• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska pořád vám to tady říkám,že já musím mít něco extra :grinning: .A s těma penězi to zase tak horký není,spíš koukali,že by mi to málo mohli ještě sebrat :wink: ,ale já jsem se nedala :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka to je dobře,že ses nedala bez boje :slight_smile: stejně nechapu proč ty těhotny nenechaji na pokoji :angry:
9. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska to me je uplne jasný,ale tak jsme si zase s Rencou splhly :grinning: já si taky myslím ze Maruška dostávala moc peněz proto ty kontroly,my co dostáváme kulovi tak nepřijdou :grinning:
9. lis 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy ja mam na to stejny nazor jak ty a viš jak to je lidi co maji hodně řikaji,že nemaji :grinning: že Maruško :wink: jo a šplhly jste si :sunglasses:
9. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no jasne takže Maruška je váté a nám tady hraje komedii :sweat_smile: :sweat_smile:
9. lis 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy
@slaboska jo holky,kéž by jste měli pravdu,ale u nás to opravdu neplatí :confounded:
9. lis 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy přesně jsi to vystihla :grinning:
@mariiianka Maruš tak se přiznej ,my nejsme zavistive :slight_smile:
9. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska :angry: :angry: :angry: teda vy mě chcete ale vážně dneska zkazit sobotu a já jsem se na ní tak dobře vyspala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žensky jdu VAm popřat pěknou neděli :wink:
10. lis 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni,krásnou neděli přeji:slight_smile:
10. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je můj konec,zase na mne něco leze,z ničeho nic teplota,zase bolest v krku,bolest hlavy,potím se jako dvere od chlíva,mne už z toho klepne.....
10. lis 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 kocko to me moc mrzí,takhle před koncem vid..tak at te to brzo pustí,nejlépe hned zítra :slight_smile:
10. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ahojky,prosím tě kde jsi k tomu přišla :confused: ?Tak ať se ti brzy uleví a jsi fit
10. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Reni co to je :frowning2: lehni si dej si čajik at jsi za 15 dni fit až tě Viky uvidi.
10. lis 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko maminy,už jsem od pěti živá,tak dneska mě čeká kontrola,tak asi nemůžu dospat :sweat_smile: a vyřizování papírů,tak se ukážu až odpoledne.Já jen aby mi Romča nepsala zase áčko :grinning:
11. lis 2013 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano
@mariiianka chvalim Tě :slight_smile: my jsme vzhuru od pul 4 pak šla o pul 5 mala spat a v 5 vstala,takže jsem ani nestihl usnout a vstavala jsem :slight_smile: držime pěstičky na kontrolu.
@renca1978 tak co Renčo jak je?
11. lis 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré rano,Marusko taky držím pesticky na kontrolu...
11. lis 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 jako když jsem ti psala at te to brzo pustí,tím jsem nemyslela at to posles me :frowning2: já nemůžu polknout
11. lis 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy tak Hani co to je?takk rychle pod peřinu a nic nedělat.
11. lis 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mne nesel vubec rozbehnout net.............je to o dost lepsi, jsem se celou noc potila, a dobry..............ale je to divny, ze jsem porad na hromade, myslim, ze mi Viky oslabuje imunitu...............nikdy jsem nebyla tKHLE casto nemocna
11. lis 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy cau, taky jo?????tak to neco zase radi ve vzduchu, protoze mne to taky zacalo z niceho nic..............jestli mas to co ja, tak je to kratkodoby, vypot se pod perinkou a bude dobre :wink:
11. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka Moc na tebe myslim :slight_smile:
11. lis 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slaboska jak pise Renca,holky nám asi berou moc imunity potvurky..já ted prijela z mesta musela jsem kvůli ty kartě..
11. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no jestli to bude jak posledně,tak už pomazu k doktorovi
11. lis 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,tak jsem doma.KO v pohodě,jen teda zkontrolován čípek a srdíčko prcka a vše v pohodě.Další ko už za 14 dní a pak každý týden na monitor,asi se fakt blíží finále :sweat_smile:
11. lis 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy koukám na tebe ta ošklivá nemoc taky vlezla,tak čajík a potit se
11. lis 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka paráda Mamco ,to vis je to za rohem... Nevim co to zase je ,ještě ke všemu mala zase stavkuje už me to štve..
11. lis 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy jenom mě to asi nějak stále nedochází :sweat_smile: .Ty a Renča si to fakt užíváte.Jak stávkuje,ale jí cítíš aspoň trochu né.Kdy máš jít na ko?
11. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jj my s Rencou valime :sweat_smile: Maru od soboty je to bída ,včera se tam jen tak otočila a tot vše a dneska taky..ko mám 21.. Doufám ze se zase rozhejbe jinak už asi pojedu na pohotovost
11. lis 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy důležitý je že jí cítíš,ale kdyby se ti cokoli nezdálo upaluj hned k dr.To těhotenství dokáže být někdy stresující co :unamused: .Dneska jsem u dr.viděla malý miminko,ale to se mi zdálo až moc maličký :sweat_smile: ,s takovým se budu bát zacházet :grinning:
11. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek