• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 a mysliš,že ja to uměla?ja se malou bala s te postylky i vzit a koupat?to jsem měla smrt v očich :grinning: vem si,že ja se tak bala,že mi vždy malou přiložili k prsu a po 15 minutach přišli a dali k druhymu,rotože ja se bala si ji otočit :grinning: a nikdo se mě nesmal,pak jse to začala dělat nějak automaticky,neboj to daš.
24. říj 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 jasny mohla,dokonce jsem si i malou ohladila jak mi ji ukazovali,akorat nohama mi nešlo hybat :grinning:
24. říj 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka u nas je zataženo,tak pošly kousek slunička :slight_smile: Jožka ma pěkny kočarek :wink:
24. říj 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to si teda rozmyslím za toho Jožana :angry: :grinning: :grinning:
24. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka tak Pepča se ti lbi vic :grinning: :wink:
24. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ani Pepča ani Jožan :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. říj 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jak jsme cekali na dr. pred salama na chodbe, tak tam byl par, ona v nemocensky kosili, hezka holka.............rozdychavala kontrakce, chodila...............podotykam na verejny chodbe...............spinava kosile zezadu takovou tou ruzovou krvi............hrozny.................uplne mi ji bylo lito
24. říj 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to řekni doma manželovi a uvidime jak pochodiš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. říj 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska a dali ti Vaness k prsu?
24. říj 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska já jsem pochodila dobře :wink: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jo dali a když jsem ze začatku nevěděla jak na to,tak mi dokonce pomohli tu bradavku dat do pusy,abych vděla jak na to a fakt se nijak netvařili,ja si myslim,že u těch rvorodiček jsou na to zvykli,že vi,že nemužeme vědět jak se co děla.i prvni kouani mě ji vykoouali oni,protože viděli,že se bojim,dalši den tam byla sestra semnou a kouala ja.a furt jsem se na něco ltala,male se udělal bolak a ja letěla za Dr.jestli ji nic neni :grinning: a taky v pohodě na vše mi ochotně odpovidali.
24. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka fakt?a jake jmeno vyhralo?
24. říj 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Reni neboj,to zvládneš,brzy se holky sehrajete :wink: .To máme každá strach a pak se z nás stanou super mámy :wink:
24. říj 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no jasně že jo,nakonec to bude Lukáš...........snad :grinning:
24. říj 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka tak to je lepši jak Jožka,za Lukyho Vam nadavat nebude :wink:
24. říj 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska stačí když si vyžereme ty vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prozatím se loučím,jdu si užít ven sluníčka a odpolko nás čeká drakiáda,i když teda nevím nevím,protože se nehne ani lísteček :sweat_smile:
24. říj 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak to ja tady zustanu sama :frowning2: tak ja jdu teda uklizet,mala si tak mam čas.tak večer papa
24. říj 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja te nechci staršit ale aby si pejska nemusel vzit nekdo z rodiny třeba,oni děti sou nekdy dost nemocny kvuli zviřatům co jsou doma v byte,baraku,protže vypouští různy alergeny a nemoci ykdyž se to nezdá,a třeba tchýně mela hrozne dlouho problemy se žaludkem a nikdo ji nemohl přijit na to co ji je až šla na takovou bioresonanci a tam ji řekla že ma psí škrkavku od psa co mela jeji mamka doma tak ji daly kapky a dobry,ted zase sestřenice ma malou 8mesicu a od narození je furt nemocná,a všichni ji řikame at dá pryč kočky co maji doma a uvidi že se uzdraví
24. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka koukám že máš stojan na vaničku ten bych taky ještě potřebovala sehnat
24. říj 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 s kojením ti pomužou,ukažou ti co a jak halvne když malá bude chtít,u nas to byla katastrofa takže ted kojení ani moc nezvažuju
24. říj 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy jj,koupila jsem ho protože se nehodlám nikde ohýbat,tak snad to splní svůj účel
24. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka určo jo ja mam jako jinak vaničku v kuchyni na stole ale ted mi došlo že bych nemela kam malyho apk položit protože přebalovák je v ložnici,takže ten stojan beru taky
24. říj 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy no já to mám pro změnu zase všechno v koupelně,tak snad se tam se vším budu vejít :sweat_smile: a to jsem si koupila vaničku s výpustí,abych to měla ještě víc ulehčený
24. říj 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocenky,tak jsem doma,byla jsem ještě klabosit atd..no jinak z kontroly vám nic nereknu utz opět nedelano,prijdu si jak kokot...
24. říj 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jak nedělal utz?a kdy se bude dělat,před porodem :angry:
24. říj 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jakto ze nedelal UZ, dyt mas problem z mnozstvim plodovky!!!!!!!si ten tvuj dr. koleduje o peknej pruser!!!!!!!!!!!!!Hele nechces zmenit doktora????
24. říj 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska prý mi budou dělat utz příští týden tak to nejni potreba-pohoda ne? Když u nás jiný doktoři tehotny neberou už jsem se ptala...
24. říj 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka kočárek vypadá krásně :wink:
24. říj 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ty jo.............to je skoda, ja bych k nemu tu duveru uz nemela..............mne fakt kouka na mimco kazdou navstevu od 6tt.............pro mne nepochopitelny, hlavne kdyz meli podezreni na malo plodovky, nechapu..............
24. říj 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek