• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@hanndy jasně že jí koupím,jen čekám na nějakou financi na účtě :sweat_smile: .Asi je to zbytečný,ale potřebuji něco do obýváku,tak snad v tom mrňous aspoň do půl roku vydrží,nechci tam žádnou postýlku.ale to víš že bude ještě druhý :wink:
8. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka je ty se mas,já mám od penizku ted utrum ,banka mi neposlala novou kartu :angry: tak na ne musim v pondělí dojet...já budu mít v obyvaku normální postylku,bud muzu mit od svagrice tu malou,nebo koupit novou,tak nevim no..
8. lis 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy mam se ale jen na chvíli,ono jich moc není a rychle se rozkutálí :unamused: .Tak já teď letím chvíli ven,ale odpo jsem zase tu :wink:
8. lis 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jen jdi já půjdu taky něco posuzovat a v pul 2 jedu na drb..
8. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky objednala jsem Adě ze sekáče vestičku a je boží,taky by se mi taková líbila :slight_smile:
8. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka ten kozich je bozi v tom bude teplicko..
8. lis 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak jsem ostříhala pár kytek a jsem zničená,já jsem fakt nemožná :unamused: .Já jí ho hlavně objednala kvůli vánoční besídce,mají mít staročeské vánoce v kostele,tak ještě musím sehnat beranici a palčáky :sweat_smile: .Je fakticky jak nová,jukni tady na ty stránky http://www.sedmenebe-babyshop.cz/HomepageBazar.aspx
8. lis 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky prisla mi MD za 12 dni
8. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renca1978 tak budu doufat,že mě taky dorazí za včasu
8. lis 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Ono by ro melo opravdu chodit prvni tejden v mesici
8. lis 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jak nemožná prosimte,prosím te malej prosté chce aby jsi odpocivala no,hele a co to jméno já nevim jestli už jsi naky psala nebo ne...
8. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no vidíš a je to vata?
8. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jenže mě už odpočívat nebaví,tak pořád vymýšlím kde co a pak stejně zjistím,že mě to nejde :grinning: ,tak pak si vyber.No nakonec jsme se shodli na Lukáškovi,tak snad se to už nezmění
8. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký si budete dávat pojištění pro dětičky?
8. lis 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no, je to o cca 5000,-Kc vic nez PN
8. lis 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka o tom jsem jeste vubec nepremyslela
8. lis 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 my máme u Adi od kooperativy,tak to dám asi zase,aby měli stejný
8. lis 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka o tom jsem taky ještě nepremyslela..
8. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak to je dobrý ne 5 tis.víc lepší než drátem do oka..
8. lis 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jojo, ale stejne je to na h............zaplatim hypoteku a zbyde mi 00 prd :angry: :angry: :angry: :angry:
8. lis 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978
@hanndy to já jen tak přemýšlím,no jo je mi dlouhá chvíle :grinning:
8. lis 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 to jsme na tom stejné,ale přece jen z mateřský už to bude lepší,budu moct nakoupit za svy tohle odkázáni na Petra je strasny
8. lis 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka a vis co já si vymyslela na tu moji nudu? Tady na konikovi jsem našla výtvory z filmu,tak jsem včera obj.v pondělí koupim nitě, bavlnky,lepidlo a budu tvořit..
8. lis 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no já teď hledám na netu z dlouhý chvíle jakou vytvořím pozvánku na narozeniny :grinning: .Vymyšlený to mám,ale nemůžu najít vhodný obrázek a pozor vymyslela jsem i dárek.Co já ještě nevymyslím :grinning: ,radši bych měla jít něco dělat :grinning: :grinning:
8. lis 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka na jaký narozeniny,kdo bude slavit Pepino vid? A co jsi vymyslela peknyho za dárek?? Jestli budeš mit cas tak vymysli naky dárky i pro me k vánocům :sweat_smile:
8. lis 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no jo,na takový blbiny mě užije :grinning: .No chci mu nechat udělat dort s kočárkem a k tomu doložím průkaz na kočárek,pak mám pro něj tríčo,když najdu obrázek tak dodám a ještě uděláme asi ze čtvrtky podkovu a tam dostane 40 losů :grinning: ,to ještě musím promyslet.No ateď hledám nějakou spešl pozvánku,ať můžeme rozdat po příbuzných.A vánoce jsou až to poslední na co bych myslela :grinning:
8. lis 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jo a pokud něco vyhraje,tak mu to zabavím :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem tady :slight_smile:
@renca1978 ak to musi byt vejvar :grinning: to se rozšoupneš :wink:
8. lis 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska to jsi rychlík a cože jsi nám koupila :grinning:
8. lis 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy hani,my mame chuvičky P hilips Advent SCD 510/00 a ty jsou super,maji aji dobry dosah.
@mariiianka koupila jsem plenky,nakup na zitřejši oběd a 1500kč v haji :angry: koupila jsem 10x kofilu tak holky přijedte :slight_smile:
8. lis 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek