IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
11. lis 2013

@hanndy tak ji posli do briska neco sladkyho a uvidis jak ti zatancuje 😀 😀 😀 😀

mariiianka
11. lis 2013

@hanndy jo Renča má pravdu,já včera než dojela z nákupu slupla půlku pečetě,mňááám a to byl taky tanec 😀

hanndy
11. lis 2013

@mariiianka
@renca1978 ona je na slasdky asi už zvbykla,protože tohle na ni vuubec nezabírá,no uvidíme ale dlouho to nechávat nebudu

mariiianka
11. lis 2013

@hanndy když tak opravdu raději k tomu dr. 😉

hanndy
11. lis 2013

@mariiianka určite..dneska jsem si na tebe v Tescu vzpomela,měli tam vanocni body a botičky za puulku

renca1978
11. lis 2013

@hanndy neboj, je zkratka linejsi.................to bys poznala kdyby neco............

mariiianka
11. lis 2013

@hanndy vážně 😕 .Sakra ta že jsem se tam taky nestavila.Ale já mám nějaký objednaný,tak doufám,že to příjde.Ale pojedu tam koncem týdne,tak se podívám jestli mají i u nás 😅 .No to jsi mě zase naladila 😀 😀

mariiianka
11. lis 2013

@renca1978 a co ty mamino,za 14 dní už budete ve třech 😵 ,jsi na to připravená 🙂

hanndy
11. lis 2013

@renca1978 na to ji prdim,akorad me to nervuje..tak snad to bude OK..

renca1978
11. lis 2013

@mariiianka vubec ne 😀

renca1978
11. lis 2013

@hanndy to vis ze jo

hanndy
11. lis 2013

@mariiianka já se ti omlouvam 😅 ale byli krásný az doma mi došlo ze jsem ho mohla vzit kamosce,budu se tam muset ještě zastavit..počkej tobě to ještě nepřišlo..?

mariiianka
11. lis 2013

@renca1978 😀 😀 😀 neboj to příjde.Reni mě to poprvé došlo,až když jsem jí měla u sebe jako že je fakt jen moje 😀 😀 😀 .Teď mi to taky nějak nedochází a ještě že budeme mít kluka,co jako s ním budu dělat 😀 ,s pindíkama já to neumím 😀 😀 😀

mariiianka
11. lis 2013

@hanndy to se neomlouvej,buď u nás bude nebo nebude 😉 .a kolik to stálo.NeNe,oni psali na netu,že to bude skladem víc jak týden,tak snad to bude,já měla tam těch věcí víc a ty taky zatím skladem neměli.Kdo si počká ten se dočká a já jsem ráda,že teď jim to trvá,protože penízky budu mít až ve středu 😀

renca1978
11. lis 2013

@mariiianka spis premyslim, jak to vsechno zvladneme...............vubec nic z toho co ma prijit si neumim predstavit...............a citim se provinile, ze uz nebudu moct davat tolik pece i Barneymu, nevim proc mam takovej pocit...............malou miluju uz od zacatku, silene se o ni bojim..............bojim se, abychom byly zdravi, aby Pepa prijel kazdej den v poradku domu.................porad mam nejakej spatnej pocit.............ze toho stesti je tak moc, ze to neni mozny ze se musi stat neco spatneho, zarucene.................asi blbnu...........asi se uz budu bat celej zivot o svoji rodinu, a patri to k tomu.............jinak si to nedokazu vysvetlit

renca1978
11. lis 2013

@mariiianka no a s pindikama se to naucis, nebooooj 🙂 tak neuvidis ho poprve, vid????? 😀 😀 😀 je super, ze Vam to s chlapeckem takhle vyslo, ja bych pak chtela taky kluka

hanndy
11. lis 2013

@mariiianka hele nevim na cenu jsem radši nekoukla,ale je to nova kolekce tak to bude asi prda...tak jsem dala prát první kousky na malou,akorad peru v normálním prasku a nevim jestli to mám pak vzít ještě v dětským,tohle jsou hadrriky od kamosky,byli trochu zajety jak byli dlouho zavřeny v pytli..co myslíte?

hanndy
11. lis 2013

@mariiianka budeš ohrnovat do aleluja jen aby Pepca nnezacal žárlit 😅 😀

renca1978
11. lis 2013

@hanndy urcite pak jeste ten detsky............

hanndy
11. lis 2013

@renca1978 vid já to vemu z toho zasliho a pak v tom dětským a co jsi používala ty tu lovelu,nebo něco jiného..

renca1978
11. lis 2013

@hanndy Persil sensitive

slaboska
11. lis 2013

@renca1978 Reni takovy stavy jak maš tedka ty jsem měla i ja ☹ pořad jsem si řikala jestli vše zvladnu,jestli se mala narodim cela a v pořadku atd.no masakr,ale to přejde. 😉
@hanndy ja taky tenkrat měla pocit,že malou špatně citim a šla jsem na pohotovost,tak si taky zajdi oni Ti malou natoči a budeš mit klid.

renca1978
11. lis 2013

@slaboska Romi, nejak z toho ze vseho zacinam mit hruzu...................i z toho pobytu ve spitale, ja jsem silenej pacient, tim jak uz tu medicinu delam tolika let, a znam veci..............tak asi tezko u mne obstoji argument sesty na Jipu, ze pred ni musim vypnout mobil, ze to rusi pristroje..............uplne mam obavy

slaboska
11. lis 2013

@renca1978 Reni neboj,ja se taky všeho bala třeba jsem si řikala zda ji budu umět vubec přebalit,nakrmit,oblict a vlastně jak vše zvladnu.a pak jěště když jsem viděla jak je malinka a drobna tak jsem si řikala,že to nedam a šlo to samo,fakt.no a co tak si tam s tebou užijou,věř,že jsou horši pacienti něž ty,ktera tam budeš chtit telefon.u nas to teda taky nepřipadalo v uvahu,dostala jsem se k němu až ve 13hod.

renca1978
11. lis 2013

@slaboska ja se bojim, abych ji taky dokazala dat najevo tu velikou lasku co k ni citim..............aby ji bylo dostatek..................asi jsem fakt pitoma.............

hanndy
11. lis 2013

@slaboska Petr mi porad rika ze je ještě malicka co po ni porad chci ze odpočívá,tak se tím trochu uklidnuju,ale on ví prdlajs jak se tam vrti....

hanndy
11. lis 2013

@renca1978 tu lásku ji davas už od poz.testu ,neboj všechny budeme cupr mamci

renca1978
11. lis 2013

@hanndy porad si pripadam blbe, pisou vsude, jak ji mam cist a zpivat, kdyz je jeste v brise, ale ja to neumim, ani nemam ten pocit ze bych to mela delat................proto si pripadam spatne

hanndy
11. lis 2013

@renca1978 neboj nejsi sama já si s ni povidam akorad když ji chci vzbudit,ale chci koupit nakou hrací hracku a to ji pouštět..taskze si spatne nepripadej ju?

renca1978
11. lis 2013

@hanndy Hani dekuju 🙂