IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mica21
7. dub 2013

@mariiianka to jsem přesně nechtěla, aby tady někdo stresoval z mimoděložního. moc se omlouvám ☹

mariiianka
7. dub 2013

@mica21 za to ty vůbec nemůžeš,já nad tím přemýšlím už dlouho víš,snažíme se 4 roky,z toho ani jedno úspěšný IUI a najednou po jednom IVF tolik štěstí 😀 ?To dá pak rozum,že se z toho člověk zblázní 😀 😀 😀 ,alespoň v mém případě

mariiianka
7. dub 2013

@renca1978 mě břicho bolí občas,ale z věčných chutí na nějakou mňamku 😀 😀 😀

renca1978
7. dub 2013

@mariiianka no vidis...................

renca1978
7. dub 2013

@mariiianka ja tomu taky porad neverim, ze to vyslo napoprve

mariiianka
7. dub 2013

@renca1978 neboj Reni,ono nám to u porodu dojde 😀

hanndy
7. dub 2013

@mariiianka tak to by jsi resila az by na to doslo,ale na to nedojde a klid tady bude
@mica21 ja test negativni,ale nak extra me to nerozhodilo to jen takovy ty reci,ake jinak jsem v pohode

renca1978
7. dub 2013

@mariiianka myslis? 😀 😀 😀 ja jsem asi fakt magor, jeste nemam ani srdicko, hlavne ze uz mam porodnika 😀 😀 😀

mariiianka
7. dub 2013

@renca1978 srdíčko bude hned v pátek,bude bít jako zvon 😉 .Ale jinak nám hrabe dobře 😀
@hanndy tak už jsem klidná 😅 ,skoro 😅

renca1978
7. dub 2013

@mariiianka doufam, ze tomu tak bude 🙂

mariiianka
7. dub 2013

@renca1978 to je jasný 😉 .Jééé já už bych chtěla taky

janice_opice
7. dub 2013
sakalmilion
7. dub 2013

@janice_opice opravdu to nevzdávej...mě řekli testovat nejdřív za 14 dní a ve zprávě mám dokonce za 3 týdny 😀

janice_opice
7. dub 2013

@sakalmilion ty jo to je teda doba 🙂 no to víš, že uvnitř ještě doutná naděje!! 😉

renda12
7. dub 2013

ahojte holky mám prozbu můžete mi říct jak probíhá ivf jseme s manželem na první jsme ve zlíně na tomášově a náš doktor tam věčně není tak vše řešíme s druhým a ten není tak sdílný jak to probíhá úplně od začátku do konce?děkuji moc

mariiianka
7. dub 2013

@janice_opice super tabulka 😉 .Jsi šikulka

reennddyy
autor
8. dub 2013

Ahoj holky,tak mi držte palečky v 8:00 jdu na krev a po 11:00 na utz...Nervíky pracujou ☹ Písnu vám jak sem dopadla až tak kolem čtvrté až dorazim z velokoměsta 😀 Jak já se těšííím,ale zároveň se děsně bojiiim,dnes se potvrdí či vyvrátí zda jsem těhule a v pořádku...Chjooo chjooo chjooo-tak a dost hekání a teď už hlavu vzhůru a pozitivní myšlení 😉

slaboska
8. dub 2013

@reennddyy moooc ti držim pěstičky,neboj dopadne to dobře.

ratatooy
8. dub 2013

@hanndy no ja sem mela pekne rozházeno protože mi daly prvne na mesic antiko marvelon a s tím sem skoro 3ýdny v kuse šíleně krvácela bolestí se ani nemohla hnout a hned na to mela přijit normlan ms v termínu a podle ni začit stimulovat no odhadovala sem to podle oka jestly přišla

ratatooy
8. dub 2013

tak sme si včer dali 4km procházku a špinění zatim přestalo

hanndy
8. dub 2013

Vsem preji krasne slunecne ranko
@ratatooy aha,tak to potom jo,stejne u tebe nedorazi
@reennddyy tfuj,tfuj a tesime se na krasne zpravy

hanndy
8. dub 2013

@janice_opice tyjo tabulka super holka

janice_opice
8. dub 2013

@hanndy to jsem ráda, postupně jí dopiluju.... Mně to bohužel nevyšlo, dneska pozvolna začíná mrcha a test negativní..... ale za chvíli budu volat do Caru a budu se objednávat na další pokus tak snad Vás tu pak ještě někoho stihnu🙂 třeba v červnu a doufám že s //

mariiianka
8. dub 2013

@reennddyy taky na tebe moc myslím a neboj v pořádku vše bude 😉

mariiianka
8. dub 2013

@hanndy taky přeju krásné ranko.Konečně u nás taky vylezlo sluníčko a hned je lepší nálada
@janice_opice tak držím palečky na další kolo a to už prostě dáš se // 😉

slaboska
8. dub 2013

@janice_opice přište už // objeviš 😉 držim pěstičky

ratatooy
8. dub 2013

@janice_opice je to je mi lito teda,určo tu budem pořád všechny i se // aby sme o sob vedely😀držim palce at mužete co nejdřív na další

hanndy
8. dub 2013

@janice_opice to me mrzi,ale mas energii do dalsiho boje a to je dobre

hanndy
8. dub 2013

@ratatooy zkousis testiky porad? jak to vypada?

ratatooy
8. dub 2013

@hanndy zkouším mám zatim dva čarka furt je a zatim sna ani pregnyl neslábne zase skusim zitra