IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

hanndy
24. říj 2013

@renca1978 já už tu důvěru stracim postupně tak od března,ale vis co říkala jsem ze na další ivf stejně nepujdem a ty půlroční kontroly budou v pohode a ňák se to zvrtlo...co jsem mluvila s holkama co k němu chodí taky,tak říkaly ze jim dělal tak 4 utz za celou dobu,tak někdo to takl děla,ale doprdele když je tam problém tak ty 2 min na víc by ho zabit neměli ne?

renca1978
24. říj 2013

@hanndy no prave............divim se, ze se neboji............blby je, ze ho nemuzes vymenit, kdyz tam nikdo jinej neni 😒

renca1978
24. říj 2013

@hanndy ale podle mne nejde o 2 minuty ale o pojistovnu a jeho lenost........................

hanndy
24. říj 2013

@renca1978 nevim no,každopádně uvidim jak dopadnu na ty genetice a když to bude stejný,tak jim řeknu at to tam napisou tučným písmem at děla utz každou kontrolu...

renca1978
24. říj 2013

@hanndy presne tak..............ale bude to ok 😉 ja tomu verim............

hanndy
24. říj 2013

@renca1978 já taky musí to byt OK... My říkáme s macikem ze to bere podle ksichtu 😀

slaboska
25. říj 2013

dobre rano 🙂

mariiianka
25. říj 2013

také přeji dobré ráno 🙂

mariiianka
25. říj 2013

@hanndy no prosím tě,ty jsi měla jít na kontrolu kvůli plodovce a nakonec ti utz nedělal jo 😕 ,tak to bych odtamtud nevylezla dokud tě pořádně nezkontroluje 😠

slaboska
25. říj 2013

@mariiianka taky rani ptače?ty děti nas nenechaji vyspat 😉

mariiianka
25. říj 2013

@slaboska no jo,to je úděl nás matek 😀 .Ale teď nás čekají 5 dnů volna 😵

slaboska
25. říj 2013

@mariiianka oni jsou vlastně prazdniny,to se nas teda jěště netyka 🙂

mariiianka
25. říj 2013

@slaboska to buď ráda a užívej si mrňouska,protože než se naděješ školka je tu a o škole ani nemluvím.Nevím proč nám ty děti tak stárnou 😀 😀

slaboska
25. říj 2013

@mariiianka tak jěště,že starnou děti a my ne 😀 ja to vidim u segry nedavno rodila a mala šla v zaři do školy 😉 a kde zase všichni jsou? 😀

mariiianka
25. říj 2013

@slaboska všichni ještě asi spinkají 😅 ,ale brzy se nám to tu rozrodí,tak se tu všichni hned po ránu sejdeme 😀

hanndy
25. říj 2013

Bry ranko... Já jsem vzhůru od 5
@mariiianka no jo no co nadelam nic,ale pokazdy když se ve me pohrabe,tak me bolí břicho a mala je zase lina... 😠

ratatooy
25. říj 2013

@mariiianka dej pokoj po ránu po rozrození,ja budu s mimenem chrnět aspon do 9😀

slaboska
25. říj 2013

@ratatooy tak na to si počkam 😉
@hanndy to snad neni Dr.ale řeznik 😠

mariiianka
25. říj 2013

@ratatooy tak to budeš šťastná mamina 😉 .A jak je Šimonkovi,už mu to trochu povolilo

mariiianka
25. říj 2013

@hanndy no tak to už se máš hlásit v pět 😀 .A kdy jdeš teda na další kontrolu

hanndy
25. říj 2013

@slaboska
@mariiianka holky klid já už se s tím taky srovnala ..další ko ve středu..proč se budu hlásit v 5 když vy stejně prilejzate az po 8 teda krom dneska 😀 me se ňák zavírají očka

slaboska
25. říj 2013

@hanndy je pravda,že v 5 bych tu dnes nebyla,protože o pul 5 jsme si šli s Vaness jěště lehnout 😉

ratatooy
25. říj 2013

@slaboska hele kdyby jsme mely spavat jak se šimonkem tak večer dostal v 10najíst pak ve 2 rano pak v 7 a spal do 10 a do pul roka se vždycky jen najedl a spal doma 3hodiny a venku 5-6hodin

ratatooy
25. říj 2013

@mariiianka ted je dobrej když ej doma akorát ta rýma co má a kašel je jak chrastítko

slaboska
25. říj 2013

@ratatooy no tak to zavidim 😉 my se vždy nejime a jěště tak hodku je vzhuru,pak zase spanek 3-4 hodky a zase hodka vzhuru.a někdy sime do 7 a někdy do 8,ale už jsem si na to zvykla tak nejsem ani unavena,ale večer chodim spat tak v 9 🙂

mariiianka
25. říj 2013

@hanndy jasný,s tím se člověk srovná,ale stejně ten červíček hlodá.Ale vše bude v pořádku a do středy to uteče
@ratatooy tak ať jste brzy zdraví.My se zatím držíme,myslím že nás to položí opět po novým roce,poněvadž od února budou jezdit na plavání 😒

slaboska
25. říj 2013

@renca1978 ahojky,prosim tě maš cestovni postylku?a jakou? 😉

ratatooy
25. říj 2013

hlky taky vám jsou ty kopance už tak nepříjemný?mě je z toho už blbě od žaludku

mariiianka
25. říj 2013

@ratatooy přes den je to v pohodě,ale večer jak usednu do klidu,tak to kopání pod žebrama nic moc 😒 😒

ratatooy
25. říj 2013

@mariiianka mě asi ležel napříč a protáhl se protože se mi oba boky protáhly do starn a to byla bolest