• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
Holky jdu vyfotit velrybu, vydrzte, puknete smichy.................vypadam jako pavouk :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 u nas neni možnost,aby tam byl chlap,ale ja bych ho tam nechtěla,aby neviděl jak vyvadim :grinning: ja celou dobu žila,že to bude toho 15 a pak řekli,že ne tak jsem se tam taky malem rozbrečela.posunuli to o 4 dny,ale to byla věčnost.too maš super,že mužeš přijit až rano,protože ta noc před tim byla peklo.
7. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu zaciname 38tt............uz nechci aby rostlo :angry:
7. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renca1978 ale dobry neboj tedka už se moc nezvětši,ale je to hezky :slight_smile:
7. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi a kolik si presne byla tt v den sekce???
7. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska Romi je to obr..............a ty bolavy kozicky................ach joooooooooo
7. lis 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Reni ja byla přesně 39tt,proto to toho 15 neklaplo,protože jsem byla 38+3 a to oni nedělaji jen v akutnich připadech.jo prsiška mě taky bolely :frowning2: ale jak se Viky přisaje tak to přejde :wink: a strie žadny,že?to maš jak ja.
7. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no predstav si, ze zmizelo i to malo co se mi pred tema 2 mesici udelalo na prsou......na brise zatim nic, a snad to vydrzime a bricho nepopraska...........jojo on mi rikal, ze bejt na nem, tak to udela, ale pediatri by ho zadupali do zeme :grinning:
7. lis 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 přesně u nas peditři byli proti :frowning2: ja myslim,že nepopraska pry hodně popraska když rodiš normalně tim jak tlačiš a to ty nebudeš tak to bude ok :wink: a ty mužeš kojit když maš udělany prsa?
7. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 pupíček je krásný :wink: ,žádná velryba
7. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska aha............tak doufam ze nepopraska............jojo, budu normalne kojit, mleko asi bude protoze uz ted se tam neco tvori.............kamska ma stejny implantaty jako ja, a koji uz 5 mesicu............jenom se bojim, aby se nejak nedeformovaly..........to je jedinna moje chlouba :wink: musi jeste par let vydrzet :slight_smile:
7. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Marusko dekuju, je velikansky :angry: :angry: :angry: :angry: jak se mas ty?
7. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 vydrž 14 dní a bude zase pěkně splasklý :wink: .No někdy by mohlo být ještě i hůř,takže to zatím jde.Přes den v pohodě,ale jak příjde večer,tak nevím jak lehnout,jak sednout.A v noci ani nemluvím,vždycky se těším do postele a pak si říkám už aby bylo ráno :sweat_smile: .Hlavně náš ďáblík začíná vyvádět po desáté večer,tak snad to nebude i potom a bude hodné dítko :grinning:
7. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ono se mu to pak otoci, neboj................bude hodnouckej, po tobe :slight_smile:
7. lis 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no jako jsem na to zvědavá a hlavně už teď se moc těším.čím je člověk asi starší tím víc to prožívá,aspoň mě to tak příjde :sweat_smile:
7. lis 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka tak ja nemam s cim srovnavat..................ale jsem stastna ze se ivf vubec povedlo, a ze budeme rodici...............vubec si to nedokazu predstavit :slight_smile:
7. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 né že bych se před osmi lety netěšila,ale teď je to fakt jiný a hlavně zázrak,že se nám to takhle zadařilo na poprvý :wink: .............Reni co si budeme namlouvat,taky si to nedokážu představit,že fakt budeme mít mrňouska :grinning: .Asi mi to dojde až ho budu mít v náruči :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je buchty jsem se nak zapomněla co ? :sweat_smile:
@renca1978 ty vado tobě ten pupik pěkné vyskočil,je krásnej a zavidim ze nemáš strie já si myslím ze se jim nevyhnu
7. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka no ja jsem zvedava az mi ji ukazou............asi budu brecet, nebo spis urcite..............ted jsem dovyplnila papiry do porodnice.............uffff................
7. lis 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Cauky Hanuli, ja je jeste treba budu mit, taky nemam vyhrano..............za 17 dni se jeste muzou objevit :unamused:
7. lis 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky je u Vas tak hnusně?u nas od rana prši :angry:
7. lis 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska neeeee, u nas fouka hodne, ale sviti slunicko
7. lis 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 fakt?tak to se maš,ja nemužu s malou ani ven a to jsem potřebovala koupit plenky,no tak zitra snad bude lip.
7. lis 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 neboj já budu taky bulet :slight_smile: a Romca taky bulela..ze?.. Což to jo,ale myslím ze zustanes takhle az do konce.. U nás taky strašné Fici..
7. lis 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky divejte jakou jsem objednala Vanessce čepičku na zimu proto je trochu větši :wink:
7. lis 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanndy Hani no jasny,že jsem bulela :slight_smile: to nešlo udržet,ale ja myslim,že jsou na to zvykli :wink:
7. lis 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska vcera v Praze bylo sileny pocasi...............uplne cerno se udelalo, a prisla opravdu smrst, trvalo to cely asi10 minut ale slejvak jako b lazen..............ted jsem byla venku a je uplne i teplo..............azuro obloha
7. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to je symposka :slight_smile: a jakou ma nadhernou cepicku :slight_smile:
7. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy bojim se, ze budu jeste objemnejsi :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. lis 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek