IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

slaboska
18. říj 2013

@mariiianka ale to je fakt masakr,to ji nestači ani plenka kolik toho je 😀 a kdy začne zase kakat pavidelně? 😉

mariiianka
18. říj 2013

@slaboska hele dokud kojíš,tak to asi zatím takhle bude,až pak přibudou nějaký příkrmy,tak se to třeba zlepší a nebo taky ne.Důležitý je,že jí z toho nebolí bříško

slaboska
18. říj 2013

@mariiianka tak to jsi mě nepotěšila 🙂 neboli a prdi jak starej chlap takže břiško bude ok 😉 a odkdy se tak přikrmuje?ja myslim,že mliko ji zatim stači.

renca1978
18. říj 2013

Nazdar ženy............. 😉

slaboska
18. říj 2013

@renca1978 ahoj skoromamko 😉

mariiianka
18. říj 2013

@slaboska to víš že jí stačí,vždyť jí jsou teprve 2 měsíce.Já myslím že my jsme začínali s mrkvičkou a to bylo někdy na konci 4.měsíce.Ale pokud máš dost mlíka,tak bych to nehrotila 😉

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 čauky,kde se dnes touláš 😀

slaboska
18. říj 2013

@mariiianka až zitr ji jsou 2 měsice 😉 ja bych chtěla kojit do konce 6 měsice a pak přikrmy a pak noral jidlo 😉

slaboska
18. říj 2013

@hanndy a ty jsi jako kde?

mariiianka
18. říj 2013

@slaboska tak promiň,až zítra jí budou 2.měsíce 😀 .Tak kojit můžeš i nadále s příkrmama 😉

slaboska
18. říj 2013

@mariiianka omluva přijata 😀 ja už pak nechci kojit,nechci mit psi uši 😀

mariiianka
18. říj 2013

@slaboska ale Vanesska ocení tvoje mlíčko 😉

slaboska
18. říj 2013

@mariiianka no s tim jak bašti tak už žadny nebude 😀 ona už tak tyden nepřibrala,to je normalni?

mariiianka
18. říj 2013

@slaboska prosím tě,to ještě nevíš co vydáš 😀 .Tak ona teď hlavně poroste,kolik holky vážíte

renca1978
18. říj 2013

holky ja byla se psem venku a ted jsem nejaka zase otravena...................... 😠 😠 😠

slaboska
18. říj 2013

@mariiianka no zatim jsem slušna dojna 😀 už mame 4,5kg,ale asi bude drobunka až tedka nosime vel.56 😀

slaboska
18. říj 2013

tak ja se pro tedka loučim,mala nakrmena musime jet do města,po 30dnech se ozvali na reklamaci na presovač tak jsem zvědava jak to dopadlo 😉 pak zase nakup a odpol.jsem tu zpět papa

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 copak se ti přihodilo.Kdyby jsi věděla jak mě se nikam nechce 😅

hanndy
18. říj 2013

Taj jsem doma,prachy litali jak sprosty.. 😀 Marusko ja hresila jeste ze u nas je ten Kik tak malej bylo by to horsi..uz mas vse hotovo??

hanndy
18. říj 2013

@renca1978 ahojky kdopak te otravil..

mariiianka
18. říj 2013

@hanndy no tak se pochlub co jsi nakoupila než odsud vypadnu 🙂 .Já už jsem hotová sama 😀

renca1978
18. říj 2013

@hanndy cauky,boli mne břicho,záda nebaví mne ležet 😞

renca1978
18. říj 2013

Holky ja porad prerovnavam Viktorciny veci, obleceni..............az jsem uplne nekde zasantrocila jeji rukavicky, a ne a ne je najit.................. 😠 jsem uz asi blazen 😠

renca1978
18. říj 2013

a zjistila jsem, ze mam spoustu tricek s dlouhym rukavem pro malou................a vubec nevim, co s nema.............to ji jako jeste muzu obliknout na overalek, nebo co s nema???nechci aby ji koukaly zadicka.............nebo je dat jenom k teplackam ci polodupackam????chudak holka, nebudu ji umet ani obliknout 😠

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 brouku,tak ať tě to brzy přejde.Však jsem říkala,že ten poslední měsíc je nejhorší.A jak tě bolí to břicho?Rukavičky se najdou neboj 😉

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 Reni na tebe to koukám dneska padlo co 😒 Obavy jsou zbytečný,budeš jí umět oblíknout 😉 Ty tríča k dupačkám nebo polodupačkám

renca1978
18. říj 2013

@mariiianka Marusko jakoby vlevo podbrisek, krece, a vystreluji do zad................ale ne porad, ted to zase jakoby preslo...............a to jsem nic nedelala, zacalo to v klidu, a porad beham na velkou, od rana uz 4x 😖

renca1978
18. říj 2013

@mariiianka jojo, jsem nejaka prejeta............nezlob se, nechci to na nikoho prenaset.................hlavne Viky ani vcera ani dnes neni uplne moc aktivni, do toho ta posunuta poradna....................volala jsem na dia, pry volam pozde, pry mam testovat ve stredu coz mi nikdo nerekl, ve stredu pred poradnou tam zase musim pro zpravu, tam zase vysedim dulek............a stejne se mnou nic nedelaji.............vopruz 😠 😠 😠

mariiianka
18. říj 2013

@renca1978 takhle podobně to mám,když jdu na delší prochajdu,zkus magnézko a mělo by pomoct.Ach jo už aby tu bylo to finále viď,jen je blbý že nevíme,kdy to příjde

renca1978
18. říj 2013

@mariiianka a nemluve o tom, ze porad litam na malou, to uz mne taky nebavi, to je snad z celyho tehu nejhorsi........ve dne v noci, porad.............jsem cetla, ze spatne spis..............to je taky na prd, ja spim nastesti zatim dobre, ale probudi mne totalne tvrdy bolavy bricho a nuceni na moceni.............vycuram par kapek, jdu si lehnout a za chvili nanovo............a to se deje nekolikrat za noc 😠