IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

ratatooy
31. bře 2013

@eevvaa no nekdo řika msíc nekdo i čeka pul roku,ja toto vubec neznam na žadny schválení se nečekali ale asi je to tim že jsme na soukrome klinice jinak si to furt neumim vysvětlit

ratatooy
31. bře 2013

@hanndy jj holky ješte ja se přidám,momentálne me furt boli hlava:-/

renca1978
31. bře 2013

@eevvaa Ahoj 3 tydny az mesic.................

renca1978
31. bře 2013

@ratatooy ahojda, vyplnili jste prece zadost, ta se odesila na pojistovnu, temer vsechny CAR jsou soukrome..........Musely ji odesilat I vam, o tom treba ani nevis, protoze jinak by si platiila plnou palbu............Pojistovna ti musi kazdy IVF cyklus schvalit, bez schvaleni nemas narok ani na leky, jedinne za plnou cenu, bez prispevku pojistovny.............

reennddyy
autor
31. bře 2013

Tak holky,konečně se mi to podařilo vyfotit 🙂

reennddyy
autor
31. bře 2013

sice to neni nějaká extra kvalita,ale vidět tam něco je 😅

slaboska
31. bře 2013

@reennddyy tak to ti potichoučku gratuluji,je to tam 😀 😀

reennddyy
autor
31. bře 2013

@slaboska děkuji,mám neskutečnou radost,ale i obavy...V úterý ráno se budu objednávat na utz a krev a budu ráda až vyloučí mimoděložní a pak ještě čekat na srdíčko a hned mi spadne kamínek ze srdíčka a budu o něco víc šťastnější 🙂

slaboska
31. bře 2013

@reennddyy to si vubec nepřipouštej,ikdyž vim,že to je těžky,ale neboj bude to ok.2013 je štastny rok 😉

reennddyy
autor
31. bře 2013

@slaboska jojo 13 je mé šťasté číslo a myslim stále jen pozitivně(nebo se z 98% snažim)...Už se nemůžu dočkat utz 🙂

slaboska
31. bře 2013

@reennddyy neboj,dočkaš se.za jak dlouho u Vas objednavaji?

reennddyy
autor
31. bře 2013

@slaboska holky mi říkali že nejbližší volnej termín...Tak doufám,že příští týden mě vemou...Protože to čekání je děsný,ale co by člověk neudělal pro mimi,že 😉

renca1978
31. bře 2013

@reennddyy Gratuluji 🙂

mariiianka
31. bře 2013

@reennddyy krásný testíky,moc moc gratuluju 😵

ak24
31. bře 2013

@reennddyy gratuluji

ak24
31. bře 2013

holky mužu se zeptat ,,co je pravda na tom že po ivf se připočitavaji 2 tydny navic,,,

hanndy
31. bře 2013

@reennddyy krasny gratuluju a moc

hanndy
31. bře 2013

Holky my jsme ted jely autem a skocila nam do cesty srnka a ja se tak lekla ze se bojim ze jsem neco po... takze carodejky juknete se do vasich chytrych kouli ju? 😀

ratatooy
31. bře 2013

@renca1978 tak asi jo ale to udelaly teda oni sami ale musely teda asi při prvni navštěve protože jsme hned šly na to

ratatooy
31. bře 2013

@renca1978 jooo ale pozor ja si leky platim plnou cenu

sakalmilion
31. bře 2013

@hanndy neboj...v mé kouli vidím vše v pořádku.. 😉 držím pěsti 🙂

ratatooy
31. bře 2013

@ak24 jako dva tydny navíc tehu?

ratatooy
31. bře 2013

jee ja chci taky kuknout do koule jestly budem mit jedno nebo dvojky nebooo.....nic

sakalmilion
31. bře 2013

@ratatooy my jsme hned při první návštěvě mluvili o tom že to hned pošlou pojišťovně a že to trvá asi 3-4 týdny a kupodivu za týden byly léky schválené 🙂

sakalmilion
31. bře 2013

@ratatooy žádný nic...budeš mít tolik kolik si přeješ 🙂

ratatooy
31. bře 2013

@sakalmilion a kolik jste pak doplácely na leky
me hned řekly že leky pojištovna nehradí

ratatooy
31. bře 2013

@sakalmilion 😀 😀 😀 😀 když ja nevim kolik si přeju.teda vím celkem tři,jedno už mám,a dalši dve bych radši postupne

ak24
31. bře 2013

@ratatooy no na strankach jsem četla prej se připočitavaji 2 tydny takže když je nakdo 4 tydni tak je 6 tydnu
,taky semito nezda

ak24
31. bře 2013

►►► Jak se počítají týdny těhotenství a termín porodu po IVF? VYBRALI JSME

Výpočet týdnů těhotenství

Těhotenství se počítá od poslední menstruace. V podstatě jde o to, že se počítá od doby, kdy v daném cyklu začínají zrát nová vajíčka. Znamená to, že těhotenství se nepočítá od okamžiku oplození (narozdíl od výpočtu stáří plodu). Takže v případě IVF se k termínu OPU (resp. oplodnění) připočítají 2 týdny. Průměrný cyklus totiž trvá 28 dnů a k ovulaci dochází průměrně v polovině. Protože žádný cyklus není stejný, tak se týdny i datum porodu postupně upravuje podle ultrazvuku.

ratatooy
31. bře 2013

@ak24 jj je to tak protože se to nepočítá od trnsferu ale normalne od posledni ms jk u přirozeneho početí prtož u malyho jsme mely transfer 2,2 přesne za mesíc jsem byla na utz takž bych mela byt od transferu 5tt ale bylo o už 7tt