• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v únoru, březnu,... 2013 :-)

18. prosince 2013 
@janice_opice jani jak už sem psala skus si zjistit neco o tom reprofitu jestli je i v praze ja myslim že by mohl,nekdo psal ješte o caru gest
8. dub 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja byh ti hned doporučila svuj car ale je to brno ykyž se tam teda sjíždí pacienti z clyho sveta snad
8. dub 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy na těch dvou horních je to vidět a na tom spodním ne,zítra tam budou už zase dvě z jinýho důvodu :slight_smile:
8. dub 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mariiianka ja si taky myslím
8. dub 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy no to bych měla přece jen trochu z ruky:slight_smile:)) ale díky
8. dub 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy ona nám to nevěří viď,ale budou tam,to je jasný a nechápu
@hanndy co je ti tu k smíchu :wink:
8. dub 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sakalmilion a kdy pak ty plánuješ testík :slight_smile:
8. dub 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka :grinning: :grinning: :grinning: no coment :sweat_smile:
8. dub 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak máme dneska @renca1978 ,ta nám snad ještě spí :sweat_smile:
8. dub 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak se cicite,,zitra jdu na ul,a jsem zvědava jestli pujde neco vidět
8. dub 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanndy no mi to chceme okomentovat,žádný že né :grinning: .My tvým bublinkám věříme,že tam jsou,jen si s tebou hrají na schovávanou :grinning: a zkoušejí tvou trpělivost :sweat_smile:
8. dub 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ak24 ahojky,jé to je super,taky už bych chtěla :slight_smile:
8. dub 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka no jdu až v 17,00 ale nemužu se dočkat,,taky de dočkaš
8. dub 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ak24 do zítra už to uteče :wink: .Snad se dočkám,snad na mě bublinky budou čekat na správným místě :slight_smile:
8. dub 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka já nejdříve v sobotu...to bude 10 den po ET... :grinning:
8. dub 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakalmilion myslíš,že tě to nezláká dřív :grinning: .Ale i tak držím moc moc palečky :dizzy_face:
8. dub 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mariiianka láká mě to,ale vydržím....opravdu nejdříve v sobotu... :astonished:
8. dub 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakalmilion to jsem si taky říkala,že vydržím tak do 12 dne :grinning: ,ale to se nedá 7 den udeřil a já šla na věc :grinning: :grinning:
8. dub 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka a byly // ????
8. dub 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakalmilion byli,sice jsem jí musela lovit :sweat_smile: ,ale byla tam.Ale vyskočila až tak do deseti minut.V sobotu jsem to sem holkám dávala,když tak žadonili,říkali,že jí vidějí,ale já ji v pc prostě nevidím :sweat_smile: .Tak se kdyžtak jukni :wink:
8. dub 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka jj....tak já raději vydržím......ať ji mám pak pěknou a nelovím.. :grinning:
8. dub 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakalmilion to je jasný :wink: .To jsem manželovi ani neříkala,že testuju,to byla tajná akce.On by jí stejně neviděl a akorát by mě stresoval :sweat_smile: .A v něděli jsme nemuseli už ani lovit,vyplula sama napovrch,tak snad bude sílit.Budu testovat až zítra.Jen mám prostě strach aby nevymizela :confounded:
8. dub 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky jsem zpět a je to zlý :frowning2: :cry: :cry: :cry: HCG jen 366 :cry: :cry: :cry: Za týden kontrola znova,ale mám stát nohama na zemi a nedoufat,že by to dobře dopadlo,to by se musel stát spíš zázrak :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Je mi zle :cry: :cry: :cry: :cry:
8. dub 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy Cože :astonished: ??? A to HCG je jako málo???
8. dub 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy jezis holka jak to? Co ti rekli?
8. dub 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mariiianka asi jo :frowning2: Dnes bych měla být 5tt a ani na utz není nic vidět,takže buď je to mimoděložní(ale to by mě bolelo břicho či bych krvácela či špinila a to nemám,tak to trošku vyloučil) a nebo se mohlo přestat vyvíjet a nebo se tam zázrakem příští pondělí ukáže,ale v to doufat radši nemám,abych pak nebyla ještě víc zklamaná :frowning2: Nejhorší je že doufám pořád :cry: :cry: :cry: Já tomu prostě nevěřííííím :cry: :cry: :cry:
8. dub 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanndy Dnes bych měla být 5tt a ani na utz není nic vidět,takže buď je to mimoděložní(ale to by mě bolelo břicho či bych krvácela či špinila a to nemám,tak to trošku vyloučil) a nebo se mohlo přestat vyvíjet a nebo se tam zázrakem příští pondělí ukáže,ale v to doufat radši nemám,abych pak nebyla ještě víc zklamaná Nejhorší je že doufám pořád Já tomu prostě nevěřííííím
8. dub 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariiianka cauky, mnauky, ja byla u doktora, kvuli tomu mymu srdci, jak mam ty arytmie, tak jsem tam byla skoro cely dopoledne...................tak jsem si pri ty prilezitosti nechala nabrat krev na Hcg u nas v praci, tak jsem zvedava kolik to bude...........................ja a jeste spat?????????????????????ja jsem ranni ptace :grinning: :grinning:
8. dub 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reennddyy ,,no tak tet mam strach i ja zitra jsu na UL, taky,,,,ale pokud hcg je tak bytam mělo byt třeba je jeste moc malinke a nejde vidět a v ponděli pujde uvidiš
8. dub 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek