IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

renca1978
8. dub 2013

@reennddyy co to tady paneboze ctu????????????????a na UZ nebyl gestacni vacek?to Hcg neni zase tak moc nizke prece???????????to byl prvni UZ?

reennddyy
autor
8. dub 2013

@ak24 kéééž by...Do pondělka to nevydržím a zkusím si nechat vzít krev jako samoplátce ve čtvrtek a uvidí se ☹ Nedokážu to zavolat ani manželovi,protože nejsem schopná ani mluvit ☹

reennddyy
autor
8. dub 2013

@renca1978 jojo byl to 1 utz ☹ Já mám takový strach že už je to v řiti ☹ Řvu tu jak malá holka a sbírám odvahu to zavolat manželovi 😢

reennddyy
autor
8. dub 2013

@renca1978 jinak tam vůbec nic neviděl 😢

mariiianka
8. dub 2013

@reennddyy a to tě nevezmou ani znova na krev?Třeba je to ještě malý,proto nic neviděl 😕
@renca1978 no čauky a já myslela,že nás dneska zaspíš 😀
@ak24 prosím tě nevyšiluj ještě ty nebo já v pondělí taky nikam nepojedu 😕 .Mě se zdá to hcg u
@reennddyy docela vysoké né.Teda né že bych tomu rozuměla,ale přeci taková hodnota to musí něco znamenat

renca1978
8. dub 2013

@reennddyy to chapu, ze ses z toho v haji, hele, ale jeste vydrz...............chodim jeste na jednu stranku, a tam je holcina, co byla na UZ a dr. tam nic nevidela tak ze bude muset na kyretaz, ona to oplakala, ale porad ji neco rikalo, ze to neni mozny, tak sla jinak, tam udelaly UZ a bylo srdicko..............Nemely tam nejakou starou masinu?nebo treba ne kazdej dr. umi cist z ultrazvuku...............mam s tim zkusenost, ver mi............mne osobne jedna dr. nasla myom na deloze, a ja byla z toho v haji...............a nakonec buh vi, co tam videla, uz ho nikdy nikdo nenasel..............KOlik bys ted mela mit Hcg?vis to?jdu to nekam vygooglit, ozvu se

renca1978
8. dub 2013

@renca1978 prosim te, to je normalni hladina Hcg................jeste bych to nevidela tak cerne, uvidis, treba se za tyden na UZ ukaze o neco vic, nez dnes..................podle mne neni jeste nic ztraceny, ale chapu, ze te to sebralo, to ja bych z toho byla taky vyrizena 😒

mariiianka
8. dub 2013

Na dotaz „Hladina hodnoty hCG na začátku těhotenství a její vývoj: Doba od početíDoba od poslední menstruacemIU/ml 7 dní (1. týden)21 dní (3 týdny)0 - 5 14 dní28 dní (4 týdny)3 - 426 21 dní35 dní (5 týdnů)18 – 7 340 28 dní42 dní (6 tt)1080 – 56 500 35 - 42 dní49 - 56 dní (7 - 8 tt)7 650 – 229 000 43 - 64 dní57 - 78 dní (8 – 11 tt)25 700 – 288 000 57 - 78 dní79 - 100 dní (11 – 15 tt)13 300 – 253 000 17 - 24 týdenDruhý trimestr4 060 – 65 400 Od 25 týdneTřetí trimestr3 640 – 117 000“ @reennddyy podívej já našla tohle

mariiianka
8. dub 2013

@renca1978 to by jsme byli každej.Já nikam v pondělí nechcíííí 😢

renca1978
8. dub 2013

hele moje kolegyne to mela taky blby, ze nizky Hcg,v deloze nic nevidely, dalsi den uz se sbalenou taskou sla na prijem, na kyretaz, udelaly pred vykonem Uz a uz tam byla dutinka v deloze, a ted je 17tt................... 😉

renca1978
8. dub 2013

@mariiianka Nesmime se toho bat, ja to nevidim u zadne z nas nijak cerne..............ja verim, ze bude vse v poradku

reennddyy
autor
8. dub 2013

holky moc vám děkuji za oporu a povzbuzení,jste moc hodné 😉 Jdu si lehnout,jsem nějaká hotová ☹

mariiianka
8. dub 2013

@renca1978 podle toho co já toho sním,bych muselala mít paterčata 😅 .Taky jsi stále jedla nebo jen já jsem takový žrout.Já bych to u reennddyy taky ještě nevzdávala,ono se to lehce říká já vím,ale to hcg se mi teda fakt nezdá 😖

mariiianka
8. dub 2013

@reennddyy prospi se z toho a příjdeš na jiný myšlenky.I když vím je to těžký,ale jsme tady s TEBOU.Neboj dobře to dopadne.MUSÍ!!!

ratatooy
8. dub 2013

@reennddyy určo si nech nabrat krev jinde at ti řeknou k tomu svoje nebo zajdi ke svýmu gyn at se na tebe koukne,v kolika diskuzích čtu že nekteří lekaři sou fakt neomalení a neví co by ja věřim ž t bude ok když to hcg tam jeeeee

renca1978
8. dub 2013

@mariiianka no prave, ted jsem cetla na mimino.cz holka 5tt a HCG 170 a vse ok.............Ja nejim skoro vubec, ja mela zravou 1 den, a snedla jsem celou kachnu 😀 a tim jsem skoncila, mne to jidlo moc nechutna, mam 4 kg dolu...............ani nemam pocit hladu, spis jim zeleninu a kruti maso...........aLE OD VCEREJSKA BRUTALNI CHUT NA COLU 😀 😀 😀 tak jsem si ji dala, ne teda 2 litry, ale sklenicku, a taaaaaaaaaaak mi chutnala jako nikdy 😀 😀 😀

hanndy
8. dub 2013

@reennddyy jak pises dojdi si za par dni na krev a bude jasno,preju aby to bylo dobre..

mariiianka
8. dub 2013

@renca1978 to se máš.Mě teda honí mlsná dost a na cokoli.Včera si Adélka poručila k večeři palačinky no a odolej 😀 .To se prostě nedá a ta šlehačka na tom,no hotovej luxus 😀 😀 😀 .Akorát mě bolí dneska podbříšek a záda a to hezky relaxuju 😅 ,asi až moc 😀

renca1978
8. dub 2013

@mariiianka mne kdyz zacne bolet bricho, hodim krovky nahoru a za chvili to pak prejde 🙂

mariiianka
8. dub 2013

@renca1978 což o to,to já je mám,ale taky je budu muset hodit asi dolů 😀

mariiianka
8. dub 2013

@renca1978 a kdy budeš mít výsledky krve???

renca1978
8. dub 2013

@mariiianka pocitam tak kolem 17 hodiny, no co ti budu povidat, taky mam prdel stazenou.............dneska jsem tak brutalne kychla, a tak silene mne pichlo v boku, ze mne to uplne vydesilo, takova bolest, jsem nebyla schopna pohybu 😒 pak to za chvili povolilo, ale bylo to hnusny..........

mariiianka
8. dub 2013

@renca1978 tak to jsem zvědavá taky na ty hodnoty.Taky jsem dnes manželovi říkala jak mě bolí břicho a ten blb mi na to odpoví,že se asi perou o místo.Říkám hochu,aby jsi nebyl v pondělí zklamaný,protože ho tady s tím stále taky prudím,co když jsou mimo a tak,a on mi povídá prosím tě při našem štěstí jsou tam a obě dvě.On totiž byl nejdříve proti dvoum víš,to jsem ho nabádala já,že se to líp uchytí i pak dr. 😅

renca1978
8. dub 2013

@mariiianka jeeeeeeeeeeeeee, ten je zabavnej. 😀 muj manzel tomu veril od zacatku, ja byla spise skepticka...............taky jsem na tu hodnotu zvedava, no uvidim................se taky bojim

mariiianka
8. dub 2013

@renca1978 ten je tak zábavnej,že bych ho občas něčím praštila 😅 .To on tomu taky věří,to je prostě jasný,jsou tam a basta 😅 .No zase to bude mít výhodu,když to teda dopadne,v listopadu má 40.,tak nemusím vymýšlet dárek 😀 .A ty se neboj ničeho,je to tam a už se těš na pátek 😉 .Co mam říkat já.Testy můžou být ukázkový..............

renca1978
8. dub 2013

@mariiianka a dneska jsi testila?

mariiianka
8. dub 2013

@renca1978 dnes ne,až zítra.Hodím to sem až odpolko,protože dopo jedeme k zubařce 😒 .Teda pokud bude co sem dávat

lenkule
8. dub 2013

@reennddyy ahoj holky, nahodou ctu vasi diskusi, taky jsem prosla ivf, vyslo nam az napotreti, mezi tim jsme meli i mimodelozni (ale u toho me fakt hodne bolelo bricho) tak vam drzim palce, k prispevkum od reennddyy -na ultrazvuku je tehotenstvi videt nejprve pri hcg 1000. Takze drive ani nemuze doktor nic videt. Hcg se zdvojnasobuje kazdy den takze za dva dny muze byt klidne neco videt. Drzim palce aby vse dopadlo dobre, kdyz ne, priste to urcite vyjde.

renca1978
8. dub 2013

@mariiianka to vis, ze bude co sem davat 😉