• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@renca1978 no to asi jo....nebudu se tolik pozorovat :wink:
5. dub 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 9. den a dušík není, včera byl špatnej test asi, :( ofiko mám testovat až od zítra,ale nevím no...MS má přijít až 13.4. Kamarádka říkala, že se jí // objevily až 13. den od ET taky neměla PK tak já ještě budu doufat ...
6. dub 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani, ty si nemela PK?tak treba se opravdu ukazou az pozdeji, pro jste nemely PK?mozna si to uz psala.............ted nevim.............Jeste porad musis verit, co ja jsem se toho o // nacetla...............a nektery holciny to tam maj opravdu pozdeji
6. dub 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jsi testila i vcera a mela jsi dusika a dneska ne?? Treba to byl jeste preg.nebo vadnej test. Me pritel taky porad premlouva at ho ududelam,ale me se do toho nechce
6. dub 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ne neměla psala jak nám doktorka podělala stimulaci a poslala mě na OPU dřív takže nakonec z 26 foliko§ odsáli jen 3 vajíčka, pprotože ostatní nestihla dozrát...:( dvě se oplodnila a doktoři řekli, ž v takto malém množství nnemá cenu dělat PK, že by se nemusela emb. vyvíjet v inkubátoru, že v děloze jim bude líp. Takže 26.3. jsem měla OPU a 28.3. jsem si pro ně šla. ofiko mám testovat až od zítra
6. dub 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy pregnyl určo ne, měla jsem ovitrelle a ten jsem měla z těla už .5tý den, testím každý den :grinning: je to pro mě lepší,když je tam furt bílo, líp se s tím smiřuju, třeba ještě budu překvapená:slight_smile: a taky u 1.IVF se mi ukázaly // tay nějak až 13. nebo dokonce 14. den a to jsem šla zrovna i na krev..a taky to nebyla PK a ted si tu ke mně vlezl pod deku 11.ti letej začínající puboš :slight_smile: no uvidíme
6. dub 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to o ty doktorce jsem cetla, hele ja mela jen jedno jedinny vajicko, a mely jsme PK, ICSI, AH...........nam to naopak doporucili, je pravda ze byla jen 72 hodin, ale i tak jsme to riskli
Ty se mas................bych 11ti lety dite brala hned, musi bejt s nema sranda :grinning:
6. dub 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak ti nevím no co si tom mysle, jestli to bylo celý zvrtaný IVF...no ještě to jednou zkusíme a pak už se asi dá nebudeme trápit navíc ty prachy. Renčo moc ti to přeju:slight_smile:)) Jo je s nim sranda - to jsou věci co z něj padaj občas :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 tak ty jsi taky mela 3deni em. Mimochodem moc vam to sluselo ve svatebnim a ty jsi mela hrozne krasny saty ta sukne nema chybu
6. dub 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy ahojky, ano 3 denni embryjko :slight_smile: jedno jedinne :slight_smile:
6. dub 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Hele jeste neni nic ztraceny, a ke vsemu si mela zavedeny dve, coz taky zvysuje sance :slight_smile: jeste je podle mne brzy na nejaky zavery :wink: vydrz jeste :wink:
6. dub 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no jo však jo, byli to bojovníci tak jim věřím!!! ještě není nic ztraceno, jeslti se zavrtali až v úterý tak maj ještě čas na produkci hcg :wink: dí za podporu a mimochodem hanndy má pravdu o těch svatebních fotkách :slight_smile:
6. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 ja jsem prave koukala na ty tvoje testiky a na 3deni jsou uplne k neuvereni,taky bych to videla na 2
6. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy Na uz jsem byla brzy, jeste to tam nebylo videt, uvidime v ten patek.............jak jsme byly na ty kontrole, tak doktorka na to taky koukala, ze se to malokdy vidi, po OPU nam nedavaly temer zadny sance............ale jeste abychom mely srdicko, a bude to zase o neco lepsi :slight_smile:
6. dub 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nemas vubec zac :wink: jakou pravdu o fotkach?neviiiiim
6. dub 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no ze vam to na svatbe moc sluselo a ty tvoje satky uza..
6. dub 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy aha, mockrat dekuju.......jojo, byl to krasnej den, v cervnu uz to bude rok, to to leti............................. :slight_smile:
6. dub 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 super moc ti to přeju je to stejně zázrak!!!!!!!! :wink: no já když nad tím tak přemýšlím tak mám fakt ještě čas..Nž dorostla do stadia blatocysty, což tedy byl cca minulou neděli a uhnízdila se....:slight_smile:)musim jim dát nějakej čas přece a do MS mužu furt doufat:slight_smile: ty jo tak to máte bojovníka jak blázen!!!!to je super :wink:
6. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 My se brali v listopadu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsme oba magoři taky přidám pár fotek:slight_smile:)))) a ted je to rok a 5 měsíů
6. dub 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja tomu stejne porad nemuzu uverit :slight_smile: uz si pripadam jako blazen :grinning: ja tomu od zacatku vubec neverila, cely 3 dny do transferu jsem probrecela, jedinny kdo tomu fakt veril byl manzel..............jestli to vyjde, tak se na nas opravdu stesti konecne usmalo a zacnu verit na zazraky :slight_smile:
6. dub 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jeeeeeeeeeee, tak sup sem s nema :slight_smile:
6. dub 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 Vyjde to je jasný je to bojovník!!!!!!!j pár fotek sem odpolko lupnu ted musím nakrmit všechnu zvěř doma :D
6. dub 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jasny, zatim paaaaaaaaaaaaaaaa
6. dub 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přeji krásnou sobotu holky :wink:
6. dub 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj, Tobe taky :slight_smile:
6. dub 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 jakpak se dnes máš.Já se docela nudím doma :unamused:
6. dub 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka mne je fajn, akorat chvilema trosku tlaky v brise, jinak dobry...........u mne dnes taky nuda, jako kazdej den :grinning: co ty?
6. dub 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka ahoj holka
6. dub 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca1978 no u mě dnes nějaká depka,celý to na mě nějak asi lehlo :confounded: .Ráno mi to nedalo,zkusila jsem testík,je tam sice slaboulinka čárka,ale nic moc.
@hanndy ahojky,jak ty jsi na tom
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek