IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
7. lis 2013

Holky jdu vyfotit velrybu, vydrzte, puknete smichy.................vypadam jako pavouk 😀 😀 😀

slaboska
7. lis 2013

@renca1978 u nas neni možnost,aby tam byl chlap,ale ja bych ho tam nechtěla,aby neviděl jak vyvadim 😀 ja celou dobu žila,že to bude toho 15 a pak řekli,že ne tak jsem se tam taky malem rozbrečela.posunuli to o 4 dny,ale to byla věčnost.too maš super,že mužeš přijit až rano,protože ta noc před tim byla peklo.

renca1978
7. lis 2013

v sobotu zaciname 38tt............uz nechci aby rostlo 😠

slaboska
7. lis 2013

@renca1978 ale dobry neboj tedka už se moc nezvětši,ale je to hezky 🙂

renca1978
7. lis 2013

Romi a kolik si presne byla tt v den sekce???

renca1978
7. lis 2013

@slaboska Romi je to obr..............a ty bolavy kozicky................ach joooooooooo

slaboska
7. lis 2013

@renca1978 Reni ja byla přesně 39tt,proto to toho 15 neklaplo,protože jsem byla 38+3 a to oni nedělaji jen v akutnich připadech.jo prsiška mě taky bolely ☹ ale jak se Viky přisaje tak to přejde 😉 a strie žadny,že?to maš jak ja.

renca1978
7. lis 2013

@slaboska no predstav si, ze zmizelo i to malo co se mi pred tema 2 mesici udelalo na prsou......na brise zatim nic, a snad to vydrzime a bricho nepopraska...........jojo on mi rikal, ze bejt na nem, tak to udela, ale pediatri by ho zadupali do zeme 😀

slaboska
7. lis 2013

@renca1978 přesně u nas peditři byli proti ☹ ja myslim,že nepopraska pry hodně popraska když rodiš normalně tim jak tlačiš a to ty nebudeš tak to bude ok 😉 a ty mužeš kojit když maš udělany prsa?

mariiianka
7. lis 2013

@renca1978 pupíček je krásný 😉 ,žádná velryba

renca1978
7. lis 2013

@slaboska aha............tak doufam ze nepopraska............jojo, budu normalne kojit, mleko asi bude protoze uz ted se tam neco tvori.............kamska ma stejny implantaty jako ja, a koji uz 5 mesicu............jenom se bojim, aby se nejak nedeformovaly..........to je jedinna moje chlouba 😉 musi jeste par let vydrzet 🙂

renca1978
7. lis 2013

@mariiianka Marusko dekuju, je velikansky 😠 😠 😠 😠 jak se mas ty?

mariiianka
7. lis 2013

@renca1978 vydrž 14 dní a bude zase pěkně splasklý 😉 .No někdy by mohlo být ještě i hůř,takže to zatím jde.Přes den v pohodě,ale jak příjde večer,tak nevím jak lehnout,jak sednout.A v noci ani nemluvím,vždycky se těším do postele a pak si říkám už aby bylo ráno 😅 .Hlavně náš ďáblík začíná vyvádět po desáté večer,tak snad to nebude i potom a bude hodné dítko 😀

renca1978
7. lis 2013

@mariiianka ono se mu to pak otoci, neboj................bude hodnouckej, po tobe 🙂

mariiianka
7. lis 2013

@renca1978 no jako jsem na to zvědavá a hlavně už teď se moc těším.čím je člověk asi starší tím víc to prožívá,aspoň mě to tak příjde 😅

renca1978
7. lis 2013

@mariiianka tak ja nemam s cim srovnavat..................ale jsem stastna ze se ivf vubec povedlo, a ze budeme rodici...............vubec si to nedokazu predstavit 🙂

mariiianka
7. lis 2013

@renca1978 né že bych se před osmi lety netěšila,ale teď je to fakt jiný a hlavně zázrak,že se nám to takhle zadařilo na poprvý 😉 .............Reni co si budeme namlouvat,taky si to nedokážu představit,že fakt budeme mít mrňouska 😀 .Asi mi to dojde až ho budu mít v náruči 😉 😅 😅 😅

hanndy
7. lis 2013

Je buchty jsem se nak zapomněla co ? 😅
@renca1978 ty vado tobě ten pupik pěkné vyskočil,je krásnej a zavidim ze nemáš strie já si myslím ze se jim nevyhnu

renca1978
7. lis 2013

@mariiianka no ja jsem zvedava az mi ji ukazou............asi budu brecet, nebo spis urcite..............ted jsem dovyplnila papiry do porodnice.............uffff................

renca1978
7. lis 2013

@hanndy Cauky Hanuli, ja je jeste treba budu mit, taky nemam vyhrano..............za 17 dni se jeste muzou objevit 😒

slaboska
7. lis 2013

holky taky je u Vas tak hnusně?u nas od rana prši 😠

renca1978
7. lis 2013

@slaboska neeeee, u nas fouka hodne, ale sviti slunicko

slaboska
7. lis 2013

@renca1978 fakt?tak to se maš,ja nemužu s malou ani ven a to jsem potřebovala koupit plenky,no tak zitra snad bude lip.

hanndy
7. lis 2013

@renca1978 neboj já budu taky bulet 🙂 a Romca taky bulela..ze?.. Což to jo,ale myslím ze zustanes takhle az do konce.. U nás taky strašné Fici..

slaboska
7. lis 2013

holky divejte jakou jsem objednala Vanessce čepičku na zimu proto je trochu větši 😉

slaboska
7. lis 2013

@hanndy Hani no jasny,že jsem bulela 🙂 to nešlo udržet,ale ja myslim,že jsou na to zvykli 😉

renca1978
7. lis 2013

@slaboska vcera v Praze bylo sileny pocasi...............uplne cerno se udelalo, a prisla opravdu smrst, trvalo to cely asi10 minut ale slejvak jako b lazen..............ted jsem byla venku a je uplne i teplo..............azuro obloha

renca1978
7. lis 2013

@slaboska to je symposka 🙂 a jakou ma nadhernou cepicku 🙂

renca1978
7. lis 2013

@hanndy bojim se, ze budu jeste objemnejsi 😀 😀 😀

renca1978
7. lis 2013