IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka co blaznis?dyt to je pro zacatek dobry znameni..............neboj, dobre to dopadne, ja ji mela taky slabou........jak je slaba?Hlavu vzhuru 😉

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka kolikatej je to dneska den?

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 no nevím,vím že je brzy,teprve 7 DPO,ale vůbec mě nic od rána nebaví.Je dost slabá,jen takový obrys.Manželovi jsem slíbila,že to zkusíme až zítra,takže to byla po ránu tajná akce 😀 .On by neviděl vůbec nic a ještě víc by mě stresoval 😒

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka ja zkousela az 8 den, to je fakt brzo, jestli je tam obrys, tak to je dobry, lepsi nez nic, zitra bude urco videt 🙂 vic

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka nedivim se ti, ze mas nervy, ja je mam doted 😉

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 bych se zítra raději na to vykašlala 😒 .Jenže mi to určitě nedá 😀 .Jak to jednou člověk zkusí.......... 😀 😀

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 a to jsem tě utěšovala,jak to bude vše dobrý vid a teď v tom lítám sama 😅

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka a co by jsi chtela 7dpo.ja jsem ti chtela napsat jestli drzis s testíek,nebo jsi nevydrzela a to druhy je zpravne 😀 urcite to je na dobre ceste

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka jestli pritel bude porad prudit s testem,tak ho zitra taky prubnu,ale jinak cil je to pondeli

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy no samozřejmě,zvědavost zvítězila 😀 .Já nevím co bych chtěla,možná trochu silnější tu druhou??? 😀 😀 .Což je asi blbost viď.Já jsem tohle totiž nikdy nezažila u IUI,tak jsem asi z toho nějaká mimoň 😅

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy no vy jste mě tady napudili včera 😀 😀 😀 .A pociťuješ něco na sobě???Já jsem asi fakt už blázen 😅

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka tak posli foto, mrknem na to 😉

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 to asi nemá smysl,tam nic vidět nebude.Až manžel zmizí tak to zkusím,ale nic tam vidět určo nebude 😒

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka hele, kdyz si to videla ty, tak my urco taky 🙂

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 zkusím to.Je to jen opravdu takový obrys.Jdu načesat dceru,jde na vítání občánku,zahrát jim na flétnu.Tak je vypravím a za chvíli jsem zpět 😉

renca1978
6. dub 2013
hanndy
6. dub 2013

@mariiianka priznaky co to je? 😀 jak me bolelo bricho a hlava zpruzela jako blazen,tak ted vubec nic jako kdyz utne ze dne na den,tak at dcerka pekne zapiska

hanndy
6. dub 2013

@renca1978 my tam tu druhou urcite vykoukame vid? 😀

renca1978
6. dub 2013

@hanndy jo 😀

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy
@renca1978 hele vy si z toho děláte srandu,ale zklamu vás,prostě to nejde VYFOTIT!!!Je to stašně rozmázlý,já ji tam chci taky vykoukat 😢

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka nedelame...........ja ti ze srdce preju aby si tam ty // nasla.

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka neplakej mala tak nam ji vyfotis v pondeli to uz tam bude pekne a srandu si nedelame fakt vykoukame hodne

mariiianka
6. dub 2013

tady to máte.No a koukejte pořádně 😅 .Na fotce to prostě není vidět.Musíte si ještě počkat,jestli se to někdy vybarví
@renca1978
@hanndy

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka olala ja tam stinek vidim 😀 jen tak dal

renca1978
6. dub 2013

@mariiianka je to rozmazany fakt, ale taky tam neco malo vidim, drzim palce 😉

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy počkej,nechceš mě jen ukonejšit 😕 .Ve skutečnosti je to vidět jinak a tady ten stín teda nevidím.Jo a ještě jsem zjistila že je to nějaký Baby Top Test - 10.

mariiianka
6. dub 2013

@renca1978 no další taková 😀 .Já to tady prostě nevidím 😠

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka neboj nekonejsime ja tam stinek fakt vidim ten baby test jsem uz taky mela

mariiianka
6. dub 2013

@hanndy tak jsem zvědavá jestli za 2 dny bude lepší nebo zmizí nadobro,ach jo a to jsem myslela,jak to budu brát v klidu 😅 a ono to nějak nejde

hanndy
6. dub 2013

@mariiianka urcite bude ja si s vama pisu z tel.tak jsem si tu fotku troch u upravila a fakt tam je a za 2 dny uz nebudu muset nic upravovat 🙂