• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
podle tyhle tabulky ale velikostne odpovidame 38tt, tak nevim proc mi porad rika, ze je mala velika
7. lis 2013 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 fakt tak u nas prš od včera :angry: ja jdu bydlet k tobě :wink: to si nevybereš mě pořad Dr řikal jak mala bude mala a měla 2,875kg což neni malo.prostě tomu nerozumi :wink:
7. lis 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 tak podle ty tvoji tabulky mam obra v břiše já ty jo.. :sweat_smile: bože..jestli já nebudu mit taky cukr
7. lis 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska krásnou ji budeš mit frajerku :wink:
7. lis 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska tak prijed................ :slight_smile: ono s tim vazenim dle UZ je to fakt divny
7. lis 2013 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy hele predevcirem mi volala kamoska a taky ma tehu cukrovku,a uplne stejne jako ja, vubec s tim nepocitala, ale dle vahy mimca nemuzes soudit, neboj se...............to bude ok :slight_smile:
7. lis 2013 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy už jsem to psala Renči mam kamaradku ta měla těhu cukrovku a mala važila 2,4kg takže neboj.
@renca1978 ja myslim,že to važen je tak trochu k ničemu,ale jdeš na cisař takže ikdyby Viky měla 5kg tak mužeš byt v klidku.
Holky mala v 1 usnula a ja si tedka taky schrupla :slight_smile: ja už jsem vzhuru a mala pořad spinka :wink:
7. lis 2013 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska ti to říkáme porad ze mas zlaticko.. :grinning:
7. lis 2013 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanndy a proč to zlatičko nespi pořadně i v noci?takhle by mamka nemusela spat přes den :slight_smile: bomba je,že ve 2 přestalo pršet a ja bych mohla jit na ten nakup a ona spi jak dřevo,kdybych nikam nechtěla tak už je hodku vzhuru :wink:
7. lis 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slaboska :grinning: :grinning: kočička no..tak vyrazite zítra já vytahnu maxima večer na nákup a zítra jedu za kamoskou,zase do civilizace .. :sweat_smile: me ta naše Sůva taky rádi celou noc a ve dne chrni :angry: tak se na ni nezlob tety se taky nevyspi
7. lis 2013 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no jestli bude mit 5 kilo, tak ji ani neunesu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele u vas je to jako ve spicim kralovstvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2013 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 :grinning: :grinning: no,ale přes den v noci to je horši :wink: usneš ikdyž bude mit 10kg tak mužeš byt v klidku :slight_smile: si silna holka to daš.
7. lis 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanndy tak to si taky asi užiješ mala byla v noci čila a ve dne jsem do ni musla dloubat,bohužel ji to zustalo i po porodu,ale naštesti se to pak otočilo :wink:
7. lis 2013 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska ti dík teda :sweat_smile: asi ji zacnu měnit rezim
7. lis 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska tak jak jsme se bavily o očkování tak sem čím dál víc pro neočkovat vubec ničím,ani tím radoby povinným očkováním,zrovna sleduju co je to za sračky který spíš přímo zabíjí než aby měly nejakej pozitivni učiněk a co všechno v tom je narvany,a dneska sem mluvila s kamaradkou která nechala dat malymu jen to co bylo v porodnici a pak už nic a malyho ma naprosto zdravýho a říkala mi o kamaradce která už má potvrzený že je její dítě autista díky hexa vakcíně
7. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@renca1978 no vidíš podle tabulky ti to odpovídá za to nám to neodpovídá skoro o 3tydny
7. lis 2013 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak holky tehulky zvládáte?ja už nejak vubec,břicho me bolí při každym pohybu včera dokonce večer když se už ležela tak co dve minuty tak křeč v břiše a bolest v zádech tak nevim jestly to byli poslíčci nebo pořád tvrdnutí břicha ale mám pocit že do 12.12 nevydržím
7. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy ahoj, a kolik vas zmerili?ja dnes ok, super..................i v noci,a to byl masakr, ale vcera to byl masakr,.bolel mne celej podvozek, krece, pichani.....................
7. lis 2013 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ratatooy ahojky tak na to očkovani takovy nazor i ma Roman taky by nejraději neočkoval,ale zakon to neumožnuje :frowning2: a s tim autistou ma kolegu v praci a ten to ma taky potvrzeny,že z očkovani maji autistu.nikdo v čr mu to nechtěl pozvrdit tak jel až do Německa a tam mu to potvrdili,le co s tim potvrzenim chceš dělat ditě ti to už nevyleči :frowning2: :angry: ja doufam,že když to mame takhle rozděleny,že to nehrozi.

Dobre rano všem :slight_smile:
8. lis 2013 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile: ..........
@slaboska jak se máš dneska?Prosím tě když jsi šla na mateřskou,kdy ti pak přišli penízky.Já budu od neděle,můžu s níma počítat už v prosinci?
8. lis 2013 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ahojky mame se dobře a ty?ja šla od 1 července a u nas chodi 4 den v měsici takže 4.srpna jsem je měla.takže 20.července nemocenska a hnedka 4 mateřska :slight_smile:
8. lis 2013 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska tak snad to u nás taky tak bude.Já jen jak se můžu tento měsíc rozšoupnout :grinning: .Jinak dneska docela fajn,i jsem se trochu vyspala,jen to lítání na záchod už mě rozčiluje :angry:
8. lis 2013 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka no to se rozšoupneš :slight_smile: neboj za chvili ti to čurani skonči,jěště ti to bude chybět.to si nevybereš tedka vstavaš na čurani a pak na kojeni :wink:
a Renča s Hančou jsou kde????????????????????????
8. lis 2013 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska já vždycky letím na poslední chvíli,takže mě pak bolí celý břicho :sweat_smile: ,říkám si ještě chvíli to vydržím :grinning: a pak mě asi upadnou prsa :grinning: :grinning: .Holky spinkají,ale už by je měl taky někdo vzbudit :wink:
8. lis 2013 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka ja taky vždy čekala až to bude akutni a pak jsem malem nedoběhla :grinning: na Renču čislo mam řekneme i Hanči a budeme je budit po telefonu :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska no je to šílený s tím nočním běháním co si budeme povídat,ještě než se vyvalím z tý postele,to taky chvilku trvá :grinning: .No super,budíček po telefonu,to tu ještě nebylo :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2013 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka taky maš kombajn jak Hanča? :grinning: ale divej na holky se jinak neda to jsou hotovy špkovy ruženky :wink: a Renča to pak hazi na pesana :grinning:
8. lis 2013 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@slaboska kombajn je slabý slovo :grinning: :grinning: :grinning: .To já bych taky byla Růžou,kdych nemusela vstávat :sweat_smile:
8. lis 2013 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar báby.......
8. lis 2013 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mariiianka taky bych dlala Ružu,ale bohužel Vanesska si na ni hrat nechce :grinning:
@renca1978 ahojky,už jsme vstaly :grinning:
8. lis 2013 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek