• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska :slight_smile: no pokud je to tak, tak to je úplně úžasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , i když podle doktorů jsem se měla testovat až 5.3., ale to asi, že už to bude stopro
24. únor 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy to by bylo superr, určo budu informovat, jak to pokračuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bendina no,ale těm Dr.se to lehce,ale at si to zkusi vydržet sami :grinning: oni to řikaji z jineho duvodu,ale tim tě nebudu strašit,těhu tedka si tak si to uživej. :slight_smile:
24. únor 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska fakt myslíš, že jo? Mně to asi pořád nedochází.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , budu referovat, jak se to bude vyvíjet :wink:
24. únor 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jste zlatý....děkuju moc za pozitivní zprávy....jestli to fakt vyjde...pořád tomu nějak nemůžu věřit... :slight_smile:
24. únor 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja jsem přsvědčena,že jo,ale řikam ti to potichu,abych ti to nezakřikla :slight_smile: neboj,ja tomu taky nechtěla věřit,litala jsem po obyvaku jak střelena a chlap mi řekl,že tam tu druhou čarku nevidi :wink: ,ja šla na krev už 11 den po Et a ž potom jsem tomu začala věřit,ale bylo to tam,teda pořad je :grinning: :grinning:
24. únor 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bendina Můžu se na něco zeptat?To bylo vaše 1.IVF?
24. únor 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, první, předtím jsem měla 4 neúspěšné IUI, tohle IVF jsme si celé hradili...kvůli mému věku :frowning2:
24. únor 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bendina A nechala ste si zavést 1 či 2 embryjka? Já žačínám příští víkend stimulovat :slight_smile: Už se nemůžu dočkat :slight_smile:
24. únor 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bendina a takovýto pozitivní zprávičky mi vždy hned zvednou náladu :slight_smile:
24. únor 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvě :slight_smile: a jeden bráška čeká v mrazáku, kdyby se to nepovedlo, další IVF bysme si už nemohli dovolit, vyšlo nás na 70tis :unamused:
Já budu informovat a doufám, že do tebe budu pumpovat jen ty nejlepší zprávy :wink:
24. únor 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bendina 70tisíc :astonished: Ale na druhou stranu co by sme pro ty malý piškoty neudělali :slight_smile: Jen by na tom ten stát nemusel tolika vydělávat :frowning2: Za každé pozitivní zprávičky budu jen ráda :wink: A kdy jdeš na krev?
24. únor 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy Mně řekli, že si mám test udělat 5.3. a pokud bude pozitivní, mám se objednat na 12tého na ultrazvuk...
24. únor 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bendina Tak to je ještě pěkně dlouhá doba,ale což,teď už budeš čekat celých dlouhých 9měsíců :grinning:
24. únor 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy vážně myslíš, že to ted znamená, že jsem těhotná :slight_smile: ? :slight_smile:
24. únor 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bendina Určitě...Pregnyl už 100%působit nemůže...A hlavně si jakoby 15dní po a to už je dost,když testy už některejm hoplkám ukazujou už 12DPO :slight_smile: A máš už silnou čárku či zatím dušíka?
24. únor 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
docela silnou...na to, že jsem se testovala odpoledne, zkusím to ještě ráno...
24. únor 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bendina Tak to je dobré znamení,tak se testuj ob dva dny(to stoupá hcg) a měla by ti jen a jen sílit :wink:
24. únor 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@reennddyy Budu referovat, jestli sílí :wink:
24. únor 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bendina a já se budu těšit na pozitivní zprávičky :wink:
24. únor 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Holky tak ja sa k vam pridam :slight_smile: uz 3 den si picham Fostimon vo stvrtok idem na utz a podla toho sa ukaze ako mi rastu foliky :slight_smile: Mam predlzený protokol ale co som vas tak citala kazdy car ma asi trosku iny sposob protokolov :sweat_smile: je to asi mozno aj prisposobene kazdej zene.
25. únor 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maciatko248 Ahojky,vítám tě mezi námi...Jak říkáš každá žena je jiná a proto taky jiné protokoly :wink: A to je tvé 1.IVF?
25. únor 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bendina Jituš, moc držím palce :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy ano je to moj prvy :sweat_smile: takze som pekny novacik :grinning: ale dufam ze mi tu niekto urcite bude vediet popripade poradit :slight_smile:
25. únor 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maciatko248 Tak moje jo to taky 1.IVF a stimulovat začnu někdy na začátku března,hned co dorazí mrška :slight_smile: Už se nemůžu dočkat :grinning:
25. únor 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy :grinning: no aj ja som na nu cakala ako ze uz tu mala byt...ale zatial ide vsetko podla planu tak som zvedava ako budem reagovat , a ty chodis kam do car?
25. únor 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do Artu do českých bedějovic a ty?
25. únor 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy Car Apolinar a pojdes na kratky protokol?
25. únor 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maciatko248 Jojo krátký protokol,už mám doma pero a puregon a 5-tý den mám jít na utz a jak to máš ty?
25. únor 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy no ja mam dlhy protokol, dostala som nejaku injekciu, po 14 dnoch som sla na utz povedali ze je deloha krasne cista a dali mi Fostimon, a ten si uz picham a caka ma utz ako sa vyvijaju foliky :slight_smile:
25. únor 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek