• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
1. dub 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...mě bolí taky podbříšek...tak nevím jestli je to po OPU nebo tím Utrogestanem.... :unamused: a to že jsem protivná sama sobě je taky hrozný....komanduju to doma a akorát je mi to pak líto...ty hormony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakalmilion koukám s těma hormonama je to všude stejný :sweat_smile: .Ale to nevadí na konci nás přeci čeká sladká odměna.Takže vydržet,tiše trpět a výsledky budou pozitivní :dizzy_face:
1. dub 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka to je pravda...vydržíme a bude to všechno v pohodě :slight_smile:
1. dub 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sakalmilion no to je jasný,za to krásný nám to přeci stojí :slight_smile: .
1. dub 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky,mam otázku,dáváte si kávu?Né že bych jí musela často,ale dnes jsem si dala,tak doufám,že jsem něco nepodělala :unamused:
1. dub 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy bud v lidu i ma koule ukazuje,že je ve v pořadku,pravě,že to pomohlo k udrženi na 9 měsicu :grinning: :grinning:
1. dub 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 každy Car to ma s krvi jinak,u nas se taky chodi,byla jsem 11.den a pak v 6tt na ultrzvuk,aby se podivali na srdičko.
1. dub 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ja piju kavu každy den od začatku těhu,slabounky presiko s mlekem a vidiš nic se nam neděje :grinning: :grinning:
1. dub 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka to je pravda...určitě to za to stojí.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo holky...podle mě kávu klidně můžete...pokud nepijete 3-4 denně,tak klidně :wink:
1. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska
@sakalmilion tak to jste mě uklidnili :wink: .Právě že mi říkali,že mám pít raději bez kofeinu.Teď jsem měla kávu snad po 3 dnech :confused:
1. dub 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka SAKALMILION ma pravdu pokud jich nepiješ vic,tak je to v pořadku,ale ne,že si daš pořadnyho turka,nějakyho smrtaka :grinning: :grinning:
1. dub 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska díky díky díky :wink: .Smrťáka ne,já piju jen preso.Tak to jsem klidnější :wink:
1. dub 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy vítej do klubuuuu taky furt řvu že je tady bordel až bych z toho brečela:grinning:
1. dub 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy mi jsme šli na utz až jsme meli 7tt to je 4-5tydnu po ET dřiv to nema cenu chtely videt i srdičko
1. dub 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka kafe mužeš ja ho normalne pila rozpustny s mlékem a ted teda nevim jestly je to tema hormonama ale klidne byh si jich dala 8 denne furt mám chut na kafe ale za to pití katastrofa
1. dub 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo skuste začít pít misto kávy meltu a budete mit podporu pro kojení:grinning:
1. dub 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak to já pila kafe denně a teď mi ani moc nechybí,nevím čím to je :grinning: ,ale dneska jsem na něj prostě dostala chuť :sweat_smile:
1. dub 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka to tak je no ja je pila hooodneee před tehu a v tehu jako jo ale ne tolik,ale jinak chute se mení no já sladkožravec sem nedala do 7 mesice nic sladkyho do držtičky :grinning:
1. dub 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zitra jedeme pro mražačky na 13:30 tam mame být tak sem zvedava
1. dub 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy Tak přeji hodně štěstí na zítra. :slight_smile:
1. dub 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy tak to masožravec jsem v těhu nemohla ani maso vidět,jak mi z něj bylo špatně :grinning: .Tak na zítra hodně štěstíčka :dizzy_face:
1. dub 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka ted je ze me taky spíš masožravec doufám že me nebude z toh blbě :grinning:
1. dub 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ty mi davas delat si ze me srandu s kouli,
@ratatooy drzim pesticky a kolik budes davat?
1. dub 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy a já jsem zvědavá co potká mě,jestli teda budu těhu :slight_smile: .A ještě jestli se uchytnou obě,tak to bude asi něco :sweat_smile:
1. dub 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy HODNE STESTI :slight_smile:
1. dub 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy tak držím palečky na zítřek...já budu zítra volat a pravděpodobně pojedu ve středu pro mimi.. :wink:
1. dub 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanndy ja s z tebe srandu nedělam,jen jsem tě chtěa rozesmat,aby si měla lepši naladu a měa vesely miminka :slight_smile:
1. dub 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy na zitra držim pěstičky :slight_smile:
1. dub 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek