IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
1. dub 2013
sakalmilion
1. dub 2013

ahojky holky...mě bolí taky podbříšek...tak nevím jestli je to po OPU nebo tím Utrogestanem.... 😒 a to že jsem protivná sama sobě je taky hrozný....komanduju to doma a akorát je mi to pak líto...ty hormony 😝

mariiianka
1. dub 2013

@sakalmilion koukám s těma hormonama je to všude stejný 😅 .Ale to nevadí na konci nás přeci čeká sladká odměna.Takže vydržet,tiše trpět a výsledky budou pozitivní 😵

sakalmilion
1. dub 2013

@mariiianka to je pravda...vydržíme a bude to všechno v pohodě 🙂

mariiianka
1. dub 2013

@sakalmilion no to je jasný,za to krásný nám to přeci stojí 🙂 .

mariiianka
1. dub 2013

jinak holky,mam otázku,dáváte si kávu?Né že bych jí musela často,ale dnes jsem si dala,tak doufám,že jsem něco nepodělala 😒

slaboska
1. dub 2013

@hanndy bud v lidu i ma koule ukazuje,že je ve v pořadku,pravě,že to pomohlo k udrženi na 9 měsicu 😀 😀

slaboska
1. dub 2013

@ak24 každy Car to ma s krvi jinak,u nas se taky chodi,byla jsem 11.den a pak v 6tt na ultrzvuk,aby se podivali na srdičko.

slaboska
1. dub 2013

@mariiianka ja piju kavu každy den od začatku těhu,slabounky presiko s mlekem a vidiš nic se nam neděje 😀 😀

sakalmilion
1. dub 2013

@mariiianka to je pravda...určitě to za to stojí.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sakalmilion
1. dub 2013

jo holky...podle mě kávu klidně můžete...pokud nepijete 3-4 denně,tak klidně 😉

mariiianka
1. dub 2013

@slaboska
@sakalmilion tak to jste mě uklidnili 😉 .Právě že mi říkali,že mám pít raději bez kofeinu.Teď jsem měla kávu snad po 3 dnech 😕

slaboska
1. dub 2013

@mariiianka SAKALMILION ma pravdu pokud jich nepiješ vic,tak je to v pořadku,ale ne,že si daš pořadnyho turka,nějakyho smrtaka 😀 😀

mariiianka
1. dub 2013

@slaboska díky díky díky 😉 .Smrťáka ne,já piju jen preso.Tak to jsem klidnější 😉

ratatooy
1. dub 2013

@hanndy vítej do klubuuuu taky furt řvu že je tady bordel až bych z toho brečela😀

ratatooy
1. dub 2013

@reennddyy mi jsme šli na utz až jsme meli 7tt to je 4-5tydnu po ET dřiv to nema cenu chtely videt i srdičko

ratatooy
1. dub 2013

@mariiianka kafe mužeš ja ho normalne pila rozpustny s mlékem a ted teda nevim jestly je to tema hormonama ale klidne byh si jich dala 8 denne furt mám chut na kafe ale za to pití katastrofa

ratatooy
1. dub 2013

a nebo skuste začít pít misto kávy meltu a budete mit podporu pro kojení😀

mariiianka
1. dub 2013

@ratatooy tak to já pila kafe denně a teď mi ani moc nechybí,nevím čím to je 😀 ,ale dneska jsem na něj prostě dostala chuť 😅

ratatooy
1. dub 2013

@mariiianka to tak je no ja je pila hooodneee před tehu a v tehu jako jo ale ne tolik,ale jinak chute se mení no já sladkožravec sem nedala do 7 mesice nic sladkyho do držtičky 😀

ratatooy
1. dub 2013

jinak zitra jedeme pro mražačky na 13:30 tam mame být tak sem zvedava

pavcahola
1. dub 2013

@ratatooy Tak přeji hodně štěstí na zítra. 🙂

mariiianka
1. dub 2013

@ratatooy tak to masožravec jsem v těhu nemohla ani maso vidět,jak mi z něj bylo špatně 😀 .Tak na zítra hodně štěstíčka 😵

ratatooy
1. dub 2013

@mariiianka ted je ze me taky spíš masožravec doufám že me nebude z toh blbě 😀

hanndy
1. dub 2013

@slaboska ty mi davas delat si ze me srandu s kouli,
@ratatooy drzim pesticky a kolik budes davat?

mariiianka
1. dub 2013

@ratatooy a já jsem zvědavá co potká mě,jestli teda budu těhu 🙂 .A ještě jestli se uchytnou obě,tak to bude asi něco 😅

renca1978
1. dub 2013

@ratatooy HODNE STESTI 🙂

sakalmilion
1. dub 2013

@ratatooy tak držím palečky na zítřek...já budu zítra volat a pravděpodobně pojedu ve středu pro mimi.. 😉

slaboska
1. dub 2013

@hanndy ja s z tebe srandu nedělam,jen jsem tě chtěa rozesmat,aby si měla lepši naladu a měa vesely miminka 🙂

slaboska
1. dub 2013

@ratatooy na zitra držim pěstičky 🙂