,ale až v pondělí,dneska už tě asi nezastihnu.Co já si bez vás počnu celý víkend :confused: :grinning: :grinning:
18. říj 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka myslis ze to bude tim? :grinning: neboj pokoupim a pak pochlubim a v kolik odjizdite?njm bude taky mutno
18. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka na rozmazlovani ma mě,ty bys byla na jidlo a přebalovani :wink:
18. říj 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska přebalování neva,ale chudinka co by ze mě dostala :grinning: ,kojení ti přenechám :wink:
18. říj 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no já nevím,tak počkej do listopadu,třeba bude líp :grinning: .Asi kolem třetí,až Aďa příjde z piána.Ale musím to tady ještě malinko poflákat a to víš až se vrátí Pepan,tak by měl remci,že to tady s váma prokecám :grinning:
18. říj 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja ti odstřikam.nevadi,dnes kadila po 4 dnech a opět masakr,jěště,že měl tatka volno a pomohl nam,protože ta jeji prcina musi do sprchy ma to fakt všude :wink:
18. říj 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no taky pěkný,Aďa byla taky taková,že třeba týden nekadila :grinning: ,tak vím jaký to je.Ale vidíš @hanndy jak dopadneš :grinning:
18. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek