• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@slaboska tak to jo -no maloucko jsem se zasmala,ale ted by se mi fakt naka vedma hodila,aby me uklidnila ..
1. dub 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy neboj,vyjde to.pro by nemělo,musiš myslet pozitivně a tose ika,že je polovinči uspěch :wink: těma nervy prošel každy a vidiš zatim to vychazi,ted budeš na řadě ty :slight_smile:
1. dub 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdyby jste videly, jaky nervy mam ja...............ted zase jancim z toho, jestli budeme mit pristi navstevu srdicko, coz uz bychom mely mit,jsem uplne psycho...............dalsi vec, co mne desi, krome bolavych prsou nemam zadny tehu priznaky........ach jo :confounded:
1. dub 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 už byl dlouho klid,že? :grinning: neboj,srdičko tam bude a k ěm piznakum ja do 7tt neměla vubec žadne,snad jen,že se mi prsa trochu zvětšily,ale nebolely,ale od 7tt to začalo a to byl masakr,tak bud v klidku a bud rada,že ti je dobře :wink:
1. dub 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska na jednu stranu jsem rada, to jo, ale od vcera zase nejak trapne vysiluju :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 zaznělo to tady už několikrat,ale ty jsi cela ja :grinning: tedka se mi už machruje,ale ja taky stresovala,ale ted vidim,že to bylo zbytečne,takže i u tebe bude :wink: a kdy že jdeš na ultrazvuk?
1. dub 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 dik ze jsi me v tom vysilovani nenechala samotnou :slight_smile: me z tech nervu boli uplne bricho
1. dub 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska jdu az 12.4.............mne do te doby trefi slak :grinning:
1. dub 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy mam to nahoru dolu....chvili dobry a pak mne to zase prepadne
1. dub 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 :grinning: :grinning: tak to se budeme povzbuzovat vzajemně,ja mam 11.4.ten 2.screening a taky mam pocit,že mě do te doby trefi :slight_smile: ty dny se tak strašně tahnou :frowning2: ale my to dame :slight_smile:
1. dub 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jeto 10 den od et,,a rano jsem začala špinit,,mam strach ,,nevim co mam dělat
1. dub 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska no prave, ted mi taky prijde, ze se to strasne vlece......................Ty mas prece doposud vsechny vysledky ok, takze i ten II.screening musi zarucene dopadnout dobre :wink:
1. dub 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja vim,řika se to,ale strach je pořd.až to budu mit za sebou tak snad za cele těhu se pestanu bat..ikdyž :grinning: no vleče se to strašně a to bude celou dobu,pak ti řeknou,že vidi srdičko za 14 dni kontrola a budeš se trapit tim,aby to bylo i na dale ok,prostě psycho :wink: ja jsem manželovi řikala,že než porodim skončim v Bohnicich :grinning: mužeme si vzit když tak stejny pokoj,když mame stejny problem :slight_smile:
1. dub 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska ok, mam tam par znamych/personal :grinning: /udelam nam tam rezervaci :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renca1978 :grinning: :grinning: super,to by se k nam mohl chovat o trochu lepe :slight_smile: ja počitam,že ve čtvrtek už budu dost zrala na blazinec,tak už to rezervuj :wink:
1. dub 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska
@renca1978 holky,aby se ten personál nezbláznil z Vás :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ak24 hlavne nevysazuj leky a ted uz je to lepsi?
1. dub 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahoj no tet jeto lepši,,snad zitra to bude dobre ,,jen nevim proč jsem začala z ničeho nic špinit,,ale břicho me neboli
1. dub 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy dekuji davat budem podle toho co přežije rozmražení
1. dub 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no to si řikam taky jestly dovezem dve a budu dve
1. dub 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
@sakalmilion
@ratatooy holky na dnešní den Vám držím palečky :dizzy_face:
2. dub 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahojky ja jaky drzim palecky
2. dub 2013 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka děkujeme:grinning:jak přijedu jdu podat hlášení ale bude to až tak v 16-17hod
2. dub 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy držim pěstičky
2. dub 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy už se těšíme :wink:
2. dub 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka děkuju...akorát mi volali,že ET bude zítra ve 12.30h :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hurá...kolik jich je a jak to probíhalo se dozvím až zítra :confounded:
2. dub 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sakalmilion tak na zitra držim pěstičky tobě :slight_smile:
2. dub 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakalmilion tak to už uteče,hlavní je že jsou :wink: .To jsem se stresovala já,co všechno pro to dělám a pak se třeba žádný neudrží,a jak jsem si pak oddychla.Budeme na tebe myslet,takže se asi uškytáš :grinning: .Pak jen bude dlooouhé čekání na pozitivní výsledek :wink: .Taky už bych to chtěla nějak zkrátit :sweat_smile:
2. dub 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slaboska cauky, do kdy si testovala?napadlo mne znovu s tim zacit.........mozna bych byla klidnejsi, aspon do ty kontroly
2. dub 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek