IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...
ratatooy
8. dub 2013
@janice_opice jani jak už sem psala skus si zjistit neco o tom reprofitu jestli je i v praze ja myslim že by mohl,nekdo psal ješte o caru gest
ratatooy
8. dub 2013
@janice_opice ja byh ti hned doporučila svuj car ale je to brno ykyž se tam teda sjíždí pacienti z clyho sveta snad
mariiianka
8. dub 2013
@hanndy na těch dvou horních je to vidět a na tom spodním ne,zítra tam budou už zase dvě z jinýho důvodu 🙂
ratatooy
8. dub 2013
@mariiianka ja si taky myslím
hanndy
8. dub 2013
😃 😃 😃 😃
janice_opice
8. dub 2013
@ratatooy no to bych měla přece jen trochu z ruky🙂)) ale díky
mariiianka
8. dub 2013
@ratatooy ona nám to nevěří viď,ale budou tam,to je jasný a nechápu
@hanndy co je ti tu k smíchu 😉
mariiianka
8. dub 2013
@sakalmilion a kdy pak ty plánuješ testík 🙂
hanndy
8. dub 2013
@mariiianka 😃 😃 😃 no coment :-N
mariiianka
8. dub 2013
a kdepak máme dneska @renca1978 ,ta nám snad ještě spí :-N
ak24
8. dub 2013
ahoj holky tak jak se cicite,,zitra jdu na ul,a jsem zvědava jestli pujde neco vidět
mariiianka
8. dub 2013
@hanndy no mi to chceme okomentovat,žádný že né 😃 .My tvým bublinkám věříme,že tam jsou,jen si s tebou hrají na schovávanou 😃 a zkoušejí tvou trpělivost :-N
mariiianka
8. dub 2013
@ak24 ahojky,jé to je super,taky už bych chtěla 🙂
ak24
8. dub 2013
@mariiianka no jdu až v 17,00 ale nemužu se dočkat,,taky de dočkaš
mariiianka
8. dub 2013
@ak24 do zítra už to uteče 😉 .Snad se dočkám,snad na mě bublinky budou čekat na správným místě 🙂
sakalmilion
8. dub 2013
@mariiianka já nejdříve v sobotu...to bude 10 den po ET... 😃
mariiianka
8. dub 2013
@sakalmilion myslíš,že tě to nezláká dřív 😃 .Ale i tak držím moc moc palečky x-)
sakalmilion
8. dub 2013
@mariiianka láká mě to,ale vydržím....opravdu nejdříve v sobotu... :-o
mariiianka
8. dub 2013
@sakalmilion to jsem si taky říkala,že vydržím tak do 12 dne 😃 ,ale to se nedá 7 den udeřil a já šla na věc 😃 😃
sakalmilion
8. dub 2013
@mariiianka a byly // ????
mariiianka
8. dub 2013
@sakalmilion byli,sice jsem jí musela lovit :-N ,ale byla tam.Ale vyskočila až tak do deseti minut.V sobotu jsem to sem holkám dávala,když tak žadonili,říkali,že jí vidějí,ale já ji v pc prostě nevidím :-N .Tak se kdyžtak jukni 😉
sakalmilion
8. dub 2013
@mariiianka jj....tak já raději vydržím......ať ji mám pak pěknou a nelovím.. 😃
mariiianka
8. dub 2013
@sakalmilion to je jasný 😉 .To jsem manželovi ani neříkala,že testuju,to byla tajná akce.On by jí stejně neviděl a akorát by mě stresoval :-N .A v něděli jsme nemuseli už ani lovit,vyplula sama napovrch,tak snad bude sílit.Budu testovat až zítra.Jen mám prostě strach aby nevymizela :-S
reennddyyautor
8. dub 2013
Tak holky jsem zpět a je to zlý 😞 😢 😢 😢 HCG jen 366 😢 😢 😢 Za týden kontrola znova,ale mám stát nohama na zemi a nedoufat,že by to dobře dopadlo,to by se musel stát spíš zázrak 😞 😢 😢 😢 😢 😢 Je mi zle 😢 😢 😢 😢
mariiianka
8. dub 2013
@reennddyy Cože :-o ??? A to HCG je jako málo???
hanndy
8. dub 2013
@reennddyy jezis holka jak to? Co ti rekli?
reennddyyautor
8. dub 2013
@mariiianka asi jo 😞 Dnes bych měla být 5tt a ani na utz není nic vidět,takže buď je to mimoděložní(ale to by mě bolelo břicho či bych krvácela či špinila a to nemám,tak to trošku vyloučil) a nebo se mohlo přestat vyvíjet a nebo se tam zázrakem příští pondělí ukáže,ale v to doufat radši nemám,abych pak nebyla ještě víc zklamaná 😞 Nejhorší je že doufám pořád 😢 😢 😢 Já tomu prostě nevěřííííím 😢 😢 😢
reennddyyautor
8. dub 2013
@hanndy Dnes bych měla být 5tt a ani na utz není nic vidět,takže buď je to mimoděložní(ale to by mě bolelo břicho či bych krvácela či špinila a to nemám,tak to trošku vyloučil) a nebo se mohlo přestat vyvíjet a nebo se tam zázrakem příští pondělí ukáže,ale v to doufat radši nemám,abych pak nebyla ještě víc zklamaná Nejhorší je že doufám pořád Já tomu prostě nevěřííííím
renca1978
8. dub 2013
@mariiianka cauky, mnauky, ja byla u doktora, kvuli tomu mymu srdci, jak mam ty arytmie, tak jsem tam byla skoro cely dopoledne...................tak jsem si pri ty prilezitosti nechala nabrat krev na Hcg u nas v praci, tak jsem zvedava kolik to bude...........................ja a jeste spat?????????????????????ja jsem ranni ptace 😃 😃
ak24
8. dub 2013
@reennddyy ,,no tak tet mam strach i ja zitra jsu na UL, taky,,,,ale pokud hcg je tak bytam mělo byt třeba je jeste moc malinke a nejde vidět a v ponděli pujde uvidiš